Morojka - Rochelle Anne Zeklos

16. března 2013 v 17:56 |  Profily
Jméno: Rochelle Anne Zeklos
Rasa: Moroj
Věk: 17 let
Datum narození: 25.1.1996
Místo narození: Itálie, Řím
Živel: Vzduch

Vzhled: Rochelle má po pas dlouhé, husté, tmavě hnědé vlasy, od přírody lehce zvlněné, nežehlí si je, nebarví, jednoduše je nijak neničí, jen při zvláštních příležitostech. Odmítá ofinu a pěšinku na boku jako to teď všichni nosí, prostě bude mít všechny prameny dlouhé a pěšinku uprostřed, a tím to hasne. Pravda, přední prameny jsou jen po prsa, a směrem dozadu se prodlužují, ale to je má jen trošku sestříhané, víc nechce. Její obličej je oválného tvaru, zdobí jej tmavě hnědé až černé oči, ve kterých se škodolibě zableskne, pokaždé, kdy ji napadne něco nekalého. Malý, ale výrazný nos, se kterým je kupodivu spokojená, a i přes to, že si ho minimálně třikrát přerazila je v celku, plné rty narůžovělé rty jsou zatím bez zranění. Nevystupují jí lícní kosti, dá se říct, že má tváře roztomile buclaté, ale jen trošku. V zásadě se nečervená, nepoužívá ani tvářenku, proto je v obličeji vždy bledá, přestože je jakž takž snědá, díky svému Tak akorát dlouhý krk zdobí zezadu tetování v podobě jejího příjmení, ozdobené nějakými klikyháky. Důvod, proč ho tam má nikomu nesděluje, ale pravý důvod je ten, že ona jediná z rodiny - ne z rodu - je fakt Zeklos, kromě rodičů tedy. Po krku následuje tak středně vyvinutý hrudník, přeci jen ona žádné ženské tvary pořádně nemá, ruce hubené, dlaně trošku větší než by si přála, nějaký náznak boků tam je, ale nic moc extra, přeci jen ona s její vychrtlou postavou by s boky vypadala divně. Vysoká je asi 185 centimetrů, jí to přijde dost, ale oproti svým bratrům, kteří mají tak dva metry deset je fakt malinká, no nijak ji to netíží. Dále už má jen nohy, které jsou tedy opravdu jako tyčky, člověk by si řekl, že je podvyživená, ale tak to vážně není. Občas se tam objeví i nějaký ten sval, ale moc nesportuje, protože rychle spálí jen tak sama od sebe přebytečné kalorie, asi rychlejší metabolismus nebo tak něco. A nebo prostě nejí až moc sladkého. Dojem podvyživené dívenky podporuje tím, že všechny její boty mají podpatek nebo klínek, nedej bože pořádnou platformu, takže její nohy vypadají delší a ještě hubenější, než jsou, ani to jí nějak nevadí. Většinou kombinuje jen dvě barvy, aby to k sobě ladilo, ale aby nevypadala, jako kdyby ji pozvracela duha, o to fakt nestojí. Někdy je to modrá a bílá, jindy korálová a tyrkysová, někdy třeba obyčejná bílá a černá, to je jí vážně jedno, ale v zásadě jen dvě barvy. Šperky nosí s mírou a podle nálady, také podle toho co má na sobě. Co se dalších tetování týká, pod pupíkem, mezi kyčlemi, tak aby to v plavkách bylo vidět jen z části má vytetovaný nápis My daddy will kill you a ostnatý drát kolem nápisu. Nechala si to vytetovat v 15 letech na doporučení svých sourozenců, protože kolem nich bydlelo plno kluků, a žádné holky. Jizvy kupodivu nemá žádné, tedy zatím. Pokaždé, když projde kolem, ucítíte sladkou vůni růží, ale ne moc výraznou, protože ona parfém používá s mírou, a jen tak aby se neřeklo.


