Září 2013

Dhampýrka - Audrey Heffer

28. září 2013 v 22:51 Profily
Jméno: Audrey Heffer
Rasa: dhampýr
Věk: 17 let
Ročník: 1. ročník
Rok narození: 18.3.1996

Popis: Audrey má štíhlou a cvičením vypracovanou postavu, měří něco kolem 173 cm. Má oválnou hlavu a hnědé, jemně vlnité vlasy, které jsou dlouhé, tak pod lopatky. Vždy se ji líbili její oči. Jsou hnědo-zelené, ale nikdy ne vyváženě. Jednou je má hnědé jako čokoláda, jindy zelené jako louka. Mezi očima má na svůj obličej trošku větší nos, pod kterým je též malá pusa. Vždy chtěla mít plnější rty. Nejraději nosí džíny, tričko s krátkým rukávem, nebo tílko a mikinu na zip. Nejpohodlněji se cítí v teniskách, ale nad lodičkami s vysokým podpatkem neohrne nos. Nejoblíbenější barvu má modrou a zelenou, takže barva oblečení je tak většinou sladěná. Na prsteníčku pravé ruky má prstýnek, který dostala od své nejlepší kamarádky, je to stříbrný kroužek na kterém je zelenou barvou napsané L+A, nikdy ho nesundala.

Povaha: Je přátelská a velmi ochotná pomoci. V rodném městě měla pár přátel, s kterými se účastnila ne moc žádoucích akciček, když se přestěhovala na akademii, tak většinu času tráví sama. Bývá často náladová, asi podle toho, jakou nohou vyleze z postele… Někdy se celý den směje a je veselá, jindy ji na tváři úsměv nezahlédnete. Má celkem velkou trpělivost, ale jakmile ten pohár trpělivosti přeteče, tak vybuchne jak sopka. Bojí se výšek a pavouků a nesnáší krev (vlastní ji nevadí, ale když vidí krev u někoho jiného, nemá to na ni moc dobrý vliv), mimo to zbožňuje psi. Podle takového popisu byste soudili, že je to perfektní milá holka, ale to rozhodně ne. Dokáže být tvrdohlavá a také je pro každou rebelskou srandu. Ale nikdy nedělá nic, co by mohlo někoho ohrozit, nebo by to způsobilo něco špatného. Má v sobě ochranářské pudy.

Zájmy: Když vychodila základní školu, stal se sport jejím největším koníčkem. Ráda jezdí na bruslích, běhá a také chodí cvičit do posilovny. Bez pohybu by si nedovedla představit život, protože kdykoliv je nervózní nebo rozčílená, tak je sport to jediné co ji dokáže uklidnit. Chce se naučit pořádně boj. Jako další zbožňuje malování, měla doma i vlastní malířský stojan a nejraději maluje krajinu, portréty jen minimálně a to se ji ten dotyčný musí líbit. Když ji zaujme nějaká kniha, tak si i něco přečte, ale že byla nějaká extra knihomolka, to fakt ne. Mezi oblíbené žánry filmů patří komedie, horory moc nemusí, ráda chodí do kina. Jako každá holka miluje nákupy.

Životopis: Narodila se ve městě Nashville, Tennessee, USA. Bydlí v rodinném domě se svou matkou, babičkou a sestrou. Otce nezná, ale tak je to ve většině případů… Dětství měla celkem poklidné, ale většinou ho trávila se sestrou a babičkou. Matka totiž byla strážkyně, a tak doma nebývala. Vychovala ji teda babička a její starší sestra Mellany. Audrey měla svou matku vždy jako vzor a již jako malá chtěla být strážkyní. Mellany nesdílela stejný názor, spíše si užívala a nebyla pro žádné náročné práce. Když Audrey chodila na základní školu, neměla tam moc přátel až na svou nejlepší kamarádku Laylu. Učila se vždy vzorně, ale na druhém stupni začala na školu kašlat a věnovala se spíše vedlejším aktivitám, chodila za školu, vracela se pozdě domů, zkrátka se spřátelila se špatnou partou. To se samozřejmě nelíbilo jak matce, tak i babičce. Proto jakmile vychodila školu a její matka uznala, že je připravená, přihlásily ji na Akademii sv. Vladimíra. Audrey z toho nebyla ze začátku nadšená, protože v Nashville měla své kamarády, které měla nadevše ráda, i když ji přinutili k mnoha špatným věcem, ale matce se odporovat nedá, chtěla, aby alespoň jedna z dcer šla ve stejných stopách. Po nějakém čase se Audrey vrátil její největší sen, stát se strážkyní, začala pilně cvičit a sportovat. Od té doby, to byla zase ta malá Audrey. Nejvíce se bojí, že na akademii nenajde nikoho, s kým by si rozuměla.

