Morojka - Nathalie Marinna Ozera

3. března 2013 v 19:34 |  Profily
Jméno: Nathalie Marinna Ozera
Věk: 23 let
Datum narození: 30. dubna 1989
Rasa: Moroj
Živel: voda
Vzhled: Tato královská morojka se může pyšnit nadprůměrnou výškou a to 172 centimetry, její postava je štíhlá jen díky tomu, že ne to dbá, snaží se jíst zdravě a pravidelně cvičí, aby si udržela figuru ale tak i kondičku. S odstínem její pleti patří mezi ty moroje, kteří nejsou úplně tak bledí přesto její pleť kontrastuje s tmavě hnědými někdy se může až zdát černými hustými vlasy, které se jí vlní do půlky zad. Nejčastěji je nosí rozpuštěné, ale občas si je nechá udělat nějaký účes většinou se jedná o nějaký večírek nebo podobně. Vždy, když si vlas vyčeše, vynikne její oválný obličej s jemnými rysy, ale první co vás na něm upoutá, jsou světle modré pronikavé oči, ze kterých vyčtete vždy, jak se cítí, můžete v nich vidět smutek, štěstí ale někdy z nich šlehají blesky a může se zdát, že může vraždit pohledem ale to se nestává moc často. Nad jejími očima mandlovitého tvaru lemované hustými tmavě hnědými řasami se klene delší obočí podobného odstínu jako vlasy, které má perfektní tvar, je do menšího obloučku. Nos jí pasuje akorát do obličeje, není velký ani malý také to není bambulka ani tzv. pršák. Ústa má symetrická a plného tvaru, horní ret má pěkně vykrojený a dolní ret je plnější než ten druhý. Často se usmívá a tím ukazuje své zuby, ale jako většina morojů je naučená usmívat se jen tak aby nebyli vidět její špičáky. Nakonec trochu k jejímu stylu oblečení, nemá něco, co by vyloženě nesnášela ale v jejím šatníku je převaha šatů, sukní a různých blůzek. Nechybí tam ani džíny, obyčejná trička, věci na cvičení a podobně. Mezi její častou obuv patří boty na podpatku přesto, že už je sama dost vysoká ale to jí nikdy nebránilo jí je nosit. Jak už bylo řečeno, ničemu se nevyhýbá, ale nejčastěji na sebe obléká věci v bílé, béžové, tyrkysové nebo modré barvě.


Povaha: Jestli bychom jí měli popsat jedním slovem tak je rozhodne sangvinik. Ráda tráví čas ve společnosti, ovšem najde se i chvíle, kdy je nejraději sama daleko od všech ale to se moc často nestává. Naopak od toho se skoro pořád usmívá, přesto jí občas přezdívali ,,Ledová královna" podle odstínu jejích očí a bledé pleti. Je optimistická od přírody, všechno bere s humorem a vtipem, nějaká narážka nebo poznámka na ní jí neurazí, teda alespoň většinou. Už odmala ráda vyprávěla různé příběhy nebo vystupovala před lidmi, proto také jednu dobu navštěvovala dramatický kroužek. Také vystřídala různé další koníčky, jelikož si ráda užívá zábavu, ale u ničeho dlouho nezůstala kromě divadla. Teď dále k její povaze, je velice vstřícná, laskavá a možná i naivní, všechno vidí až moc dobře nebo lépe řečeno nevšímá si těch špatných věcí nebo vlastností u lidí. Proto všem ráda pomáhá a za své přátelé by klidně položila život. Mezi její záporné vlastnosti patří to, že neumí dotáhnout věci do konce a nedokáže zůstat u jedné věci, také je hrozně upovídaná a moc lidí nepouští ke slovu, ale toho si je vědomá proto se to snaží omezit. Možná, to zní tak že je velké dítě ale to není pravda už odmalička je učena vystupovat jako královská proto když je potřeba tak se dokáže patřičně tak i tvářit.

Životopis: Narodila se v Moskvě přesněji pár minut po půlnoci za hlasitého pláče rodičům Melanii Gretě a Alexandrovi Dashkovovým. Byla jejich první a zároveň poslední dítě, přesto nebyla rozmazlená jelikož její otec jí vychovával přísným způsobem ale, když byl na služební cestě nebo někde pryč její matka jí rozmazlovala. Její otec totiž vlastnil velice prosperující firmu a zároveň zasedal ve vampýrské radě, přesto nikdy nechtěl, aby se celá jeho rodina přestěhovala na královský dvůr, proto žili v Rusku, ale dodržovali morojský režim a měli každý přiděleného svého strážce, přesto byli napadeni ale k tomu později. Její rodiče chtěli aby měla alespoň nějaký kontakt s okolním světem proto jí přihlásili nejdříve na klavír, ale ten jí moc nebavil, dále následoval zpěv, ale na něj nebyla podle jejího učitele moc talentovaná. Jako poslední přišlo divadlo a to se jí zalíbilo, navštěvovala ho pravidelně. Do školy nechodila, měla soukromého učitele přesto, že se jí to moc nelíbilo, ale její otec nedal jinak a ona z něho měla velký respekt. Její život nebyl nijak špatný, nemohla si na nic stěžovat do té doby než jejího otce napadli strigoňové a zabili ho, v tu chvíli se pro ní zbortil svět, přesto, že s ním neměla moc dobré vztahy jí to strašně vzalo. Jelikož jí i její matce připomínalo Rusko otce rozhodli se přestěhovat na královský dvůr, aby změnili prostředí. Její život se začal pomaličku vracet do normálu, na královském dvoře si to docela oblíbila a potkala tam Andrease do které se zamilovala, po dvou rocích jejich vztahu se vzali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.