Povaha: Rochelle většinou říkají jednoduše Rochie, Roch nebo Rochell. Matka jí říká Anne, otec jí neříká nijak. Usmívá se, tedy pokud má důvod. Má tak od všeho něco. Plno věcí je ji putna, prostě je ignoruje, ale zase když jí něco štve, vybuchne, má hodně lehkou spoušť, takže provokovat ji není moc vhodné. Její chování je v celku normální, ale občas jí prostě hrábne a dělá totální blbost. Neuznává autority, takže pokud si myslíte, že k vám bude chovat úctu jen proto, že jste jí zachránili život, máte smůlu. Nikdy nikoho neznávala, a ani s tím nebude začínat. Její bratři si z ní dělají srandu, že má od každého z rodiny něco. Po matce zdědila již zmíněnou lhostejnost, po otci je svobodomyslná, proto nikoho neuznává, po babičce zdědila hrdost, ale po dědovi je nerozvážná, do všeho jde po hlavě, ráda si dělá z ostatních srandu, ale když si někdo chce udělat srandu z ní, je dost naštvaná. Nikdy v sobě nic nedusí, ani city ani názory, má pořádně prořízlou pusu, to ale neznamená, že by byla pořád drzá. Většinou je s ní zábava, vymýšlí různé kraviny, ale má i dny, kdy se chová odporně dospěle. Ještě neví, jestli se chce přiklonit k té části, která je hodná a milá, zábavná a obecně ji mají ostatní radši, nebo k té druhé, která je ale zase lehce bezcitná, lhostejná a nic ji nezajímá, tu ale ostatní moc nemusí. Radši je tak někde ve středu, na neutrálu. Mimo to má tisíce divných fobií, jako je třeba strach z oranžové, z euro složek, ani nůžky nemá moc v lásce, stejně tak plastové kontejnery a odpadkové koše celkově. Hodně ráda cestuje, potkává nové lidi, je přátelská, ale pokud si myslíte, že se s vámi baví proto, jací jste, že vás má ráda proto, jak se chováte, jste na omylu. Ona je Rochelle tak trochu i mrcha, a svým přátelským úsměvem si získává kontakty všude možně. I přes to, že nepatří do hlavní rodiny, je neskutečně sebestředná a dost si věří, a ví to o sobě, a snaží se to potlačit, i když občas se její nejhorší vlastnosti dostanou na povrch. Nikomu pořádně nevěří, a pokud si myslíte, že je to vaše nejlepší přítelkyně, a bezmezně vám věří a nikdy vás nezradí, jste buď naivní, nebo... naivní. I když na první pohled s tím milým kukučem nevypadá na to, jaká je, a většinou se tak ani nechová, dokud ji k tomu někdo nevyprovokuje, nebo dokud nemá jistotu, že je mezi lidmi, které zná. A pokud nezná, zjistí si to.

Životopis: Rochelle se narodila 25. 1. 1996 v Římě, to je hlavní město Itálie. Stejně jako zbytek rodiny, i ona je Italka, i když ne čistokrevná, taková smíšená, protože matka je Afroameričanka, otec je Ital, babička je Ruska a děda je taky Ital. To nic nemění na tom, že část svého života prožila v Itálii. Má dva starší bratry, kteří jsou tedy velcí jako hora, namakaní a i ona musí uznat, že v celku přitažliví, ale co jim bylo přidáno na zevnějšku, bylo ubráno zevnitř. Anseles, nebo spíše jen Ansel je nejstarší, a taky nejhloupější. A to doslova. Vůbec mu to nemyslí, hodí se snad jen do vitríny na ozdobu a to je vše. Co se Cervantese týká, je to také její starší bratr, a ten je o něco chytřejší než Ansel, ovšem stále není natolik inteligentní, aby mohl dělat něco užitečného. No, a pak má mladšího bratra, Lawrence, který je kupodivu zase až moc chytrej, je mu 10, a skládá Rubikové kostky jako na běžícím pásu, až je to děsivý. Chudák Rochelle, zlatý střed mezi samými cvoky. Jako malá se s nikým moc nebavila, jen tak přežívala, dokud se nenarodil Lawrence. Měla konečně někoho, koho mohla komandovat a otravovat, mohla si s ním i hrát, ale rychle z toho vyrostla. Nemá moc zážitků, protože rodiče byli pořád někde pryč, chůva věčně spala, ona hlídala Lawrence, Ansel se honil od jakživa za dhampýrkama, Cervantes zneužíval svého španělského přízvuku a snažil se sbalit co nejvíce holek, a pak po večerech spolu vycucávali nebohé oběti, sjeté je poslali domů a sledovali jak se v noci tahají po ulicích holky, které chodí jako zombie. Rodiče se nemají moc v lásce, protože za jejich časů byla rodina ještě malá, a tak si matka prostě musela vzít toho, koho ji doporučili rodiče. Z tohoto důvodu má Rochelle určitě plno dalších nekrálovských sourozenců, asi i královských, ale to nevadí. Nikomu to nevadí. S některými se stýká, s některými ne, jen ví, že její matka byla asi šestkrát těhotná, kdo ví, kolik toho napáchal otec, no teď už toho moc neudělají, protože Lawrence je poslední. Přeci po padesátce nemůžou mít už děti, to by to dopadlo. Co se cestování týká, většinou cestovala sama nebo s rodinnými přáteli. Co je komické, nikdo k nim moc často nejezdil. Poprvé přijela docela početná rodinka, kdy Rochelle poznala Irinu a její sestřenku, kterou teda moc v lásce nemá, vlastně se navzájem s Irinou nenávidí, ale dávají si to najevo takovým tím sladkým, až přeslazeným způsobem. Po druhé to byli nějací staří přátelé rodičů, tehdy se seznámila se Syrinx. Na akademii šla dobrovolně. Proč? Protože se jí doneslo že Irina má nevlastního bratra - další důvod si z ní utahovat - z části taky proto, že je tam Syrinx, a taky proto, že sedět celej den doma a poslouchat velmi inteligentní proslovy bratrů, nebo sledovat Lawrence jak ve svých 10ti machruje že je chytřejší… to není nic pro ni. Má radši zábavu, a na akademii je určitě tolik pravidel, že to snad všechno ani nestihne porušit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.