Moroj - Ash Szelsky

28. září 2013 v 22:28 |  Profily
Jméno: Ash Szelsky
Rasa: Moroj
Věk: 18 let
Ročník: 2. ročník
Datum narození: 11.12. 1995
Živel: Voda

Popis: Vysoký výrazný muž. Vysportovaná štíhlá postava, široký v ramenou, útlé vypracované boky, svalnaté pevné ruce, na nichž je napnutá světlá pokožka. Havraní sestřihané vlasy mu po stranách ledabyle rámují hranatý obličej a spadají mu přes levé oko jako vodopád. Jeho oči barvy rtuti, září v jeho bledém o bličeji jako drahokamy.
Není to jen jeho výškou, proč působí tak autoritativně. Jako král mezi poddanými. Už jen jeho pohled, který vysílá signály chytrosti a důvtipu. Jeho pohybování, je ztělesněním nedbalé elegance. Oblečení, jenž vždy pečlivě vybírá, se většinou skládá z černých a modrých chladných barev.
Na podbříšku, má jakési spletité tetování, podobný vzor má i zezadu na levém rameni. Čeho si lze ještě povšimnout je piercing, špička, která vede v obočí.

Povaha: Ash je chytrý elegantní muž. V složitých situacích si dokáže zachovat chladnou hlavu a vybruslit z nich s plusem pro sebe. Jeho výrazná povahová vlastnost je arogantnost, nebo to tak ostatním aspoň přijde. Ale pravda je ta, že je mu prostě skoro všechno jedno. Nemá rád lidi, kteří se skupinkují, smějí se hloupým vtipům a všude dělají rámus. Jednoduše, takové ty normální lidi v jeho věku. On, bohužel, dospěl až moc brzy. Díky tomu, že se většinu času schovává ve stínu a promluví většinou s někým, až když je vyzván, stal se takovým tím typem, kterého ostatní obchází na ulici obloukem, jelikož z něj de strach. Dámy, ho často nazývají jako "dobrým" nebo "za hřích obstojný." Bohužel, on o tom moc nestojí. Je totiž, i když to nejde znát, homosexuál. To je taky důvod, proč je tak zamlklý. Setkal se s hodně lidmi, kteří ho kvůli tomu nenáviděli. Doufá, že jednou najde někoho, kdo bude jako on.

Zájmy: Zájem, který Ash chová, je nezvyklí. Rád pozoruje lidi. Dokáže v nich za tu dobu číst. Co je baví, na co asi myslí, co dělali a podobně. Po pár pohledech dokáže zjistit, co se na místě stalo. Je to jedna z jeho vlastností a zároveň koníček. Další věc, kterou dělá velice rád, je psaní. Píše básně, krátké povídky, vše co ho napadne. Baví ho podobné věci. Dává do nich tu část sebe, která se normálně nemůže projevit. Podobně jako psaní, ho láká i číst. Čte často a rád. Dokáže se díky tomu dostat do jiného světa. Je to jedna z věcí, která ho naplňuje.

Životopis: Ash se narodil v královské rodině, bylo tedy od něj očekáváno, že bude perfektní dítě. Hlavně jeho otec na tom velice zakládal. A opravdu. Ash byl pilný žák, nedělal žádné morální přestupky a ani se nezabýval věcmi jako je alkohol, cigarety, drogy nebo jiné nevhodné aktivity. Jeho otec v sobě viděl sebe, avšak v mnohem mladší, mezi námi i krásnější verzi. Bohužel, když se jeho otec dozvěděl, že jeho syn běhá za klukama, Ano, za klukama, ne za dívkami, jak od něj bylo požadováno, všechno v tu ránu zapomněl. Trvalo dlouho, než svému synovi odpustil jaký je. Stejně jako jeho spolužáci. Ash se párkrát zamiloval, bohužel vždy neopětovaně, čas plynul dál a než se nadál, Ash nastoupil na akademii.

Názor: Myslí si, že Morojové by neměli bojovat po boku svých ochránců.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.