Morojka - Charlotte Claudia Conta

5. října 2013 v 12:31 |  Profily
Jméno: Charlotte Claudia Conta
Rasa: Moroj
Věk: 23 let
Datum narození: 30. 6. 1990
Místo narození: Královský dvůr, Pensylvánie (USA)
Živel: Voda

Popis: Charlotte je typická Morojka, ač jen vzhledově, povaha je rozhodně zajímavější. Její výška dosahuje 176cm, po ránu až 178cm. Díky téhle výšce se nemusí moc starat o nějaké ty lodičky, které jí udělají vyšší. Váží přiměřeně ke svému vzrůstu, možná tak o kilo méně, ale to nikoho nezajímá, není to poznat. Bohužel, její křivky nejsou moc křivkami. Boky má nevýrazné, to samé v oblastech hrudníku a v podobných místech. Prostě plochá jako prkno. Ještěže existují 'push-upky', takže zas tak hrozné to není. Celkově působí étericky, křehce a jemně. Toho někdy tak trochu zneužívá, ale ne moc. Její pleť je o trochu světlejší, než u většiny Morojů. Je to asi hlavně tím, že sluníčku se opravdu vždy vyhýbala, byla buď ve stínu, nebo vycházela ven jen v noci. Jistě je to taky geny, i její rodiče měli velmi světlou pleť. Je takřka bez chybičky, ale ona se vždy nějaká 'nedokonalost' najde. Jako nedokonalost se může brát třeba její plochá postava, ne? Má od přírody platinové blond vlasy, které má sestřihnuté vpředu až k bradě, jinak jejich délka sahá až k prsům. Není to zrovna nejvíce praktické, ale když si je stáhne například do drdolu, už to takové není. Obočí má o jeden až dva odstíny tmavší, než vlasy. Na jejím obličeji dominují oči, které jsou středně velké, ohraničené tmavými, hustými řasami. Mají zelenou až hnědou barvu, ač někdy vypadají i zlatě. Většinou to záleží na světle a možná i trochu na jejím rozpoložení. Obličej jí dále zdobí méně výrazný, drobný, rovný nosík, jehož velikost odpovídá sestavení ostatních částí obličeje. Rtíky má spíše tenčí, ale pěkné, světle růžové barvy. Většinou je má potřené leskem na rty nebo méně výraznou rtěnkou, s nějakou výraznější by vypadala asi jako…děva. Celkově, její obličej je menší a oválný, což by u těla někoho jiného vypadalo asi divně, ale u ní to jen přidává na tom dojmu křehkosti. Krk má dlouhý a štíhlý, většinou ozdobený nějakým šperkem. Ráda nosí hodně upnuté džíny, většinou tmavé. Oblékne na sebe téměř všechno, někdo má to štěstí, že na něm vše dobře vypadá. Ona ale jedním z těch šťastlivců není. Vůbec jí nesluší červené věci. Proto jí v červeném nikdy neuvidíte. I když by měla, tak moc často nechodí ve vysloveně elegantním oblečení. Jedině tak šaty ke kolenům s malým svetříkem a k tomu nějaké ty boty, ale sako na sebe nevezme. Tedy, pokud by musela, tak samozřejmě udělá výjimku, ale nemusí, takže ne. Její 'outfit' je vždy perfektně sladěný. Velmi ráda nosí baleríny. Lodičky nemá nejvíce v lásce, ale stejně je nosí. Make-up si dává vždy tak, aby působil přirozeně, možná jen u očí to tak nevypadá, protože když si dá už přes tak dost husté řasy řasenku, trochu to ztrácí tu přirozenost. A ještě jednou k těm nedokonalostem. I když byla vždy velmi opatrná a opatrovaná starostlivými chůvami, pár centimetrů nad pravým kolenem má jizvu…spíše jizvičku, je opravdu velmi nepatrná, ale je tam. Je to z toho, že jednou špatně spadla.

