Morojka - Olivie Anie Dashkov

12. dubna 2013 v 22:09 |  Profily
Jméno: Olivie Anie Dashkov
Rasa: Moroj
Věk: 17 let
Datum narození: 23. 6. 1996
Místo narození: Kalifornie, USA
Živel: oheň

Vzhled: Olivia vypadá jinak než ostatní. Má docela dlouhé vlnité, které mají zvláštní odstín růžovo-červeno-oranžové. Vlasy má asi nějak po prsa. Její obličej je srdcovitý a její rty jsou plné. Oči má velké a mají barvu čistě modré a okolo panenek jsou do žluta. Nad očima má černé linky. Nos má docela rovný. Na své tělo je hrdá, protože má všechny křivky, které potřebuje. Většinou chodí v nenápadném oblečení. Měří 165 cm a je na sebe hrdá

Povaha: Je milá a odvážná, ale někdy má slabé chvilky. Někdy je dost náladová, ale jinak skvělá holka, s kterou by jste si mohli promluvit. Udrží jakékoliv tajemství. Živí se zkoumání lidí a tak už hned ví co si o určitém člověku myslet. Má smysl pro humor a nenávidí děti. Moc nerespektuje pravidla a ráda odmlouvá. Nemá ráda, když je středem pozornosti. Nikdy se nenudí a vymýšlí kraviny a tak si lidi myslí, že je blázen. Má dobrou fyzičku, tak se dostane kam chce. Neumí říct "ne".

Životopis: Narodila se v Kalifornii v Královské rodině Dashkov. Její matka se jmenuje Emma a otec Eric. Když byla malá tak si ráda hrála z rodiči ti jí, ale pak nechaly na pokoji, aby se naučila samostatnosti. Byla pilná, chytrá, tichá a docela rychle se naučila etiketu a ostatní věci. Když byla starší, přestala poslouchat na slovo jako pejsek a začala si dělat vše po svém. Ráda pozoruje lidi a pak si o nich udělá obrázek. Doma v Kalifornii to nenáviděla, ale určitě by se tam někdy v budoucnosti vrátila a pak musela na Akademii a tam šla velmi ráda. Ve svém volném čase maluje, hraje na nástroje nebo si hraje s ohněm. Už od mala jí oheň fascinoval. Je odhodlaná bojovat za vše co jí je drahé a od mala má přezdívku Oli. Druhé jméno Anie, získala od kamarádu co měla v Kalifornii (bláznivá Anie).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.