Názor: Ve škole nás učí, že oni jsou důležitější. Myslím si, že na obranu mají nás. Jejich magie je kouzelná, takže kdyby ji využili k útoku, nebylo by to tak docela špatné, ale podle mě by se neměli plést do fyzického kontaktu. Nikdy jsem ještě nebojovala, natož po boku Moroje, takže mám jen teoretické úsudky.

Dhampýr - Matthias Coleridge

28. září 2013 v 22:39 Profily
Jméno: Matthias Coleridge
Rasa: Dhampýr
Věk: 17 let
Ročník: 1. ročník
Datum narození: 6. Srpna 1996

Popis: Nemá moc výrazné rysy, na sedmnáctiletého kluka má optimální výšku. Jeho vlasy jsou barvy kaštanově hnědé, celkem nepoddajné, což se podepisuje i na jeho účesech, které vypadají jakoby právě proletěl křovím a nebo vstal z postele . Má malé, blízko nosu posazené oříškově hnědé oči. Má vždy úsmívající se tvář a úzké rty. Pod oblečením schovává nějaké ty svaly, které ho stály trochu dřiny. Nejradši nosí obyčejné tričko, mikinu a džíny světlejších, veselých barev. Když má ponuřejší náladu šáhne naopak po tmavých barvách. Na levém zápěstí nosí hnědý kožený náramek, který z ruky nikdy nesundává. S tímto náramkem se pojí ne moc pěkná minulost.

Povaha: Od ostatních si nikdy nedrží odstup, je to spíše společenský typ, než aby se schovával někde v koutě. Je to velice milý a pozorný mladý muž, od kterého se dá na pohled očekávat slušné chování, ale tak či tak, je to prostě přidrzlí pubertální kluk, který ví co chce a nenechá si to vzít. Nejspíš ještě nějakou dobu potrvá, než úplně dospěje. Nesnáší ty, kteří si o sobě myslí bůh ví co, úplné příklady Mary a Gary Sue. Občas je ke všem velice upřímný, až to nemusí být dotyčnému příjemné a může působit sarkasticky a neohleduplně. Někdy je nepořádný, ale co víc k tomu říci, nikdo není dokonalý.

Zájmy: Rád píše, především poezii, ale nikdy se neodvážil své napsané výtvory zveřejnit, nebo je aspoň někomu ukázat. Své spisy si střeží jako oko v hlavě. Před ostatními se za to stydí, na své nadání, dá-li se tomu tak říci, se snaží neupozorňovat. Jeho další zálibou je sport. Stejně nejradši ze všeho běhá, ať už ráno nebo večer, každý den prostě musí jít běhat, nejlépe sám, aby si mohl pořádně pročistit svou hlavu, aby si jeho mozeček mohl odpočinout od toho všeho učení a tak podobně. Rád ve volném čase střílí z luku, je v tom docela dobrý. Řídí se velice známým heslem - bez hudby ani den.

Životopis: Narodil se 6. srpna 1996 nedaleko Paříže. Jeho dětství bylo poklidné, možná však trochu odlišné, než dětství jeho vrstevníků. Jakmile se totiž naučil číst, trávil více času nad knihami, než venku s ostatními dětmi. Když už vystrčil nos ven, většinou se naprosto nechtěně namočil do nějaké šlamastyky. Na základní škole se mohl pyšnit celkem dobrými známkami, od šesté třídy potom už to s ním, ale šlo celkem z kopce. Chytl se ne moc přívětivé party a už to jelo. Jeden průšvih za druhým. Jeho matka Anne a otec Lukas Coleridgovi, to snášeli až do té doby, než jim málem podpálil barák, ano jeho otec, jeden z mála s nimi zůstal. Když jeho rodiče odjeli na týden pracovně do zahraničí, uspořádal menší narozeninovou oslavu pro své kamarády. Naneštěstí už z toho nebyla oslava pro pětici kamarádů, ale pořádná párty.. Pokusil tedy jejich veškerou trpělivost a proto ho poslali do školy sv. Vladimíra. Nemá žádné sourozence, je jedináček.


