Dhampýrka - Claire Belle Morgan

5. října 2013 v 12:48 |  Profily
Jméno: Claire Belle Morgan
Rasa: Dhampýr
Věk: 17 let
Ročník: 1. ročník
Datum narození: datum nalezení - 13. 9. 1996
Místo narození: neví se, všude uvádí svatého Vladimíra
Popis: Svou postavou zapadne mezi průměrné dhampýrky - tak akorát vysoká, štíhlá s dostačujícími ženskými křivkami. Tohle prostě nejsou ty vzhledové rysy, které by ji odlišily od zbytku, ale ona má v rukávu spoustu jiných. Například téměř bílou pleť, s jejímž odstínem by mohla zapadnout mezi překrásné Moroje, obličej bez jediné pihy s výraznými očima i bez líčení. Stačí jediný pohled, abyste se utopily v záplavě černé barvy. Její duhovky mají identickou barvu jako zorničky, což vypadá pěkně nebezpečně v kombinaci s nakrčeným nosíkem a semknutými rty. Intenzivní pohled vyvolá pocit, jako by vám chtěla vypálit díru do hlavy. Pod světle růžovoučkým spodním rtem je menší jamka, kterou ona sama shledává sexy, díky ní přitáhne víc pozornosti na své rty. Celý tento nevyzpytatelný obličej rámují husté ohnivé kadeře spadající ve vlnách až pod zadeček. Kromě občasného zastřižení konečků s vlasy nikdy nic neprováděla, proto jsou tak zdravé, hebké a hlavně dlouhé. Rády jí zavazí, proto je při praktických hodinách a cvičení stahuje do nedržícího drdolu. Nejednou přemýšlela, že je prostě ostříhá a udělá z nich příčesky, kdyby se jí zastesklo po té obdivuhodné délce, ale jak se říká, nemá na to koule. Při výběru oblečení razí heslo: hlavně pohodlně. Nosí především ušlé legíny, které jsou jako její druhá kůže a ona ani neví, že je má oblečené, a k tomu nějakou košili schovávající bílé, nebo i barevné tílko bez potisku. Je doslova košilový maniak, její šatník nic jiného neobsahuje, jen košile všemožných barev a střihů, dokonce i klučičí. Nejednou slyšela podobný rozhovor jako: "Vole čum na ni, má stejný hadry jak ty. Že tys vlezl do holčičího?" V teplých dnech vymění legíny za ultra krátké šortky, které nejdou pod košilí ani vidět, a tak má postaráno o další hlášky. Jejím největším nepřítelem mezi boty jsou lodičky a podobné podpatkové vymoženosti a pak taky jakékoliv šperky. Ale jeden módní doplněk přece jen nosí. Velké brýle s černými obroučkami. Sundává je jen při pohybových aktivitách a mění za čočky, bez nich je slepá jako krtek.

Povaha: Po chvíli sledování zjistíte, že vzhled dračice je v povaze skryt za zamlklou dívkou. Není to tak, že by chtěla být samotářka, ale jen málokdo s ní vydrží delší dobu, a na akademii potkává stejné tváře, co jí už znají… Existují tři různé fáze, jak se chová. V první je jí prakticky jedno, že dýcháte stejný vzduch jako ona, stokrát radši dá přednost knížce. Dokud ji nepoznáte, je tou tajemnou dívkou. Představí se jen jako C.B. (SíBí) a je až příliš slušná. Je dost opatrná, co se prvního setkání týče. Ale rychle si na nové tváře zvyká a rozhoduje se do jaké kategorie koho zařadit a podle toho se ke každému chová. Nikdy nejde určit jak, je dost impulzivní a nestálá. Zlom nastává, když se jí zalíbíte - nedej bože, když za někým poprvé přijde sama, to je zblázněná až po uši. Druhou fázi si každý zamiluje. Kdo by neměl rád holku, co je vtipná, rozdává úsměvy na všechny strany, pomáhá a snaží se při vás vždycky stát? Tehdy nemá žádnou stinnou stránku až na jednu, která se probouzí s prvním náznakem, že o ní ztrácíte zájem. Je žárlivá. A tak se její psychické rozpoložení dostane do třetí fáze, která zůstane skrytá, dokud ji sami neobjevíte. Ale není čeho se bát, ke všem se chová individuálně. Vroucně, nápomocně, chladně, nenávistně… Je dobré si ji proti sobě nepoštvat, po škole se mluví o tom, že je psychopatka, ale kdo by tomu věřil, když vás sama přesvědčí o opaku?

Zájmy: O přestávkách mezi vyučováním ji neuvidíte klofat v hloučku spolužaček. Sedává ve své lavici s nosem zanořeným do knížky - ne učebnice, šprtkou by jí nikdo nenazval, knihomolkou ano. Čte od historických románů, přes detektivky, k fikci, krvákům až po rudou knihovnu. Klasiku i modernu. Zamilovala si dhampýrský výcvik, nevadí jí dřít v tělocvičně, nebo pomáhat horším - nutno podotknout, že jen těm, které má aspoň trochu v oblibě, jinak vás mileráda nechá, abyste si zlomili nohu a tak podobně. Vždycky si najde čas na lukostřelbu. Ráda by našla někoho podobně dobrého jako je ona, což je podle ní nemožný. I když netuší, jestli jí to v životě bude užitečné, umí velmi obratně zacházet s lukem a šípy už od dětství. Nezná lepší samo-uspokojení než svištění šípu vzduchem a zasáhnutí terče přesně uprostřed - dokonce i se zavřenýma očima. Pokoj má jen pro sebe. Sebe a svou sbírku panenek. Její netradiční koníček může kdekoho vyděsit, pro ni jsou panenky její nejvěrnější společnice, zabíjí spoustu času tím, že se jim svěřuje a společně plánují její další kroky.

