Morojka - Anna Maria Dashkov

5. dubna 2013 v 18:43 |  Profily
Jméno: Anna Maria Dashkov
Rasa: Moroj
Věk: 16 let
Datum narození: 13.11.1997
Místo narození: Londýn
Živel: Oheň

Vzhled: Její výška se pohybuje okolo 175 cm a váha už delší dobu ukazuje stejnou hodnotu. Na Morojku je celkem obdařená, většinou na hrudníku, zbytkem těla není příliš zajímavá. Její pleť je bílá, s občasným růžovým nádechem, který se jí objevuje většinou na tvářích. Její barva vlasů byla původně špinavá blond, ale od 14 let začala experimentovat s různými barvami, až nakonec narazila na červenou, kterou si nechala. Vlasy má dlouhé do půli pasu, s mírnými vlnami. Má tmavě hnědé oči, které mají na větším světle odlesk rudé, v tmavším prostředí zase vypadají jak černé. Menší nos dokonale zapadá do oblého obličeje, pod ním jsou menší rty, které jsou často natřené leskem či rtěnkou (nejčastěji červenou). Zezadu na poměrně dlouhém krku má vytetovanou malou růži, která je většinou skrytá pod vlasy a značí jednu událost, která není zrovna nejveselejší. Její oblečení jsou ve valné většině případů tmavé kožené věci nebo kousky z trochu dražších látek. Džíny má taky většinou černé. Sukně moc nenosí, zato mini kraťasy a legíny miluje. Ráda nosí lodičky, ale bere si je jen na společenské akce, které miluje, pokud to nejsou nějaké nudné rodinné sešlosti. K jejímu outfitu nikdy nechybí doplňky s drahými kameny, ze kterých má nejradši rubíny.

Povaha: Na první pohled vypadá mile a nevinně, avšak zdání může klamat. Je to velmi žárlivá osůbka, která i když je chytrá, tak jedná emocemi a ne mozkem. Je trochu namyšlená, opravdu často porušuje pravidla a problémy se na ní lepí, ale vždy se z toho nějak dostala. Její matka měla být její vzor, ale ona se tak nechovala, tak se nedalo čemu divit, že se z ní stala zmenšená podoba její matky. Sice alkohol nemusí, ale k jejímu způsobu bavení to patří. Je docela veselá, ale sem tam se jí rozjasní mysl a ona má chvilkové období depresí. Nechová se příliš zodpovědně, ale když za to dostane např. peněžní odměnu, tak se z ní stává to, v co jí vychovávaly chůvy. Je samostatná, neohlíží se na city ostatních. Kamarádů má hodně, sice nezná důvod, proč se s ní baví, ale je jí to docela jedno. Oni jsou její "rodina" a nevadí jim, že je tolik výbušná, nebo to na sobě nedávají znát. Její činy jsou často konané bez důvodu. Vždy si jde za svým cílem a nemá ráda lidi, kteří jsou proti ní. Ráda poslouchá všemožné drby, ale k těm, ke kterým se vztahují, nemá žádné předsudky. Umí dokonale lhát, že jí prokouknout dokáže jen málokdo, a toho využívá. Při poznávání nových lidí se chová opatrně a nedůvěřivě.

Životopis: Jednoho pochmurného dne v Londýně, kdy už ukazovaly teploměry hodnoty pohybující se téměř u nuly, se v jedné vile narodila malá morojská dívenka, která vypadala jako nevinnost sama. Její otec jí byl docela cizí, neboť víc času trávil v práci, než u ní. Vychovávala jí tedy jenom matka, která byla namyšlená a ráda se bavila na všemožných večírcích, což se pak stalo i jejím případem, a dvě chůvy, které ji učily všemožné základy a staraly se o to, aby měla chování vhodné pro Morojku z královského rodu. Neuplynuly ani dva roky a měla malou sestru, Rosalii. Většina pozornosti přešla tedy z Anny na tu malou. Jak rostla a rostla, stávala se nezvladatelnější a stále více přehlíženou. Z nějakého důvodu se všechna pozornost zaměřovala na její o rok mladší sestru. Ona k ní začínala chovat zášť, která se každým dnem zvyšovala. Když jí bylo patnáct let a měla svojí specializaci, dozvěděla se, že Rosalie už se taky specializovala, na živel, o kterém moc neslyšela-éter. To se na ní strhnula ještě větší pozornost, což už nevydržela a udělala něco, čehož později nesmírně litovala. Jejich matka byla zase na nějakém večírku, otec v práci a hlídali je jen chůva a dva strážci. Anna přišla do pokoje Rosalie a tam na ni čekala. Když se pak ukázala, namluvila jí, že tu o ní nikdo nestojí. Že všechna ta pozornost jen skrývá to, že na ní budou dělat pokusy a budou jí zkoumat. Rosalie určitě musela tušit, že to není pravda, ale i přes to si zabalila základní věci. Vzala nějaké peníze a odešla pryč z domu. Anna si to ze začátku nevyčítala, avšak začala, když byli její rodiče smutní, že jejich milovaná Rosalie zmizela. Dlouho se po ní ještě pátralo, ale nikdo jí už neviděl. Pár měsíců na to si nechala Anna vytetovat ze zadu na krk malou červenou růži na památku Rosalie.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.