Názor: Je názoru toho, že by se Morojové měli přestávat schovávat za své Strážce a měli by využit svůj živel k boji proti Strigojům.

Moroj - Ash Szelsky

28. září 2013 v 22:28 Profily
Jméno: Ash Szelsky
Rasa: Moroj
Věk: 18 let
Ročník: 2. ročník
Datum narození: 11.12. 1995
Živel: Voda

Popis: Vysoký výrazný muž. Vysportovaná štíhlá postava, široký v ramenou, útlé vypracované boky, svalnaté pevné ruce, na nichž je napnutá světlá pokožka. Havraní sestřihané vlasy mu po stranách ledabyle rámují hranatý obličej a spadají mu přes levé oko jako vodopád. Jeho oči barvy rtuti, září v jeho bledém o bličeji jako drahokamy.
Není to jen jeho výškou, proč působí tak autoritativně. Jako král mezi poddanými. Už jen jeho pohled, který vysílá signály chytrosti a důvtipu. Jeho pohybování, je ztělesněním nedbalé elegance. Oblečení, jenž vždy pečlivě vybírá, se většinou skládá z černých a modrých chladných barev.
Na podbříšku, má jakési spletité tetování, podobný vzor má i zezadu na levém rameni. Čeho si lze ještě povšimnout je piercing, špička, která vede v obočí.

Povaha: Ash je chytrý elegantní muž. V složitých situacích si dokáže zachovat chladnou hlavu a vybruslit z nich s plusem pro sebe. Jeho výrazná povahová vlastnost je arogantnost, nebo to tak ostatním aspoň přijde. Ale pravda je ta, že je mu prostě skoro všechno jedno. Nemá rád lidi, kteří se skupinkují, smějí se hloupým vtipům a všude dělají rámus. Jednoduše, takové ty normální lidi v jeho věku. On, bohužel, dospěl až moc brzy. Díky tomu, že se většinu času schovává ve stínu a promluví většinou s někým, až když je vyzván, stal se takovým tím typem, kterého ostatní obchází na ulici obloukem, jelikož z něj de strach. Dámy, ho často nazývají jako "dobrým" nebo "za hřích obstojný." Bohužel, on o tom moc nestojí. Je totiž, i když to nejde znát, homosexuál. To je taky důvod, proč je tak zamlklý. Setkal se s hodně lidmi, kteří ho kvůli tomu nenáviděli. Doufá, že jednou najde někoho, kdo bude jako on.

Zájmy: Zájem, který Ash chová, je nezvyklí. Rád pozoruje lidi. Dokáže v nich za tu dobu číst. Co je baví, na co asi myslí, co dělali a podobně. Po pár pohledech dokáže zjistit, co se na místě stalo. Je to jedna z jeho vlastností a zároveň koníček. Další věc, kterou dělá velice rád, je psaní. Píše básně, krátké povídky, vše co ho napadne. Baví ho podobné věci. Dává do nich tu část sebe, která se normálně nemůže projevit. Podobně jako psaní, ho láká i číst. Čte často a rád. Dokáže se díky tomu dostat do jiného světa. Je to jedna z věcí, která ho naplňuje.

Životopis: Ash se narodil v královské rodině, bylo tedy od něj očekáváno, že bude perfektní dítě. Hlavně jeho otec na tom velice zakládal. A opravdu. Ash byl pilný žák, nedělal žádné morální přestupky a ani se nezabýval věcmi jako je alkohol, cigarety, drogy nebo jiné nevhodné aktivity. Jeho otec v sobě viděl sebe, avšak v mnohem mladší, mezi námi i krásnější verzi. Bohužel, když se jeho otec dozvěděl, že jeho syn běhá za klukama, Ano, za klukama, ne za dívkami, jak od něj bylo požadováno, všechno v tu ránu zapomněl. Trvalo dlouho, než svému synovi odpustil jaký je. Stejně jako jeho spolužáci. Ash se párkrát zamiloval, bohužel vždy neopětovaně, čas plynul dál a než se nadál, Ash nastoupil na akademii.

