Morojka - Aria Nikoletta Badica

28. září 2013 v 22:02 |  Profily
Jméno: Aria Nikoletta Badica
Rasa: Moroj
Věk: 17 let
Ročník: 1. ročník
Datum narození: 3.6.1995
Živel: Vzduch

Popis: Taylor je vysoká a štíhlá dívka. Samozřejmě má nějaké to kilo navíc, jinak dokonalá postava. Tělo má už i dostatečně ženské. Vlasy má od přírody hnědé, ovšem zamilovala si efekt ombré, takže si tak vlasy barví asi už 3 roky. Vlasy má někam do půli zad, nejraději je nosí rozpuštěné, ovšem pokud musí, tak je uváže do drdolu. Její obličej je klasicky oválný. Má hnědé oči v madlovém tvaru, které lemují husté a dlouhé řasy. Ty vždy zdobí tužka na oči, řasenka a někdy i stíny. Dále její obličej zdobí plné rty, které nechává jen tak a nebo je přetáhne nějakou rtěnkou. Nad rty se vyjímá menší, ovšem boubelatý nosík. Co se týče oblékání, podepsal se na tom její hudební vkus, což je metal a rock. Většinou ji uvidíte v tričkách s nápisy metalových a rockových skupin. Popřípadě nosí takové ty topy nad břicho. Má ráda džíny všech střihů. Šortky má většinou jednobarevné a nebo ty galaxy, na ty je trochu ulítlá. Džíny má nejraději natrhané, a pokud takové nejsou, Tay si ty dírky ráda dodělá sama. Ještě na ni uvidíte různá sáčka. Ať už to mají být kožené bundy, džínové bundy a nebo klasická sáčka. Často si bundy dozdobuje různými ostny a podobnými věcmi. Ještě na ni občas uvidíte načechrané sukně v kombinaci se sáčky. To samé s šaty. Co se týče bot, nejčastěji nosí boty na podpatku ve stylu kanad nebo i obyčejných lodiček. Samozřejmě nosí i obyčejné tenisky. I doplňky má ráda, nejčastěji nosí dlouhé náhrdelníky s velkými přívěsky. Nosí hodně náramků a prtenů. Má i pár náušnic, ale ty moc nenosí.

Povaha: Taylor je velmi zajímavá osobnost. Nemá moc ráda velké společnosti, ovšem jeden až dva lidé ji nevadí. Není to ten typ, že by konverzaci začala, ale pokud začnete, nechá se do konverzace vtáhnout a bude na vaši konverzaci mile ráda navazovat. Ze začátku zřejmě nebude moc milá, bude spíše taková uzavřená a nejistá, ovšem pokud si na vás najde něco, co se ji líbí, postupně začne být milá a začne se probouzet její pravé přátelské já. Na své známé je milá a ráda si s nimi povídá, samozřejmě jim dovede i pomoci. Má ještě jeden problém a to problém s důvěrou. Je pro ni velmi těžké někomu věřit, samozřejmě svým přátelům jakž takž věří, ale nevěří jim dostatečně, aby jim svěřovala tajemství. Také kvůli nedůvěře ne moc často navazuje nové známosti. Sice je na přátele hodná, no na nepřátele dovede hnusná a zlá. Její mysl dovede být i zlomyslná a zákeřná, což se ji mnohdy dost vyplácí. Takže, být jejím nepřítelem není dobrý nápad. Není moc ráda mezi kluky, ale nijak ji nevadí být mezi nimi, jenom se v nich vůbec nevyzná Je trochu nechápavá, takže když ji někdo balí, vlastně ji to dost často nedochází. V těchto ohledech je dosti nesvá a nejistá.

Zájmy: Zájmů za svůj život už prostřídala mnoho, jen u pár vydržela. Jako malá se začala věnovat gymnastice, což ji ještě pořád baví, jenom na to nemá tolik času. Dále ji ještě zaujal tanec, hlavně ty klasické a latinsko-americké, ovšem navštěvovala i kurzy různých moderních tanců. Miluje hudbu, takže se jistou dobu věnovala i zpěvu, sice pořád zpívá, ale už jenom sama pro sebe. Vždy měla ráda sporty, ale nikdy nenašla nějaký, co by měla nejraději. Prostě sporty zbožňovala bez rozdílů. Mezi její vedlejší zájmy patří focení, ráda zaznamenává důležité a vtipné okamžiky. Samozřejmě má i umělecké nadání, teda tak akorát má cit pro fotky a pro úpravy fotek a dělání různých koláží.
Životopis: Aria se narodila 3. června roku 1995 u dvora Badiců jako 3. dítě. Vyrůstala na královském dvoře pod dohledem chův a dalších poddaných. Rodiče snad vůbec nevídala, což je bohužel pro královské rodiny běžné. Ze začátku ji to mrzelo a trochu i štvalo, ale později se naučila chůvy vnímat jako rodinu. Sice ji rodiče chyběli, ale smířila se s faktem, že s nimi nikdy nebude. Ve škole patřila k těm stydlivějším dětem, avšak dětem se skvělými výsledky. Všichni ji za to obdivovali a byli rádi za její bezproblémovost a inteligenci. Když ji bylo 13 seznámila se s takovou podivnou partičkou. Vlastně ani tak podivní nebyli, jenom byli..odlišní. Po krátcé době Ariu přijali mezi sebe a ta se změnila. Její stydlivost částečně opadla a zbrousili se ji lokty, také se ji změnili názory a celkový vzhed. Samozřejmě její rodina s tím nebyla spokojená a snažila se to změnit, zakázali ji stýkat se s těmi lidmi, no podařilo se jim Ariu usměrnit, nic víc. A tak ji poslali na akademii sv. Vladimira, což dělali neradi, ale bylo to pro její dobro.

Názor: Samozřejmě, jí je to tak nějak jedno. Sice už mnohokrát uvažovala, že by možná bylo lepší, kdyby Morojové bojovali s Dhampýri, ovšem už od mala je učena, že pro Moroje je lepší, když bojují pouze Dhampýři, že je to bezpečnější. A tak se prostě podřídila. Sice by Morojové mohli bojovat, ale nechtějí a raději to nechávají na Dhampýrech, což není moc dobré, ovšem je to takové "zaběhlé a tradiční", že ani sama Aria neví, co je lepší. Jestli, když bojují jenom Dhampýři, nebo kdyby bojovali i Morojové
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.