Povaha: Vše nejdříve promyslí, než se rozhodne, i když někdy reaguje nejdříve citově, než rozumem. Má dobrou představivost a patří mezi celkem bystré osoby. Je vynalézavá a pracovitá, i když to dělá většinou kvůli tomu, aby dosáhla svých cílů. Klidně dělá více věcí najednou, vše ale nakonec dokončí, i když se stává i to, že tak neudělá. Má sklony k pomáhání ostatním. Je přátelská, má trochu smysl pro humor, i když ne zase moc. Je společenská a přizpůsobivá. I přes to, že je velmi aktivní, tak miluje spánek. Nerada připouští prohru, nesnáší průměrnost a je ráda středem pozornosti. Někdy je až moc vážná, nebo vše bere jako legraci. Často hledá na všem nějaké vady. Ač se to moc nezdá, nemá moc velké sebevědomí. K tomu, aby dosáhla toho, co chce, tak klidně využívá svých předností a má tendenci k manipulaci s ostatními. Je složitá na pochopení. Má chvíle, kdy je naprosto nesoustředěná, ať se snaží sebevíc. Je žárlivá. Má sklony k vůdcovství. Je odvážná. Má ráda, když uspěje v něčem, v čem ostatní selhali a umí se prosadit. Je velmi tvrdohlavá a někdy si připadá osaměle. Je soucitná, chápavá, pozorná a laskavá. Hluboce prožívá svoje city. Proto je zranitelná jak slovy, tak skutky. Odpouští jenom jednou. Umí se dobře dorozumět s druhými, k tomu jí také dopomáhá její osobní kouzlo. Charlotte je cílevědomá. Někdy má velmi výrazné výkyvy nálad, z výbuchu hněvu je schopná přejít do smutku a pláče. Má rychlý úsudek. Někdy má dobré nápady, někdy naopak. Je šarmantní, umí se vyjadřovat, i když ne moc dobře po citové části, rychle se učí, ale nemá zrovna nejlepší paměť. Není zrovna nejvíce praktická. I když je tvrdohlavá, tak není nejvytrvalejší. Je romantická. Uvnitř je nejistá, ale nedává to najevo. Na to by to až moc mohlo ohrozit vše, co si za svůj poměrně krátký život vybudovala. Nesnáší samotu, ale je soběstačná. Ráda si vypisuje svoje problémy do deníku, protože má potíže s tím, mluvit o nich s nějakou osobou. Bývá nerozhodná a někdy tak trochu sobecká. Má ráda zvířata a miluje svojí rodinu.

Zájmy: Mezi její zájmy patří sportování. I když je na sporty tak trochu levá, baví jí to a zlepšuje se. Umí základy bojového umění-takový menší úlet, když patřila mezi teens, i když to úplně na zmar nepřijde… Ráda chodí běhat, sem tam navštíví posilovnu. Také se ve volném čase učí lépe zacházet se svým živlem a některé poznatky si zapisuje. Taktéž ráda píše, jednou jistě vydá nějakou knihu. Procházky po přírodě, které jsou zakončené u nějakého místa, kde je voda, má ráda podobně jako vzdělávání se.