Názor: Myslí si, že Morojové by neměli bojovat po boku svých ochránců.

Dhampýrka - Camile Ria Auditore

28. září 2013 v 22:03 Profily
Jméno: Camile Ria Auditore
Rasa: dhampýr
Věk: 17
Ročník: 1. ročník
Datum narození: 14.9.1996

Popis: Camile je 169 centimetrov, štíhla so ženskou postavou. Má tmavohnedé vlasy s objemom, ktoré jej siahajú do pol chrbta. Vždy ich nosí rozpustené. Jej pokožka ma divnú farbu takú jemne do žlta. Má veľké čierne oči, ktoré si silno maľuje na čierno. Pery má ostro rezané a vždy namaľované na tmavočerveno. Keď sa usmieva zo zubami hneď čo si všimnú sú jej bočné zuby, ktoré má špicaté. Keď sa usmieva urobia sa jej 3 jamky. Jedna na líci a dve na brade. Má veľmi dlhý jazyk.(ako Gene Simmons zo skupiny Kiss) Častko nosí okuliare aby jej nevidelo do očí. Oblieka sa do vybíjaných vecí, nosí tričká so skupinami. Vždy má obuté Steely alebo Steady. Na ľavej ruke nosí náramky z koncertov. Hrá na elek. gitare a bass-gitare. Často sa len tak túla so slúchatkami v ušiach. Počúva výhradne len metal.
Málo kedy ju zbadáte usmievať sa. To k nej zásadne nepatrí.

Povaha: Abby je často agresívna. Dokáže ju rozhodiť hocičo, ale niekedy má chvýľky, že s ňou nikto ani len nepohne. Je zlomyselná, vyvoláva hádky-v tom sa najviac vyžíva. Súťaživá a za každú cenu sa snaží byť na prvom mieste aj keby mala obetovať všetko za to. Obyčajne to čo chce tak si zoberie, alebo ukradne. Nikdy neprosí o pomoc aj keby mala zomrieť. Najviac čo jej ide je beh. Je veľmi rýchla. Vždy pri sebe nosí jeden pár malých nožíkov, ktoré má zasunuté v topánke. Veľmi rada klame a nikomu nedôveruje. Preto väčšinou čo povie je lož. Málo kedy sa stane, že hovrí o sovojom živote alebo osobných veciach niekomu koho nepozná. Nemá priateľov vystačí si sama aj keď jej psoločnosť chýba tak ju vhľadáva, ale vždy niečo spraví alebo povie čo by nemala. Nezakladá vzťahy, nikdy sa do nikoho nezamiluje a drží si každého od tela. Nikomu nepomáha.

Zájmy: Najradšej, keď je sama zoberie si gitaru a ide na niake opustené miesto, kde by ju nikto nemohol otravovať. Niekedy tam je zašitá niekoľko hodín. Je závislá na cigaretách. Keď ma nervy tak si zapáli. Moc nepije alkohol ale, keď je na dne dokáže sa poriadne opiť a vtedy je ako úplne iný človek. Je viac prístupná k ostatným a nedokáže byť vážna stále sa musí smiať a na všetky otázky odpovedá pravdivo.

Životopis: Camile sa narodila v Taliansku v chudobnej rodine. Nebola sama, mala štyroch mladších súrodencov. Takže všetka pozornosť pripadala im. Naučila sa sama o seba postarať. Keď mala 9 rokov zomrela jej matka pri boji. O otec to nezvládal sám. Jediné čo jej zostalo po matke je doživotná trauma. Camile sa uzavrela do seba. Obmietala spolupracovať. Niekedy sa pár dní nevracala domov. Nemala žiadnych priateľov takže zostala sama. Otec trénoval svojich synov chcel z ních mať najlepší strážcov. On sám bol jeden z najlepších. Trval na to aby Camile zostala doma a nahradila matku pri domácich praciach. Odmietala robiť to čo jej hovorili. Keď si konečne našla priateľov, podobných ako bola ona utápal svoju bolesť tak, že sa rezala, drogovala. Otec do už ďalej nevydržal a poslal ju do VA , kde dúfa, že sa zmení.

