Morojka - Angeline Tarus

22. března 2013 v 16:58 |  Profily
Jméno: Angeline Tarus
Rasa: Moroj
Věk: 17let
Datum narození: 6.9.1995
Živel: Vzduch

Vzhled: Angie je na moroje průměrně vysoká, má asi 175 cm. Dlouhé vlnité brunet vlasy jí sahají těsně pod lopatky a stejnobarevné oči dominují jejímu obličeji. Jsou úzké, kočičí a obklopeny dlouhými a hustými řasami. Nad nimi tkví pečlivě vytrhávané a úzké obočí. Trochu delší, za to úzký nos jí dodává na kráse, stejně tak malé a plné rty, které mají přírodně růžovou barvu. Barvu svých rtů na sobě Angie přímo zbožňuje. Má vcelku nesouměrnou bradu, ale její vzhled to vůbec nekazí, ba naopak, dělá ho to zajímavějším. Zakládá si na svém vzhledu, tudíž jí nikdy nepotkáte bez makeupu a zvírazněných očí. Sama moc dobře ví, že takovéhle úpravy nepotřebuje, ale dodává jí to pocit sebevědomí. Další důležitý bod jejího vzhledu jsou doplňky. Naušnice, náramky, řetízky, prstýnky... Pečlivě vybírané a hodící se k tomu, co má zrovna na sobě. Nenosí nic jiného, než elegantní a mírně zastaralý styl oblečení. Vyžívá se v podpatkách. Na pravé lopatce má vytetovaného malého fialového motýlka.

Povaha: Angie je prostě ta pravá rozmazlená a nafoukaná holčička od dvora. Mezi lidmi bývá arogantní, povýšená a drzá. Je si jistá, že jako královská na to má plné právo. Ráda bývá středem pozornosti, ráda je obdivována ostatními a ráda se nechává obsluhovat - a to velmi okatě. Ale když má špatný den, každý by se měl držet dál. V takových chvílích bývá nevrlá, podrážděná, vyjíždí po lidech a ráda je týrá. Jakýmkoliv způsobem. Kompenzuje si vlastní bolest, smutek, nebo vztek na jiných. I když jí potom často trápí svědomí, nikdy by to na sobě nedala znát. Stojí si za tím, že mezi lidmi by měla být silná a nedávat najevo nic, co by proti ní kdokoliv mohl použít. Ráda se baví, ráda tráví spousty času na večírcích a podobných akcích. Baví se lidmi, kteří se opijí do němoty a patří k těm, kteří se starají o jejich ponížení. Spousty času tráví po nákupech. Když je sama na pokoji a nehrozí, že by jí někdo otravoval, tráví čas s knihami a poezií. Sama si někdy říká, že taková být nechce a nebude, nechce být zlá na lidi kolem, ale postupem času se to stalo zvykem. Dokud se nenajde něco, co by jí vážně dohnalo ke změně, sama se neodhodlá. Občas chodí na chaty, kde může dělat, že je někdo úplně jiný a chovat se tak, jak by si přála, aby to dokázala i normálně. Trpí občasnými výkyvy nálad a miluje černý humor. S kamarádkami, tedy pokud se tak dá ostatním královským od dvora říkat, chodí na masáže, manikúru, pedikúru... Prostě všechno, co ji jen víc a víc rozmazluje.

Životopis: Vyrůstala u dvora jako jedináček se svými rodiči asi do deseti let, kdy je otec opustil kvůli dhampýrské servírce. Obě dvě to opravdu zasáhlo a ani jedna mu nikdy neodpustila. Ovšem její matka měla dost vysoké postavení, aby je to nijak neovlivnilo jak mezi lidmi, tak finančně. Už od mala byla tudíž hýčkaným a rozmazlovaným středem světa pro svou matku. Se svým otcem se od té doby neviděla, i když ví, že se pokoušel o pár kontaktů. Když jí bylo patnáct, začala vymetat jeden večírek za druhým, její chování se celkově zhoršilo. S matkou se vztahy jen a jen zhoršovovali, až to envydržela a poslala Angie na akademii sv. Vladimíra s tím, že internát jí naučí lepšímu chování. Od té doby nemluví ani s matkou, jediná jejich komunikace je přes bankovní účet. Skvělý vztah má se svojí babičkou, která jí vždycky říkala "buď čím chceš a kdy chceš" a tolerovala všechno, co její malá vnučka kdy udělala. Snažila se u ní pobývat co nejdýl, ale babička se s její matkou zrovna v lásce nemají, moc často jí to nevycházelo. Přesto doufá, že ji odsud babička co nejdřív dostane.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.