Dhampýrka - Grisha Czar Lebedev

5. dubna 2013 v 18:39 |  Profily
Jméno: Grisha Czar Lebedev
Rasa: Dhampýr
Věk: 17 let
Datum narození: 8.9.1996

Vzhled: Tak tato žena má čistě živočišný půvab. Upoutá vás na ladně kráčící postavu, plnou energie, které má až příliž, a i podivné (krásy?) která se kolem ní vznáší a přiměje vás zastavit a zamyslet se nad vlastními chybami. Postavu má celkově štíhlou a vytrénovanou a na první pohled, dokonce i z dálky už vídíte že je nebezpečná, hotový obraz autority. Obličej je takový... hmm... něžný i bláznivý zárověň. Oči pronikavé, nos je překvapivě rovný na to, že prožila několik let padání právě na obličej.Ne že by byla tolik nešikovná,ale dhampir nemusí vždy vyhrát,zvlášť na začátku.Rty jsou plné a a něžné.Na co nedá dopustit je vypadat jako přirozeně půvabná, proto si dává líčidel na obličej jen jemně.Bez jakého líčidla by nevyšla ven?Na to by okamžitě odpověděla řasenka (málo) a bronzové oční stíny (no řekněme si to na rovinu,ne zas tak málo).Obočí má vždy perfektně upravené a přeci to nevypadá nepřirozeně.Vlasy mají lesk a jsou divoké a k její smůle už nezkrotné. Skoro vůbec se jí nemastí a má je vždy nadýchané.Móda není nic pro ni a sama o sobě říká že jí nerozumí,většinou nosí zelenou a hnědou a má ráda vojenský styl který nosí skoro vždy když může. Vyrůstala v Rusku a tak má slabý přízvuk,jenže její matka byla z Izraele a občas se jí izraelský přízvuk mihne v hlase, hlavně když šeptá nebo křičí.Ještě k očím.Oči i když mají hnědozelenou barvu,tak je v nich hodně lesku,že vám někdy připadají bílé.Humor se jim také nevyhýbá a když se zašklebí, což dělá poměrně často stejně jako bláznivé obličeje, má ty jiskřičky humoru od očí a vlasů po rty.A když jsme se zpátky vrátily k obličeji jsou oči to jediné co má na sobě ráda.Miluje bojové sporty a sporty obecně(i vše co k nim patří), zbraně, přírodu,humor,zodpovědnost a disciplínu,ale také si potrpí na slušné chování.Nutnost, protože cestovala je naučit se jazyky,proto umí:Rusky,Anglicky,Německy,Čínsky,Francousky,Hebrejsky a Arabsky.Z toho Čtyřem jazykům se učila odmala.

Povaha: Jak sem naznačila dříve,je to bytost plná homoru,něznosti,ale i bojovnosti.Má velmi instinktivní jednání a radši než opustit Moroje,nechala by se zabít.Je velmi zodpovědná,tvrdá, neustupná a občas až moc upřímná.Občas se také chová odmítavě až hrubě a to zejména ke klukům,kteří jsou velmi nespolehliví a uráží jenom slovy a ne činy.Má také jisté zásluhy v oborech taktiky a chytrosti.Od matky se naučila být nedůvěřivá a prolhaná.Když má s někým spolupracovat, tak si ho napřed pořádně proklepne a usoudí jestli mu může věřit nebo ne.Když už si vás oblíbí budete muset snášet její crazy povahu do nekonečna.Pokud jste ale její nepřítel pozor!U ní se sice nestává že by se s někým kamarádila nebo nepřátelila,prostě si ostatních nevšímá a tak se naučila samostatnosti a samotářskosti.Nepřátelé,jsou pro ni něco co může zlikvidovat.Jinak je velice nadaná v několika dalších oblastech např.počítače.Ve škole je docela průměrná,protože se ráda dozví něco nového.Má vojenský instinkt a svéhlavý názor na tresty.Není prostě radno se za ní večer plížit. Zabíjí na počkání.Kromě humoru všech odvětví od ní velké emoce nečekejte.Nechoďte na ni s historií.

Životopis: Jako malá vyrůstala v Rusku se svým bratrem.Rodiče spolu nežily,což je docela normální u dhampírů.Žila s otcem,který byl velmi přísný a nesnášenlivý od doby kdy ho opustila manželka. Když se pak jednoho dne objevila u nich doma její táta se vzchopil a po jeho chladných výrazech nebylo ani památky.Jenže Roxi už si nechala něco s jeho minulé povahy a od matky se naučila používat zbraně,lhát a podvádět.Stejně na tom byl její bratr.Když ho ale při jedné rvačce,zranila tak na následky zemřel.Rodiče byli zdceni a otec se začal chovat hůř, než když byla malá a dokonce ji byl.Tak se stala uzavřená.Do jejího 13.roku to bylo peklo a s ní se stala tvrdá a okouzlující bytost. Od mámy se nenaučila jen špatné vlastnosti, ale třeba jak myslet takticky,nebo jak zvládnout počítače.Humor má také po matce.Otec zemřel a matka "žije" s mým otčínem.Ji poslali na Akademii sv. Vladimíra,abyse z ní stal strážce.Ona tady má,ale svoje skryté plány a mít jedničky s předmětů její plán asi nebude.....
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.