Morojka - Kara Poppy Ivashkov

20. dubna 2013 v 10:56 |  Profily
Jméno: Kara Poppy Ivashkov
Rasa: Moroj
Věk: 20 let
Datum narození: 12. 8. 1993
Místo narození: Kodaň, Dánsko
Živel: oheň

Vzhled: Kara se řadí do skupiny typických Morojek. Dosahuje do výšky 175 cm. K tomu přesně pasuje její štíhlá postava, úzká ramínka a útlý pas. Ovšem, nějaké ženské křivky rozhodně nechybí. Její pleť není moc snědá, spíš bledší. Není divu, je to Morojka a navíc pochází ze Skandinávie. Celkově na vás může působit o něco mladší, než doopravdy je. Způsobuje to její oválný obličej s jemnými rysy. Rámují ho dlouhé rovné vlasy barvy zlatavě blond. Nejčastěji je nosí rozpuštěné tak, aby nekoukaly její uši. Nemá je ráda, i když nikde netrčí a dokonale sedí k jejímu obličeji. Někdy se rozhodne si vlasy stáhnout do praktického culíku, popřípadě drdolu. V neobvyklých situacích si vlasy dokonce splete do copu, ale to už není moc časté. Největší dominantou tváře se rozhodně staly její oči mandlovitého tvaru a barvy oceli. Nedokážete z nich absolutně nic vyčíst. Žádná emoce, žádný pocit. Smutek, radost... Ani ťuk. To možná proto, že Kara je přebornice ve skrývání pocitů. I když, není to žádný kámen. Nad očima se klene tmavší široké obočí zahnuté do menšího obloučku. Nos dokonale pasuje k proporcím obličeje. Není nijak extrémně velký, ale ani není malý. Zkráka středně velký a zakončený nevýraznou bambulkou. Plná narůžovělá ústa jsou nepřetržitě zkroucená do mírného úsměvu. Skrývá za nimi sněhově bílé zuby, které po několikaleté tortuře s rovnátky konečně nepřipomínají noty na buben. Její hlas je melodický, dobře se poslouchá. Nejvíce ale milovala svůj rovnátkový přízvuk, který ve směsici s tím dánským, zněl dost legračně. Záda zdobí tetování. Nepředstavujte si nějaký obrovský barevný obraz, jež zabírá polovinu zad. Na obou lopatkách má vytetovaná andělská křídla na znamení toho, že je volná a nespoutaná. Co se týče jejího stylu oblékání, hodně na ní zahlédnete různé džíny, legíny, kraťasy, šortky. Dále různá trička, košile, topy, tílka... Ona nosí prostě všechno. I šaty, ale ty ne tak často. Jediné, co na ni nezahlédnete je sukně. Brr. Poslední dobou si nejvíce oblíbila džíny, nějaké tričko a přes něj hozené černé sako. Na krku se jí po většinu případů houpe nějaký menší přívěsek. Často u sebe nosívá nějaké psaníčko nebo tašku přes rameno. Má totiž potřebu nosit u sebe kapesníčky, mobil a gumové medvídky. Jo, a ještě nesmíme zapomenout na jahodový lesk na rty a parfém s vůní exotického ovoce.

Povaha: Kara nebo také Poppy, i když oslovení Kara má raději, je učebnicový příklad každého lva. Je společenská, miluje lidi a zábavu. Má neustále potřebu strhávat na sebe. Často si ze všech utahuje a nevynechává ani sebe. Nadevšechno nesnáší lži a křivá obvinění. Její ego se zdá být dost vysoké, ale nikdy si nebuďte jisti, zda si z vás dělá srandu anebo je to její pravé já. Zbožňuje drama, a tak se někdy může zdát, že vyhledává problémy. Miluje alkohol a opíjení ostatních, až melou kraviny. Ráda jezdí na skateboardu, i když se to na královskou Morojku nesluší. Bez své mp3ky a sluchátek, jimiž má stále zašpuntované uši, nikdy nevychází. Nuda je její největší nepřítel. Lidi si někdy mohou myslet, že jí ruplo v bedně, ale tak to není. Je prostě svá. Nezná předsudky, nikdy nikoho nesoudí, dokud ho nepozná. Předsudky jsou jí cizí, stejně jako rady svého otce. Nesnáší rajčata, ale miluje kečup a všechna nezdravá jídla. Ona ale nikdy nemusela držet dietu. Také zastává názor, že bláznům patří svět. Ovšem, není jenom rozjetá. Když je sama, zabývá se četbou knih. Miluje bylinkové čaje a luštění křížovek. Nesnáší matematiku, ale zbožňuje dánštinu a angličtinu. Dokáže se domluvit i finsky, italsky nebo španělsky.

Životopis: Její pláč se poprvé rozezněl kodaňskou porodnicí 12. sprna roku 1993. Narodila se jako druhé dítě do mocné a velmi vážené rodiny Ivashkov. Malé novorozené děvčátko dostalo jméno Kara a jako druhé po její matce, Poppy. Její matka porod bohužel nepřežila. To zasáhlo celou její rodinu. Nejhůře to nesl její otec a její, tehdy čtrnáctiletá, sestra Meredith. Otec pouze smutnil a malou Karu vychovával. Věděl, že by si to tak Poppy přála. Meredith Karu ze srdce nenáviděla. Stále ji obviňovala ze smrti matky. Nejhorší na tom bylo, že v podstatě měla pravdu. Rok následoval druhý, a takhle to šlo stále dál. V den Kařiných sedmých narozenin se neúplná rodina Ivashkovů odstěhovala ke královskému dvoru do Ameriky. Meredith bylo dvacet jedna, a tak se odstěhovala od rodiny pryč. Konkrétně do Ohia. Na Karu na královském dvoře čekal život v luxusu. Vychovávala ji chůva Peneloppe, která ji měla vést k etiketě a slušnému vychování. Místo toho Karu vedla k lásce ke knihám. Proto je z Kary taková vášnivá čtenářka. Ve čtrnácti letech se začala bouřit proti autoritám, chtěla žít sama svůj život, ve kterém by nebyl žádný otec ani chůva, kterou do té doby zbožňovala. Chtěla vidět Meredith, svou sestru, ovšem tu ještě nenávist nepřešla, takže se neviděly. Rozhodla se nastoupit na akademii sv. Vladimíra. Nižší kampus brzy vystřídal vyšší a Kara brzy dodělala školu. Chtěla začít studovat. Bylo jí to povoleno, a tak se vydala na vysokou školu se zaměřením na sociologii a politologii. Bohužel, nepřijali ji. Od přijetí ji dělilo pitomých pár bodů. Nakonec se vrátila zpět ke dvoru. Chvíli přebývala u dvoru. Brzy se ale vrátila na akademii. Poznat prcky a užít si svobodu. I když, vybrala si asi špatné místo k užívání si mladí, no ne? No jo, to je prosím Kara Poppy Ivashkov, největší zbrkloun na světě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.