Názor: Camile sa nikdy nepáčilo, že dhampíro cvičia iba pre to aby ochraňovali Morojov. Jej názor je taký: Každý by si mal zadok ochrániť sám. Nežijeme v 12. storoší ako niaky otroci. Dhampíri by sa mali konečne postaviť Morojom.

Morojka - Aria Nikoletta Badica

28. září 2013 v 22:02 Profily
Jméno: Aria Nikoletta Badica
Rasa: Moroj
Věk: 17 let
Ročník: 1. ročník
Datum narození: 3.6.1995
Živel: Vzduch

Popis: Taylor je vysoká a štíhlá dívka. Samozřejmě má nějaké to kilo navíc, jinak dokonalá postava. Tělo má už i dostatečně ženské. Vlasy má od přírody hnědé, ovšem zamilovala si efekt ombré, takže si tak vlasy barví asi už 3 roky. Vlasy má někam do půli zad, nejraději je nosí rozpuštěné, ovšem pokud musí, tak je uváže do drdolu. Její obličej je klasicky oválný. Má hnědé oči v madlovém tvaru, které lemují husté a dlouhé řasy. Ty vždy zdobí tužka na oči, řasenka a někdy i stíny. Dále její obličej zdobí plné rty, které nechává jen tak a nebo je přetáhne nějakou rtěnkou. Nad rty se vyjímá menší, ovšem boubelatý nosík. Co se týče oblékání, podepsal se na tom její hudební vkus, což je metal a rock. Většinou ji uvidíte v tričkách s nápisy metalových a rockových skupin. Popřípadě nosí takové ty topy nad břicho. Má ráda džíny všech střihů. Šortky má většinou jednobarevné a nebo ty galaxy, na ty je trochu ulítlá. Džíny má nejraději natrhané, a pokud takové nejsou, Tay si ty dírky ráda dodělá sama. Ještě na ni uvidíte různá sáčka. Ať už to mají být kožené bundy, džínové bundy a nebo klasická sáčka. Často si bundy dozdobuje různými ostny a podobnými věcmi. Ještě na ni občas uvidíte načechrané sukně v kombinaci se sáčky. To samé s šaty. Co se týče bot, nejčastěji nosí boty na podpatku ve stylu kanad nebo i obyčejných lodiček. Samozřejmě nosí i obyčejné tenisky. I doplňky má ráda, nejčastěji nosí dlouhé náhrdelníky s velkými přívěsky. Nosí hodně náramků a prtenů. Má i pár náušnic, ale ty moc nenosí.

Povaha: Taylor je velmi zajímavá osobnost. Nemá moc ráda velké společnosti, ovšem jeden až dva lidé ji nevadí. Není to ten typ, že by konverzaci začala, ale pokud začnete, nechá se do konverzace vtáhnout a bude na vaši konverzaci mile ráda navazovat. Ze začátku zřejmě nebude moc milá, bude spíše taková uzavřená a nejistá, ovšem pokud si na vás najde něco, co se ji líbí, postupně začne být milá a začne se probouzet její pravé přátelské já. Na své známé je milá a ráda si s nimi povídá, samozřejmě jim dovede i pomoci. Má ještě jeden problém a to problém s důvěrou. Je pro ni velmi těžké někomu věřit, samozřejmě svým přátelům jakž takž věří, ale nevěří jim dostatečně, aby jim svěřovala tajemství. Také kvůli nedůvěře ne moc často navazuje nové známosti. Sice je na přátele hodná, no na nepřátele dovede hnusná a zlá. Její mysl dovede být i zlomyslná a zákeřná, což se ji mnohdy dost vyplácí. Takže, být jejím nepřítelem není dobrý nápad. Není moc ráda mezi kluky, ale nijak ji nevadí být mezi nimi, jenom se v nich vůbec nevyzná Je trochu nechápavá, takže když ji někdo balí, vlastně ji to dost často nedochází. V těchto ohledech je dosti nesvá a nejistá.

