Dhampýrka - Ariana Charlie Grande

20. dubna 2013 v 14:26 |  Profily
Jméno: Ariana Charlie Grande
Rasa: Dhampýr
Věk: 16 let
Datum narození: 6.4.1996
Míísto narození: Boca Raton

Vzhled: Lee je mladá a zdravá dívka. Je vysoká přibližně 180 cm. Má drobnou hlavu, která je orámovaná červenými vlasy, které jí splývají až na záda. Její oči mají čokoládovou barvu, která upoutá hned při prvním pohledu. Tváře jsou krásně růžové.Nemůžete si nevšimnout malého roztomilého nosánku na kterém je malý piercing. Pod nosem jsou výrazné červené rty,které jsou plné a jemné.Celá postava je štíhlá a na jejím plochém pupíku nalezneme další piercing.Na žebrách má tetování-Let it be-a na klíční kosti-Keep calm and be crazy. Jako oblečení nosí trička na ramínka,rifle,kraťasy,košile a další různý módní výstřelky.Na podpatcích ji uvidíte jen když se dojede na akademii podívat královna nebo dalších významných akcích,jinak nosí svý tenisky nebo conversky.Nosí všechny barvy oblečení ale nejvíce černou kobminovanou safírovou,blankytnou,fialovou nebo rudou.

Povaha: Většinou jí pusa mele na plné obrátky-je dost ukecaná a pořád se musí řehtat jak idiot.Čas od času musí utrousit nějakou tu kousavou poznámku.Ráda poznává nové lidi a má ráda společnost-ale ne více jak 10 lidí-to si potom připadá jak tuňák v plechovce.Zamlouvají se jí lidé,kteří si užívají života jako ona,mají rádi srandu a udělají každou blbost jako ona.Nesnáší když jí někdo něco přikazuje a dělá ze sebe největšího borce na světě.Ráda hraje na kytaru a při tom si zpívá.Jednoduše miluje hudbu a když na ni může divoce tancovat.

Životopis: Narodila se na Floridě do normální rodiny. Měli nádherný odům s výhledem na moře,kde musela být každý den.Otec byl nekrálovský moroj a matka dhampýrka-rozhodla se nechat strážcovství,když se spolu s jejím otcem do sebe zamilovali a čekali ji.Vždy milovala ten příběh,jak se s otcem poznali-byl to pro ni příběh jako Popelka.Neměla sourozence ale když se v jejích 5 letech přestěhovali do Bigforku,narodil se jí bratr Lee.V jejích 10 letech,si její matka ale začala uvědomovat,jakou ostudu a blbost udělala,že nechala své profese a tak začala svou dceru trénovat.Jí to přišlo ůplně normální,ale jak pomalu docházela do puberty,začala si uvědomovat,že si z ní matka chce vychovat její vlastní kopii.Ona ale bal ůplně jiná-její matka se nikdy neuvolnila -narozdíl od ní.Trénovala,ale sama.Nechtěla,aby jí matka zasahovala do života a tak si našla partu,se kterou byla všude.Několikrát byla oi bohužel zatčená a to i se záznamem.Když ale měla její matka dost jejího počínání,poslala ji na sv.Vladimíra a ona to přijala s lehkostí,kterou by její matka určitě nečekala.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.