Morojka - Wia Aleia De-Rotto Conta

16. března 2013 v 17:39 |  Profily
Jméno: Wia Aleia De-Rotto Conta
Rasa: Moroj
Věk: 18 let
Datum narození: 21.4.1996
Živel: Země

Vzhled: Wia vypadá jinak než ostatní Morojové, Vypadá spíše jako člověk. Je sice hezká to ano ale nijak nevyčnívá z davu spíše je radši někde v zadu. Má dlouhé vlnité vlasy které mají odstín blonďaté. Vlasy má někam po prsa. Obočí má delší ale takové nenápadné a čelo menší, ale ani obočí a ani čelo nejsou vidět jelikož má k očím ofinu. Oči má většinou pořádně rozevřené a tím pádem jsou vidět její světle zelené oči. Na krajích duhovky má černé kruhy. Nad očima má černé linky. Nos má maličký a po tvářích má malé pihy. Rty má plné a většinou na nich má světle růžovou rtěnku. Krk má trochu protáhlý. Na své tělo může být hrdá jelikož má všechny ženské křivky jaké má mýt. Většinou jí ale naleznete v nějakém nenápadném oblečením jako jsou černé kalhoty a třeba bílá blůza a samozřejmě černé baleríny nebo podpatky. Měří nějakých 165 cm takže je průměrně vysoká. Čili shrnutím: Wia je průměrně vysoká, nevyčnívá nijak z davu a většinou se snaží být nenápadná.

Povaha: Wia je spíše optimista než pesimista ale stejně se radši schovává v rohu někde ve stínu.Je velmi upřímná a lhaní jí moc nejde. Na tváři má většinou milý úsměv který je upřímný. Je to velký knihomol. Má ráda zvířata jelikož si myslí že se s nimi komunikuje lépe než s lidmi. Má ráda maso (Jak jinak). Když je naštvaná radši bych si s ní nezačínal jelikož dokáže být velice agresivní a bojovná. Má hodně ráda romantiku a jednou by sama ráda zažila románek jako z knihy. Dost se bojí pavouků a hadů jelikož jí doma vždy strašily pohádkách o pavoucích a ona se vždy bála a hadů se bojí, jelikož jako malá byla sama v lese a narazila na hada který na ní zaútočil. Většinou se řídí pravidly které si sama stanoví a nemá moc v rádce Etiketu. Co se týče její fyzické neboli ,,Sportovní" stránky, je úplné dřevo. Vždy se radši sportům vyhýbala jediné co umí jsou společenské tance které jí docela baví.

Životopis: Wia se narodila na Novém Zélandu v Královské rodině Conta. Vždy když se jí snažili učit Etiketě ona utíkala pryč a radši si v klidu četla knížky. Ráda si jako malá hrála s rodiči kteří jí měli rádi ale přece jenom je moc neposlouchala. Na Novém Zélandu to měla a pořád bude mít ráda ale než nastoupila na Akademii bylo pro ní těžké žít v samé etiketě. Většinou utíkala do lesů kde bohužel v 9 letech napadl had a tak se od té doby bojí hadů. Každou noc se bála jelikož jí její chůva vyprávěla strašidelné historky o pavoucích (To je taky ten důvod proč se jich bojí). Když dospěla určitého věku nastoupila na akademii kde teď studuje a ještě pár let přece jen studovat bude. Nemá moc přátel a nikdy ani neměla ale nevadí jí to jelikož má své knihy ale přece jenom když má volný čas chodí někam tančit společenské tance.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.