Moroj - Alexander Isaac Abernathy

5. října 2013 v 12:36 |  Profily
Jméno: Alexander Isaac Abernathy
Rasa: Moroj
Věk: 18 let
Ročník: 2. ročník
Datum narození: 2.listopadu 1995
Místo narození: Cork
Živel: oheň

Popis: Alex vypadá jako každý jiný moroj. Na první pohled jeho výšku můžeme odhadnout na nějakých 185 centimetrů, má štíhlou postavu, a díky rokům sportu má vyrýsované paže a pevné břicho. Jeho obličej je oválný. Má vyšší čelo, pohublé líce a pevnou hranatou čelist. Má uhlově černé vlasy, které nosí docela krátce ostříhané. Zdá se, že o vlasy nikterak nepečuje, jen je ráno prohrábne prsty. Pod obočím, které má identickou barvu jako vlasy, vykukují zvědavé oči, které někdy působí, že vidí člověku přímo do duše. Alex se na svět dívá skrz zářivě zelené duhovky. Nos má ostrý a jeho rty jsou hezky vykrojené, široké a plné s koutky stočenými nahoru. Obvykle nemívá hladkou tvář, ale nechává si několikadenní strniště.
Na jeho těle se nenachází žádná tetování nebo piercingy, jediné co jeho kůži zohyzďuje je dlouhá jizva, která se mu táhne přes pravé lýtko. To je také důvod, proč většinou nosí dlouhé kalhoty. Jeho oblečení je většinou jednoduché. Jeho skříň je plná jednobarevných triček, džínů, tenisek a polobotek. Jeden z nejoblíbenějších kousků ošacení je jeho kožená bunda, která je nasáklá směsí vůně jeho parfému, cigaret a kávy.

Povaha: Alex si v sobě od dětství nese mnoho negativních pocitů. Celkově je velmi nedůvěřivý, v neznámém prostředí se cítí pod velkým stresem. Mívá pocit, že na něj všichni hledí skrz prsty, že je neschopný a nepotřebný, z toho vyplívá, že je sám k sobě velmi kritický. Pocity tlaku v něm vyvolávají odtažitost, která se může stupňovat až k aroganci a neurvalému chování.
Nepatří mezi upovídané lidi, raději naslouchá a odhaduje v duchu lidi. Nesnáší, když neví, s kým má tu čest a nedokáže odhadnout na co člověk myslí. Nesvěřuje se neznámým lidem a vlastně některé věci nevědí ani jeho dobří přátelé. Nejlepšího přítele nemá a nebo alespoň tak nikoho neoznačuje. Poznat ho chce trpělivost a nachází-li se právě v jedné ze svých protivných nálad, nemusí být nikdo dychtivý ho poznat. Netrpí změnou osobnosti, ale častou změnou nálad. Umí být rozmarný a sukničkář, ale i citlivý a věrný. Jeho zamračené čelo může bez výstrahy rozjasnit něžný úsměv. Když je smutný a zadumaný, máte chuť ho obejmout a zahnat jeho melancholii.
Nemá rád rychlé rozhodování, než něco podnikne, tak si to desetkrát rozmyslí a zkoumá, zda by z toho nemohl mít nepříjemnosti. Dalo by se také o něm říct, že je to lenoch. Pokud ho práce nebaví a nebo ji nemá rád, tak ji prostě odloží. Na tyhle věci má dostatek času a pak najednou zjistí, že nic nestíhá. V tom případě práci zvládne během několika hodit, ale zuří tak, že by byl schopný někoho sežrat.
Na druhou stranu dokáže být uhlazený, galantní a ohleduplný. Je to romantický snílek, přesto však rozumný a praktický, což vyvolává pocit, že je suchar.
Díky absenci pozitivních citů, které by mu byly projevovány, tak vyhledává spíše jednorázové povyražení nebo krátkodobé vztahy. Má měkké srdce plné náklonnosti a citu, takže si často připadá zranitelný a stáhne se do své ulity, kde je v bezpečí před vlastními emocemi. Pokud se doopravdy zamiluje, tak dokáže být romantický, citlivý, milý a pozorný, ovšem pořád to není zárukou, že nechá někoho nahlédnout do svého srdce. Každopádně není dobrý nápad říkat něco špatného o své matce, kterou si hýčká, či spíše svou představou o ní. Bude se chovat jako gentleman, dokud se žena nepřestane chovat jako dáma.

Zájmy: Už od dětství svůj čas nejraději tráví venku a je mu jedno, jestli se jen tak poflakuje nebo dělá něco aktivně. Jeho nejčastějším využitím času je sport. Odmalička závodně plaval, a i když dnes už nesoutěží, tak plavání miluje pořád. Krom toho rád běhá, protože mu to pomáhá, k vyčistění hlavy a uspořádání myšlenek. Co se týče poslední doby, tak se začal učit bojová umění, přesněji kickbox. Když chce relaxovat, tak se většinou ohlédne po knize, i když většina lidí si ho s knihou nedokáže představit. Rád se posadí venku pod strom, o který se může opřít a ponoří se do světa fantazie.

Životopis: Alex se narodil v irském městě jménem Cork. Jeho maminka byla mladá vampýrka Clare. Nebyla to zlá osoba, ale spíše hloupá, nevšímavá a marnivá, šťastná z toho, že se provdala za bohatého chlápka a nemusí se o nic starat. Jeho otec Damian patřil k těm, kteří rádi rodině vládnou pevnou rukou a nerozpakují se děti potrestat, byl poněkud posedlí kontrolou. Navíc manželství s Clare pro něj bylo již druhé, jeho první manželka z královského rodu zemřela a nechala po sobě dva syny, takže Damian měl komu odkázat majetek a Alex byl jen další krk navíc.
Dětství Alexe bylo nudné. Vyrůstal ve stínu starších bratrů, jejich úspěchy mu byly pořád předhazované. On sám zřejmě dělal všechno špatně, nic neuměl, nebyl v ničem nejlepší a otec ho jen kritizoval nebo si ho nevšímal, stejně tak jeho matka ho raději svěřovala do péče chůvy.
Jednou v prosinci se ale život celé rodiny změnil - byla napadena strigoji. Pří útoku zemřela Alexova mamka a jeho starší bratr. Z celé noci zbyla Alexovi jen jizva na noze. Po tomto večeru se jejich otec rozhodl přestěhovat někam, kde nebyla prolita krev. Svému nejstaršímu synovi našel práci ve své firmě a Alexe poslal do akademie.

Názor: Vzhledem k tomu, že je Alex rád aktivní a do všeho se hrne bez rozmyšlení, tak ho představa přímého boje vzrušuje. Svou magii už dřív používal ke své obraně či spíš útoku na protivného spolužáka. Navíc nemá rád představu, že by se zbaběle měl schovávat za zády někoho jiného.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.