Dhampýr - Matthias Coleridge

28. září 2013 v 22:39 |  Profily
Jméno: Matthias Coleridge
Rasa: Dhampýr
Věk: 17 let
Ročník: 1. ročník
Datum narození: 6. Srpna 1996

Popis: Nemá moc výrazné rysy, na sedmnáctiletého kluka má optimální výšku. Jeho vlasy jsou barvy kaštanově hnědé, celkem nepoddajné, což se podepisuje i na jeho účesech, které vypadají jakoby právě proletěl křovím a nebo vstal z postele . Má malé, blízko nosu posazené oříškově hnědé oči. Má vždy úsmívající se tvář a úzké rty. Pod oblečením schovává nějaké ty svaly, které ho stály trochu dřiny. Nejradši nosí obyčejné tričko, mikinu a džíny světlejších, veselých barev. Když má ponuřejší náladu šáhne naopak po tmavých barvách. Na levém zápěstí nosí hnědý kožený náramek, který z ruky nikdy nesundává. S tímto náramkem se pojí ne moc pěkná minulost.

Povaha: Od ostatních si nikdy nedrží odstup, je to spíše společenský typ, než aby se schovával někde v koutě. Je to velice milý a pozorný mladý muž, od kterého se dá na pohled očekávat slušné chování, ale tak či tak, je to prostě přidrzlí pubertální kluk, který ví co chce a nenechá si to vzít. Nejspíš ještě nějakou dobu potrvá, než úplně dospěje. Nesnáší ty, kteří si o sobě myslí bůh ví co, úplné příklady Mary a Gary Sue. Občas je ke všem velice upřímný, až to nemusí být dotyčnému příjemné a může působit sarkasticky a neohleduplně. Někdy je nepořádný, ale co víc k tomu říci, nikdo není dokonalý.

Zájmy: Rád píše, především poezii, ale nikdy se neodvážil své napsané výtvory zveřejnit, nebo je aspoň někomu ukázat. Své spisy si střeží jako oko v hlavě. Před ostatními se za to stydí, na své nadání, dá-li se tomu tak říci, se snaží neupozorňovat. Jeho další zálibou je sport. Stejně nejradši ze všeho běhá, ať už ráno nebo večer, každý den prostě musí jít běhat, nejlépe sám, aby si mohl pořádně pročistit svou hlavu, aby si jeho mozeček mohl odpočinout od toho všeho učení a tak podobně. Rád ve volném čase střílí z luku, je v tom docela dobrý. Řídí se velice známým heslem - bez hudby ani den.

Životopis: Narodil se 6. srpna 1996 nedaleko Paříže. Jeho dětství bylo poklidné, možná však trochu odlišné, než dětství jeho vrstevníků. Jakmile se totiž naučil číst, trávil více času nad knihami, než venku s ostatními dětmi. Když už vystrčil nos ven, většinou se naprosto nechtěně namočil do nějaké šlamastyky. Na základní škole se mohl pyšnit celkem dobrými známkami, od šesté třídy potom už to s ním, ale šlo celkem z kopce. Chytl se ne moc přívětivé party a už to jelo. Jeden průšvih za druhým. Jeho matka Anne a otec Lukas Coleridgovi, to snášeli až do té doby, než jim málem podpálil barák, ano jeho otec, jeden z mála s nimi zůstal. Když jeho rodiče odjeli na týden pracovně do zahraničí, uspořádal menší narozeninovou oslavu pro své kamarády. Naneštěstí už z toho nebyla oslava pro pětici kamarádů, ale pořádná párty.. Pokusil tedy jejich veškerou trpělivost a proto ho poslali do školy sv. Vladimíra. Nemá žádné sourozence, je jedináček.


Názor: Je názoru toho, že by se Morojové měli přestávat schovávat za své Strážce a měli by využit svůj živel k boji proti Strigojům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.