Morojka - Lacey Peyton Voda

5. dubna 2013 v 18:23 |  Profily
Jméno: Lacey Peyton Voda
Rasa: Moroj
Věk: 17 let
Datum narození: 16.9. 1995
Místo narození: Paříž, Francie
Živel: Země

Vzhled: Lacey byste výškou mohli přirovnat k nějakému zahradnímu trpaslíkovi. Na rozdíl od svých milovaných sester je strašně malinkatá. Měří necelých 165 cm. I některé dhampýrky jí přerůstají, tudíž je to celkem trapas, protože Morojové byli vždycky vysocí. Váhu nerada zmiňuje, protože se jí zdá příliš vysoká ( i když není). Pleť má bledší odstín, ale to je u Morojů běžné. Pod tričkem ( v jejím případě spíš pod šaty) se rýsují ne příliš výrazné ženské tvary. Když se přesuneme k jejímu kulatému obličeji, jistě se nejprve všimneme nazrzlých vlnitých vlasů sahajících po lopatky. Vlasy rámují obličej, jemuž dominují zelené oči se zlatavými kruhy. Nad očima se klene tmavé úzké obočí, z něhož vyrůstá středně velký nos pokrytý nevýraznými pihami, které se rozlévají až na tváře a zdobí (či spíš hyzdí) i čelo. Rty jsou širší a plné. Skrývají se za nimi sněhově bílé zuby. Co se týče nějakých ozdob, na zátylek si nechala vytetovat podivný znak, jež ani nedokáže rozluštit. Její styl oblékání je jednoduchý, ale přesto elegantní. Nejčastěji ji zahlédneme v nějakých šatech neutrální barvy s ornamenty, přes které má hozený nějaký svetřík kontrastující s barvou šatů. Nepohrdne však ani nějakému tričku nebo košili s džínami či leginy. Obouvaná chodívá většinou v balerínách, ale teniskám též nepohrdne. Jejím zapřísáhlým nepřítelem jsou podpatky, ale někdy se jim zkrátka nevyhne. Když kolem Lacey projdete, ucítíte jemnou vůni levandule.

Povaha: Na poprvé ve vás budí dojem slušného klidného děvčátka, které všichni milovali. Dokonce i modré z nebe by jí přinesli. No, částečně to je pravda. V dětství se doopravdy řadila k těm roztomilým dívkám, co pobíhají po domě v růžových šatečkách, vílím proutkem v ruce a dívají se na pohádky o princeznách na zámku. Poté vám vykládají, že se chtějí stát princeznami a žít v tom krásném paláci, kam si je odvezl princ. Ale zpět do současnosti. Lacey vyrostla a princeznou už se nechce stát a nedívá se na pohádky. Možná ta roztomilost jí zůstala, ale co už. Je poměrně společenská a zábavná osoba. Miluje jakýkoliv druh humoru. Nevadí jí ani černý humor, ale jak se říká : Všechno má své meze. Je dosti stydlivá, takže jí nikdy neuvidíte na diskotéce trsat uprostřed parketu anebo zpívat karaoke. Nicméně, je to celkem škoda, protože by vás svým tancem nebo zpěvem pobavila. Co se týče její inteligence, není to ani génius, ale zase není hloupá. Je to takový ten zlatý střed, takže školou vždycky proplouvala klidně. Ráda si s někým povídá a je jí jedno, zda si bude povídat o nějakém sexy klukovi nebo nově vydaném bestselleru. Pokud by se měla popsat dvěma slovy, bylo by to jistě : Optimistka forever. Nevypadá moc jako královská. Co se týče jejích zájmů, dokáže se zabavit čímkoliv. Malováním, focením, psaním, čtením nebo třeba sportem. Miluje hudbu a precizně hraje na harfu, ke které jí vedly už odmala. Hraje i na ty klasické nástroje jako je flétna, klavír nebo kytara. Je to velký fanda do jazyků. Nejlépe ovládá francouzštinu, jakožto svůj rodný jazyk. Dále umí španělsky, portugalsky, italsky, rusky a angličtinu už bere jako svůj druhý mateřský jazyk. Je zvláštní, že sedmnáctiletá dívka mluví šesti světovými jazyky, ale někdo na to má zkrátka talent. Teď nějaké zajímavosti. Nadevše miluje torteliny se sýrovou omáčkou. Má alergii na pyl a včelí bodnutí. Trpí klaustrofobií a když byla malá, měla fobii z hmyzu. Je to velký fanoušek fantasy románů. Miluje oříškovou čokoládu. A ještě jeden šťavnatý detail : Věří, že v kanálech žijí zombie, které se chystají ovládnout svět.

Životopis: Psal se rok 1995. 16. září v 8:59 se pařížskou porodnicí poprvé roznesl pláč malého morojského děvčátka z královského rodu Voda. Audrey, dívčina matka, a Henry, otec novorozené, se rozhodli dát jí jméno Lacey. Dali jí dokonce pokřtít. Konečné jméno děvčátka nakonec znělo Lacey Peyton Voda. Dva roky po Laceyině narození se narodila dvojčata - Eileen a Ebony. Lacey s nimi měla výborný vztah. Roky plynuly a Lacey začala chodit do školy. Od té doby také hraje na harfu. Měla dobré známky , u učitelů byla velmi oblíbená. Ale u spolužáků ne. Spíš patřila k těm outsiderům. Když bylo Lacey deset, rodiče se rozvedli. Audrey, matka, dostala do péče Eileen a Ebony a otec Lacey. Byl to pro ni celkem šok, když se přestala vídat se sestrami. Ve dvanácti letech se s otcem přestěhovala do Montany. Otec si našel přítelkyni - dhampýrku jménem Courtney. Byla to krvavá děvka. Lacey se nikdy nelíbila, a když zjistila o tom, že je tím, čím je, začala ji nenávidět. Nakonec požádala otce, aby ji přihlásil na akademii sv. Vladimíra. Dlouho jí to nechtěl povolit. Až v teď, když bylo Lacey sedmnáct jí, ač nerad, povolil, aby odešla akademii. Tak, a teď je tady. Vlastně je na zájezdu kvůli tomu napadení Strigoji. O tom se ale otci nikdy zmiňovat nebude, nerada by se totiž vrátila za ním a za Courtney. To by byla radši mrtvá.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.