Zájmy: Zájmů za svůj život už prostřídala mnoho, jen u pár vydržela. Jako malá se začala věnovat gymnastice, což ji ještě pořád baví, jenom na to nemá tolik času. Dále ji ještě zaujal tanec, hlavně ty klasické a latinsko-americké, ovšem navštěvovala i kurzy různých moderních tanců. Miluje hudbu, takže se jistou dobu věnovala i zpěvu, sice pořád zpívá, ale už jenom sama pro sebe. Vždy měla ráda sporty, ale nikdy nenašla nějaký, co by měla nejraději. Prostě sporty zbožňovala bez rozdílů. Mezi její vedlejší zájmy patří focení, ráda zaznamenává důležité a vtipné okamžiky. Samozřejmě má i umělecké nadání, teda tak akorát má cit pro fotky a pro úpravy fotek a dělání různých koláží.
Životopis: Aria se narodila 3. června roku 1995 u dvora Badiců jako 3. dítě. Vyrůstala na královském dvoře pod dohledem chův a dalších poddaných. Rodiče snad vůbec nevídala, což je bohužel pro královské rodiny běžné. Ze začátku ji to mrzelo a trochu i štvalo, ale později se naučila chůvy vnímat jako rodinu. Sice ji rodiče chyběli, ale smířila se s faktem, že s nimi nikdy nebude. Ve škole patřila k těm stydlivějším dětem, avšak dětem se skvělými výsledky. Všichni ji za to obdivovali a byli rádi za její bezproblémovost a inteligenci. Když ji bylo 13 seznámila se s takovou podivnou partičkou. Vlastně ani tak podivní nebyli, jenom byli..odlišní. Po krátcé době Ariu přijali mezi sebe a ta se změnila. Její stydlivost částečně opadla a zbrousili se ji lokty, také se ji změnili názory a celkový vzhed. Samozřejmě její rodina s tím nebyla spokojená a snažila se to změnit, zakázali ji stýkat se s těmi lidmi, no podařilo se jim Ariu usměrnit, nic víc. A tak ji poslali na akademii sv. Vladimira, což dělali neradi, ale bylo to pro její dobro.

Názor: Samozřejmě, jí je to tak nějak jedno. Sice už mnohokrát uvažovala, že by možná bylo lepší, kdyby Morojové bojovali s Dhampýri, ovšem už od mala je učena, že pro Moroje je lepší, když bojují pouze Dhampýři, že je to bezpečnější. A tak se prostě podřídila. Sice by Morojové mohli bojovat, ale nechtějí a raději to nechávají na Dhampýrech, což není moc dobré, ovšem je to takové "zaběhlé a tradiční", že ani sama Aria neví, co je lepší. Jestli, když bojují jenom Dhampýři, nebo kdyby bojovali i Morojové

Let's play a game

20. září 2013 v 17:42 Organizační nástěnka
Už to tu jednou bylo. Chvíle temnoty, kdy se na RPG adminka vykašlala a opětovný rozjezd. Tak či onak chci navázat tam, kde se skončilo, i když mi chybí značná část vědomostí ohledně děje, který se odehrál od května... Snad se bez toho obejdu. Chci konečně rozjet plánované učení boje, sv. Vladimír je přece škole, která je zaměřená na výcvik mladých morojů a dhampýrům, aby se snáze uchránili před strigoji.
Na otázky ohledně toho, kdo jsem, odpovídat nehodlám. Myslete si klidně, že se původní adminka vrátila, že jsem někdo, komu není tohle RPGéčko putna, to je mi jedno. Jde mi jen o to, aby se zde hrálo a bavilo vás to. Budu se snažit do toho dát hodně, ovšem 100% čekat nemůžete, i tak si myslím, že je to mnohem lepší než tato prázdnota.
Nakonec vyzívám všechny, aby se pod článek zapsali, že budou pokračovat dál! A rozšiřte zprávu o znovuobjevení dál, nejsem si jistá, že vlastním kontakty na všechny z registrovaných.
I připomínky vkládejte do komentářů.
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.