Životopis: Nikdo neví kdy, a kde se tato dívka narodila. Jednoho zářijového dne ji strážce objevil při obchůzce kolem akademie zabalenou v dece bez jakýkoliv údajů. Nalezence se ujala bezdětná strážkyně Samantha Morgan, pojmenovala ji Claire Belle a dala ji mateřskou lásku jako vlastnímu dítěti. Claire Belle si nikdy nemohla na nic stěžovat. Jako malá copatá holka neznala jiný život než ten za zdmi svatého Vladimíra, ale měla tu spoustu kamarádů - ač starších - bavila se, učila se. Měla a pořád má všechno, co potřebuje a i něco navíc. Matka jí nikdy nezatajovala, že není její biologická dcera, ani jí neskrývala skutečný svět. Jen co se stala studentkou akademie, zažila svůj první výlet za hranice křížem krážem prozkoumaného království. Ve třinácti letech se poprvé setkala se Strigoji. Málem si nadělala do kalhot, když byla jen krůček od toho, aby ji Strigoj celou vycucal, ale její máma ji zachránila, a tak může tahle show pokračovat. Od té doby je povolná darovat svou krev těm, které má ráda. Říká, že je to oboustranná službička. Dostat se z šoku ze setkání s příšerou ji pomáhal milý kluk, do kterého se zamilovala. Poznala to krásné, co zatím znala jen z knih. Ale nic netrvá věčně. Dostala důvod žárlit a nenávidět jednu slečnu… Ani ona sama neví, co se stalo, na nic si nepamatuje. A jestli ano, drží to v největší tajnosti. Všechny obvinění a podezření se jí podařily ze sebe smést. Ten kluk i s holkou, s kterou Claire Belle prý podvedl, odjeli ze školy a nikdo od nich už neslyšel. Tento scénář se čas od času opakuje. Neovládá se, když jí, nebo jejím blízkým, někdo ubližuje, ale zatím se nenašel nikdo, kdo by ji přímo obvinil. Jen se po akademii nesou drby. Historky, který si prťata povídají při černé hodince - že je na škole někdo, kdo nedělá ostatním moc hezké věci. Nic určitého. Momentálně se Claire Belle snaží vypracovat, aby na ní mohli být ostatní strážci hrdí, hlavně její máma. Bydlí jako všichni ostatní studenti na koleji, konečně se dostala na vyšší kampus. Nemá žádný objekt zájmu ani se nikdo nenachází v jejím hledáčku.

Názor: Po delším zamyšlení, které může vypadat, jako ignorace vaší otázky, prohlásí, že by se měl každý umět postarat o sebe. A tím skončí. Je tak trochu sobec. Ostatní jsou jí více méně jedno, hlavní jsou pro ni ti, který má ráda a chce je chránit. Těm se nesmí stát nic, ani když s nimi nebude moct být.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lars Lars | 7. listopadu 2013 v 20:20 | Reagovat

funguje to tu ešte? ;)

2 rpg-x-men-academy rpg-x-men-academy | Web | 11. listopadu 2013 v 23:32 | Reagovat

Vítejte ve světě mutantů, třicet let po válce, lidé nás vyhlazují a aby o nestačilo, jednotlivé mutantí klany bojují mezi sebou, přidej se k nám na školu která je jediným místem kde jsou si mutanti rovni! Staň se jedním z nás.

3 Divinium-olymp Divinium-olymp | 6. prosince 2013 v 21:00 | Reagovat

Ahoj, máš rád/a RPG? Chtěli bychom tě pozvat na nové RPG Divinium Olymp, které, jak už napovídá název, se zabývá antickým božstvem. Po celá staletí se rodili vyvolení a vyvolené, kteří bojovali bok po boku proti zlu, které se šířilo světem. Obdařeni úžasnými schopnostmi, vycvičeni nejtvrdším tréninkem, se vrhají do bojů proti temnotě. Ty můžeš být jedním z nich, stačí se zaregistrovat. Těšíme se na tebe na http://divinium-olymp.tumblr.com/

4 Lissa Lissa | 7. dubna 2014 v 21:21 | Reagovat

Ahoj našla jsem skvělou fotku Rose koukněte http://vampireacademy2014.blog.cz/

5 Damon Silver Damon Silver | E-mail | Web | 12. ledna 2015 v 19:56 | Reagovat

Chcete si užít světa kouzel? Ano? Tak máte nyní možnost, RPG hra na téma Harry Potter. Děj se odehrává šestnáct let po bitvě o Bradavice a Smrtijedi nabývají na síle. Můžete rozhodnout novou bitvu třeba jen vy! http://hogwartsschoo lwizard.webnode.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.