Morojka - Nikola Alexandra Tomanov

4. května 2013 v 21:38 |  Profily
Jméno: Nikola Alexandra Tomanov
Rasa: Moroj
Věk: 17 let
Datum narození: 8.9.1996
Místo narození: Sydney
Živel: Voda

Vzhled: Nikola vypadá jako Morojka. Docela světlá pleť, kterou si nechává upravovat v salóně. Na Morojku je průměrné postavy (kolem 176 cm).Má docela ženské křivky s občasnými svaly, ale nedosahují takových kvalit jako u Dhampýrek. Co jí příroda nedala na těle, má na obličeji. Má krásné šedé oči, které ač vypadají chladně a že také chladné být dovedou, jsou po většinu laskavé. Zvýrazňuje si je tmavě hnědým,občas kouřovým líčením. Nos má maličko rozpláclejší, ale skoro to nejde poznat.Rty má plné a růžové a skoro vždy v úsměvu. Maluje si je jen leskem na rty. Vlasy i obočí si nikdy nebarví, je to od přírody trochu špinavá blondýna. Má je různě sestříhané a učesané a působí to jak upraveně rozcuchaný účes. Tváře si občas namaluje zdravíčkem, ale jen málo. Nejraději má černá tílka, krátké riflové kraťasy a tmavě modré conversky, nebo jednoduché plážové boty.Když zrovna nosí boty na pláž, má na kotníku zlatý přívěsek. Na krku má vytetované I'm Water, I'm Flood. Na rukou má dokonalé nehty nalakované střídavě zlatým a mořsky modrým lakem. Má svůj vlastní parfém namíchaný pro ni s vůní vanilky, kokosu, mořské soli a palmového dřeva, později se s toho stane svěží vůně prosycená mořem.

Povaha: Je to velice důvěřivě přátelská povaha a ještě více je hodná, otázkou zůstává jestli je to dobře. Jinak má třeba i klidnou,inteligentní povahu. Je šťasná a bohatá. Nerada utrácí cizí peníze, cítí se potom nesvá. Jelikož je ale královská i když docela dole, její rodiče jí dávají peníze úplně na vše. Ona je mezi tím ta slušná mezi ostatními. Jako všichni královští se umí skvěle přetvařovat. To dělá poslední dobou až moc. Chce být jako normální Morojové, mít větší volnost, osvobodit se od poviností a kdyby musela tak se vzdá i nároku na bohatství rodiny. Miluje posedávání u vody, kde si čte, učí se nebo přemýšlí. Její velkou úchylkou je, že někdy smýšlí až magoricky. Je to takový bláznivý snílek a lidé se na ni občas dívají skrz prsty. Je to ale i kvůli tomu že má ráda samostatnost a dobrodružnost. Ráda také pozoruje lidi a skoumá lidské vztahy, což už se jí několikrát vymstilo. Umí plynule španělsky, arbsky a anglicky. Také ráda čte. Její povinosti jsou jako u všech královských Morojů stejné, seznamovat se s oblíbenými studenty, chodit na prestižní večírky, dobře se učit a být postrachem obyčejných Morojů a Dhampýrů.Má ráda všechny rasy stejně a chtěla by svého strážce jako důvěrného a tajemného kamaráda i jako svou zbraň která by jí dovolila se připojit k boji.

Životopis: Dětství prožila na Floridě se svými rodiči. Už jako malá se zajímala o politiku a problematiku Morojů. Otec je docela dobře postavený u královského dvora. Její matka má velice prestižní salón pro královské Moroje a zároveň vyrábí parfémy. Ke každému královskému Moroji musela být milá a vtipná, kvůli tomu chodila na strašně nudné lekce chování, které jí zakazovali projevovat svoji otevřenou a dobrodružnost. Byla tak ovlivněna královským dvorem, že na nějakou dobu zapomněla na přirozenost. Když jí bylo kolem 12 let dal jí otec jednoho strážce. Byl mladý a krásný. Snažil se s ní trochu spřátelit, aby k sobě měli blíž. Ona k němu byla chladná a jakoby viděla jen jeho stín. Pak ho zabili. Navždy si bude vyčítat že k němu byla tak odmítavá a podruhé se to bude snažit změnit. Když dosáhla příslušného věku poslali ji do docela prestižní školy sv. Vladimíra. Nebránila se a tak tedy je do Montany a do školy studovat.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.