Dhampýrka - Audrey Heffer

28. září 2013 v 22:51 |  Profily
Jméno: Audrey Heffer
Rasa: dhampýr
Věk: 17 let
Ročník: 1. ročník
Rok narození: 18.3.1996

Popis: Audrey má štíhlou a cvičením vypracovanou postavu, měří něco kolem 173 cm. Má oválnou hlavu a hnědé, jemně vlnité vlasy, které jsou dlouhé, tak pod lopatky. Vždy se ji líbili její oči. Jsou hnědo-zelené, ale nikdy ne vyváženě. Jednou je má hnědé jako čokoláda, jindy zelené jako louka. Mezi očima má na svůj obličej trošku větší nos, pod kterým je též malá pusa. Vždy chtěla mít plnější rty. Nejraději nosí džíny, tričko s krátkým rukávem, nebo tílko a mikinu na zip. Nejpohodlněji se cítí v teniskách, ale nad lodičkami s vysokým podpatkem neohrne nos. Nejoblíbenější barvu má modrou a zelenou, takže barva oblečení je tak většinou sladěná. Na prsteníčku pravé ruky má prstýnek, který dostala od své nejlepší kamarádky, je to stříbrný kroužek na kterém je zelenou barvou napsané L+A, nikdy ho nesundala.

Povaha: Je přátelská a velmi ochotná pomoci. V rodném městě měla pár přátel, s kterými se účastnila ne moc žádoucích akciček, když se přestěhovala na akademii, tak většinu času tráví sama. Bývá často náladová, asi podle toho, jakou nohou vyleze z postele… Někdy se celý den směje a je veselá, jindy ji na tváři úsměv nezahlédnete. Má celkem velkou trpělivost, ale jakmile ten pohár trpělivosti přeteče, tak vybuchne jak sopka. Bojí se výšek a pavouků a nesnáší krev (vlastní ji nevadí, ale když vidí krev u někoho jiného, nemá to na ni moc dobrý vliv), mimo to zbožňuje psi. Podle takového popisu byste soudili, že je to perfektní milá holka, ale to rozhodně ne. Dokáže být tvrdohlavá a také je pro každou rebelskou srandu. Ale nikdy nedělá nic, co by mohlo někoho ohrozit, nebo by to způsobilo něco špatného. Má v sobě ochranářské pudy.

Zájmy: Když vychodila základní školu, stal se sport jejím největším koníčkem. Ráda jezdí na bruslích, běhá a také chodí cvičit do posilovny. Bez pohybu by si nedovedla představit život, protože kdykoliv je nervózní nebo rozčílená, tak je sport to jediné co ji dokáže uklidnit. Chce se naučit pořádně boj. Jako další zbožňuje malování, měla doma i vlastní malířský stojan a nejraději maluje krajinu, portréty jen minimálně a to se ji ten dotyčný musí líbit. Když ji zaujme nějaká kniha, tak si i něco přečte, ale že byla nějaká extra knihomolka, to fakt ne. Mezi oblíbené žánry filmů patří komedie, horory moc nemusí, ráda chodí do kina. Jako každá holka miluje nákupy.

Životopis: Narodila se ve městě Nashville, Tennessee, USA. Bydlí v rodinném domě se svou matkou, babičkou a sestrou. Otce nezná, ale tak je to ve většině případů… Dětství měla celkem poklidné, ale většinou ho trávila se sestrou a babičkou. Matka totiž byla strážkyně, a tak doma nebývala. Vychovala ji teda babička a její starší sestra Mellany. Audrey měla svou matku vždy jako vzor a již jako malá chtěla být strážkyní. Mellany nesdílela stejný názor, spíše si užívala a nebyla pro žádné náročné práce. Když Audrey chodila na základní školu, neměla tam moc přátel až na svou nejlepší kamarádku Laylu. Učila se vždy vzorně, ale na druhém stupni začala na školu kašlat a věnovala se spíše vedlejším aktivitám, chodila za školu, vracela se pozdě domů, zkrátka se spřátelila se špatnou partou. To se samozřejmě nelíbilo jak matce, tak i babičce. Proto jakmile vychodila školu a její matka uznala, že je připravená, přihlásily ji na Akademii sv. Vladimíra. Audrey z toho nebyla ze začátku nadšená, protože v Nashville měla své kamarády, které měla nadevše ráda, i když ji přinutili k mnoha špatným věcem, ale matce se odporovat nedá, chtěla, aby alespoň jedna z dcer šla ve stejných stopách. Po nějakém čase se Audrey vrátil její největší sen, stát se strážkyní, začala pilně cvičit a sportovat. Od té doby, to byla zase ta malá Audrey. Nejvíce se bojí, že na akademii nenajde nikoho, s kým by si rozuměla.

Názor: Ve škole nás učí, že oni jsou důležitější. Myslím si, že na obranu mají nás. Jejich magie je kouzelná, takže kdyby ji využili k útoku, nebylo by to tak docela špatné, ale podle mě by se neměli plést do fyzického kontaktu. Nikdy jsem ještě nebojovala, natož po boku Moroje, takže mám jen teoretické úsudky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.