Dhampýrka - Katarina Aichela Löblová

4. května 2013 v 21:03 |  Profily
Jméno: Katarina Aichela Löblová
Rasa: Dhampýr
Věk: 18 let
Datum narození: 30.4.1982
Místo narození: Německo

Vzhled: Nechává si říkat Aiche.Postava je hodně malá a hubená, ale jsou na ni vidět ženské křivky.Svaly má,ale nejsou vidět, proto je protivník skoro vždy překvapen jakou sílu má úder, dokonce i ti, co sní nesčetněkrát bojovali.Po celém těle má bezchybnou pleť a nikdy by se nesnížila na make-up.Asi jste si všimli, že má velice husté hnědé vlasy, které zdobí červená, zelená, nebo modrá barva nejvíce okolo obličeje.Oči schovává pod vlasy.Pro ostatní je to smůla protože ty jediné prozrazují nějaké emoce.Úzká ústa mají vždy malinko zdvižené koutky a vznikne z toho jakýsi úšklebek, ale jen když chce.Nijak zvlášť se nemaluje, jen při vyjímečných příležitostech, a to jen černou.Také se obléká do černé.Na fotce je sice vidět docela nepohodlné oblečení, ale ona ho nesnáší.Je to stejné jako s líčením.Vidíte ji většinou v potrhaných volných věcech a skoro vždy neodpustitelnou červenočernou palestinu okolo krku, nebo pasu.Kluci mají smůlu, je to lesbička.

Povaha: Užírá se že je lesbičkou. Hodně se to podepisuje na jejím sebevědomí, jenže to není to jediné(viz.životopis).Když na to ale zapomíná, je to dívka bitek a večírků, která má jazyk jako břitvu.Víc než tohle všechno je ale sarkastická, ačkoli je to v rozporu, tak i přátelská a dost bláznivá holka.Radši než trávit čas v posilovně, si jde zaběhat do lesů, plavat, ale její nejoblíbenější čiností je stejně gymnastika a tanec na Pop hudbu.Sama o sobě tvrdí že si připadá krásná.Prostě se sama sobě líbí, ať už ostatní říkají co chtějí.Dokáže se sama ocenit a to je podle mého názoru strašně důležitá věc. Není sobecká,snobská ani rozmazlená i když to předchozí věta vyvrací (a ta předpředchozí :-).Na co je pes? Když o někom ví že lže, nebo něco podobného, když se lidi navzájem urážejí, nebo když se lidi urážejí sami (ve dvou smyslech). Na co je pes?, tady tato tázací věta nestačí, protože co přímo nesnáší je když si lidé nadávají do lesbiček a gayů.S tím člověkem se potom už nikdy nebaví.Je vždy ochotná pomoct, ale má ráda svůj klid, kde si může trénovat ve svých zájmech.Umí několik jazyků: francouzky,rusky,anglicky,německy a zvládá i mrtví jazyk-latinu.Jednou by strašně ráda chovala tygra, to je její nejoblíbenější zvíře.

Životopis: Narodila se v Německu kde strávila 13.let.Má dva milující rodiče Susanu a Petera.Měla obyčejné dětství, až na to že její rodiče hodně cestovali, protože byli zapleteni s Alchymistama.Když jí bylo právě 13. vzali ji rodiče do USA, kde měli vyjednávat se skupinkou Morojů, v nějaké soukromé záležitosti.Jako neohrožená puberťačka se právě díky alchymistům a rodině učila už od mala 3 jazykům.Jenže její latina nebyla tak dobrá a to byla hlavní příčina problému, který ten den nastal. Chtěla si trochu zaexperimentovat a sáhla po alchymistickém lektvaru, vše vybuchlo a chudák Aiche byla 3 roky v kómatu.Když se probudila potřebovala rok na zotavení.Až se vzpamatovala rodiče se bály aby nebyla jiná a tak ji poslali do školy, kde se má seznámit s povinostmi, ostatními puberťáky a zklinit duši.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.