Morojka - Charlie Tarus

16. března 2013 v 22:02 |  Profily
Jméno: Charlie Tarus
Rasa: Moroj
Věk: 18 let
Datum narození: 30.12.1995
Místo narození: Ve městě Honolulu
Živel: Země

Vzhled: Charlie není moc vysoká a její postava už není rozhodně nejhubenější, ale rozhodně se nemá za co stydět.Její dlouhé hnědé vlasy považuje za tu nejhezčí věc na sobě.Spousta lidí, ale obdivuje její čokoládové oči, ze kterých ale rozhodně nikdo nic nevyčte.Má dlouhé černé, zahlé řasy a tenké, delší obočí.Její pleť je světlá, ale na některých místech opálená.Lis má trochu větší nohy než ostatní, nemá je ráda, ale zároveň je miluje, protože jsou její.Na pravé ruce nosí pletený náramek z dětství od své babičky.Charlie má obyčejný barevný styl.Vystačí si s tričkem, džínami a teniskami, ale samozřejmě ocení i šaty, boty na podpatku a nebo sukni.Ve vlasech nosí ráda tenké čelenky a kytkou na konci.

Povaha: Charlie vypadá jako seběvědomá dívka, která má uspořádaný život až do své smrti, ale opak je pravdou.Většinou si totiž vůbec nevěří a děsí se poskládaného života.Ráda nechá věci plavat, protože čas je vyřeší.Vždycky se stavěla za názory druhých a své si nechávala pro sebe, ale teď když jí všichni považují za dospělou by se měla začít rozhodovat sama.Ona je ale hluboko uvnitř stále dítě, které touží po starém dětském životě.Charlie je hodně živá a podnikne každou výzvu a akci.Ale někdy to až moc přežene a skončí to špatnými následky.Je absolutně nespolehlivá!Není to žádná lhářka a drbna, ale jakmile přijde na nějaký úkol do pěti minut ho zapomene, protože je roztržitá.Její vášní bylo vždycky serfování.Ona svůj život "projezdila" na prkně.Vyhrávala spousta závodů, ale po ošklivé nehodě už se na prkno nevrátila.Její oblíbený sport je Beach volejbal a běhání.Ráda si čte sci-fi knížky a nebo maluje zvláštní obrazy.Každý rok vyjíždí co cizí země a pomáhá chudým lidem.Její životní motto je "Život je boj, ale stojí za to".

Životopis: Jednoho dne se narodila v městě Honolulu malá hnědooká holčička, které dali jméno Charlie.Měla dva milující rodiče, kteří si hned další rok na to pořídili další dítě a tentokrát chlapečka.Charlie vyrůstala v náruči svých rodičů.Naučili ji prakticky všechno.Ale jednoho dne se její rodiče rozhodli rozvést a tak se rozdělila na dva kusy.S tátou projížděla o prázdninách každou druhou zemi a tak se naučila, jak se sám o sebe postarat a naučila se spousta jazyků.Přes školní rok trávila čas se svojí matkou na Havaji v domku u pláže i se svým bratrem. Matka ji naučila slušnému chování a plnila s ní školní povinnosti.Její bratr Taylor s ní trávil každou volnou chvilku, ale pak se přestěhoval k tátovi a už spolu ztratili veškerý kontakt. Bohužel jí každý den doprovází jedna nešťastná nehoda. Autonehoda. Nikdo kromně ní nepřežil. Měsíc po ní byla komatu. Nepamatuje si na nic, jen na to kdo je a co je. Její chování a celá její povaha se změnila. Char není už taková jaká je. Toulá se po světe až našla cestu k akademii sv. Vladimíra.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.