Životopis: Charlotte se narodila na konci června na Královském dvoře, kde má její rodina právoplatné místo. Její rod nepatří k největším, ale vážení jsou stejně. Konkrétně její část rodiny je v dobrých vztazích s rodem Dashkových, protože sestra Charlottiny matky si vzala jednoho z nich a měli spolu dvě děti, takže Charlotte měla dvě sestřenice. Jako malému dítku, které mělo krásná, velká, zelená kukadla jí bylo těžké odolat. Dostávalo se jí dobrého vzdělání ještě předtím, než nastoupila na základní školu. Má své osobní kouzlo, takže ani o kamarády nebyla nikdy nouze. Její život dítěte byl tedy ideální, ničím moc nezajímavý. Možná jen tím, že už od mala měla zajímavé názory.
Když se začaly objevovat první náznaky toho, jaký živel bude ovládat, byla z toho Char nadšená. Bylo téměř jisté, že jejím živlem bude voda, protože její rodiče měli vodu a vlastně ve většině jejího rodokmenu jsou vodní znamení. Také ale mohla mít oheň, protože ten se tam taky vyskytuje poměrně často… Nakonec to však byla voda. Pro někoho, jako je Char, to je ideální živel, je docela podobný její povaze. Je klidná, laskavá a mírumilovná, ale dokáže být i zákeřná a nespoutaná. Protože měli tento živel i její rodiče, mohli jí ve volném čase, kterého opravdu moc neměli, alespoň její otec, nějaké věci naučit. Samozřejmě že tak se i stalo, chtěla být v ovládání vodního živlu nejlepší a tak se snažila. Hodně se snažila. Zároveň se taky hodně skamarádila s jedním dhampýrem, který byl o dva roky starší než ona, to však nikomu z nich nevadilo. Chtěla po něm, aby jí naučil trochu bojovat a vzhledem k tomu, že jí měl opravdu hodně rád a nedokázal jí říct ne, tak se tak i stalo. Něco jí naučil, ale stále dbal na to, aby byla v bezpečí. S výukou přestali, když se dozvěděla o tom, že její sestřenice zmizela. Nevěděla o tom moc podrobností, vlastně o tom vůbec nic nevěděla, jenom to, že zmizela a nesmí o tom nikdy s nikým mluvit. Bylo to pro ní zvláštní, sice se s ní moc neznala, ale je s ní příbuzná a tak jí to ublížilo. Bylo jí líto její druhé sestřenky, pro tu to muselo být jistě horší, když to byla její sestra. Proto taky požádala rodiče o to, jestli by jí nemohla navštívit. Ti jí vyhověli, jenom nemohli jet s ní, protože museli zůstat na Dvoře. Hold patřili k těm nejvýše postaveným u nich v rodě.
Jeden týden tedy strávila se svojí sestřenicí Annou-Marií. Celkem si s ní rozuměla, i když byly obě naprosto odlišné. Tak trochu nechápala její životní styl. Obarví si hlavu na červeno, kouří, pije, oblíká se jak nějaká podivná výtržnice… Možná na to mělo vliv to zmizení nebo její živel. Nevěděla. Snažila se jí pomoct trochu překonat tu ztrátu, stejně jako se snažila pomoct s tím i rodičům Anny, i když to bylo beznadějné. Nakonec se zase vrátila na Dvůr, zpátky k jejímu životnímu stylu. Musela dostudovat střední, získat více informací o tom, co pak má dělat v politice a podobné věci. Její vampýrský kamarád Jack jí ještě nějakou dobu učil bojovat, než byl přiřazen k nějakému Morojovi, který se rozhodl cestovat a tak se jejich cesty rozdvojily. Měla ale taky další kamarády, opravdu hodně kamarádů, protože byla oblíbená. Buď pro to, že je taková, jaká je, nebo protože věděli, že by bylo lepší s ní být v budoucnu za dobře, to nějak moc neřešila. Spíše se začala zajímat o to, co by bylo dobré ve vampýrské společnosti vylepšit.
Po úspěšném dostudování se rozhodla pro to, že zůstane na Dvoře a bude zjišťovat vše o svém živlu a o tom, co na ní bude čekat po rodičích. Zůstává tedy na Dvoře dalších pár let, než se jí donese další zpráva ohledně její sestřenky, tentokrát té druhé, Anny. Opravdu se jí nelíbilo, že na akademii, na které je, má takové problémy, že jí musel být poslán strážce. Pokud by to takhle šlo dál, asi by jí tam jela navštívit a trochu jí pomohla, zase. Teď už je ale lepší v pomáhání, takže by to mohlo něčemu pomoct…
Zase po uplynutí nějaké doby, která pomalu dosahovala jednoho roku, se jí donesla další správa o Anně a to ta, že nakonec byla poslaná do nějakého blázince, ale že se už vrátila. To jí dalo podnět k tomu, že by tam vážně měla jet. Ta politika chvíli počká, stejně si její rodiče vedou dobře i bez ní a takhle by zjistila, jaké to je za "hradbami" Dvora. Zařídila si tedy nějaké věci, aby mohla vyjet, ale o nic nepřišla a odjela na Akademii sv. Vladimíra za svojí sestřenkou Ann Dashkovou. Počítá s tím, že by to mohl být trochu delší výlet, proto to zařizování, navíc ještě musí jet i se svým strážcem Charliem, ale třeba se tam naučí něco nového, nebo něco nového naučí studenty, to ukáže čas…Ona je vlastně taky student, i když to je trochu jiné, vysokou má skoro za sebou a pak už může nastoupit do těch morojských věcí.

Názor: V tomhle směru je nerozhodná. Ano, souhlasí s tím, aby Morojové bojovali po boku svých strážců, jistě by to mohlo ušetřit spoustu životů, jenže. Jsou tu živly, které jsou v boji k ničemu, jako například ten její. Proto by bylo nejlepší, aby se bojovat učili ti, kteří o to stojí a kteří mají bojový živel, nebo alespoň takový, který by dokázal zpomalit. Ona sama se učí zacházet se svým živlem, aby šel využít i v tom boji a mohla to poté předat ostatním, zatím však bez úspěchu… Takže ve shrnutí je spíše PRO to, aby Morojové nebyli srabi a pomáhali.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 lissa lissa | 7. dubna 2014 v 21:22 | Reagovat

Ahoj našla jsem skvělou fotku Rose koukněte http://vampireacademy2014.blog.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.