Dhampýrka - Rhianon May Reed

10. března 2013 v 11:15 |  Profily

Jméno: Rhianon May Reed
Rasa: Dhampýr
Věk: 17let
Datum narození: 13.5. 1995, 17 let,
Místo narození: Panama City, Panama

Vzhled: Na první pohled vypadá jako každý jiný kříženec člověka s Morojem, tudíž dhampýr. Není nijak extrémně vysoká, ale přirovnat ji k zahradnímu trpaslíkovi též nemůžeme. Patří zkrátka k těm středně vysokým lidem. I její váha není vysoká, ale stoprocentně nevypadá jako vyhublá anorektička, co do sebe nenarve ani tři kousky ovoce. Její pleť je díky životu na pobřeží hezky snědá. Rhianoninu hlavu zdobí hnědé vlnité vlasy, které jí spadají po prsa. Nosí je rozpuštěné. Sepnuté v culíku či spletené do copu je nosí pouze ojediněle. Vlasy rámují oválný obličej, jemuž dominují temně modré oči, které by vám z dálky mohly připadat černé. Jsou středně velké a lemují je delší černé řasy, které si zvýrazňuje řasenkou. Nad očima se klene hustější tmavé obočí, zněhož vybíhá ostřeji řezaný menší nosík. Pod nosem se samozřejmě nachází narůžovělé úzké rty, které se často kroutí do podivného úšklebku. Co se týče oblékání, nosí výhradně značkové oblečení. Neřídí se módními trendy, ale oblečení z vietnamské tržnice nebo z levného sekáče opravdu nenosí. V jejím šatníku nepřevažuje žádná barva. Není to gothička nebo emařka, která na sebe navléká pouze černé oblečení, ale ani to není kopie panenky Barbie oblečená do hadrů pastelových barev. Nosí všechno. Často ji zahlédnete v tílku nebo tričku s různým vzorem, potiskem či nápisem. Oblečená chodí zejména do legin či tmavých úzkých džín. Doplňky nenosí. Žádné tetování ani piercing si zatím nepořídila. Když kolem ní ale projdete, ucítíte závan jemné příjemné vůně.

Povaha: Její chování by se dalo přirovnat spíš k královskému Moroji než k dhampýrce. I když jí všichni do hlavy vtloukali, že Morojové mají vždy přednost, ona je nebrala vážně. Když hrozí Morojům nebezpečí, je to jejich problém. Riskovat život kvůli někomu, kdo bere tuto ochranu jako samozřejmost, takže ani nepoděkuje, fakt nehodlá. Hodlá se ale stát strážkyní. Krvavou děvku opravdu dělat nebude. Je vidět, že o sobě má docela vysoké mínění. Patří k těm namyšleným arogantním lidem, kteří se zkrátka považují za bohy a myslí si, že přitahují pozornost už tím, že se pohybují a dýchají. I když neuznává autority a opovrhuje ostatními, lidé se s ní zkrátka chtějí bavit. Když má dobrou náladu, dokáže být poměrně příjemná. Párkrát na její tváři zahlédnete i mírný úsměv, který se ale hned změní na typický úšklebek. Pokud má špatnou náladu, neradím vám se k ní vůbec přibližovat. Není sice násilnická nebo agresivní, ale je rozvztekaná vaší blízkostí. Proto radši při špatné náladě nevychází z pokoje. Její slovník je obohacený sprostými slovy, ale moc je nepoužívá. Ironie a sarkasmus jsou na denním pořádku. Její obvyklý výraz je kamenný a nedokážete z něj vůbec nic vyčíst. Volný čas tráví s přáteli. Drtivá většina jejích přátel je opačného pohlaví, ale nikdy se mezi nimi nic důvěrného nestalo. Je talentovaná umělkyně. Když má klid, zasedne do kouta se skicákem a tužkou a kreslí. Hraje na kytaru, saxofon, ukulele a cello. Učí se na housle. Mluví anglicky, španělsky, francouzsky a čínsky. Velkou zálibu také našla v nakupování a pěstování orchidejí.

Životopis: Její život započal 13. května roku 1995 v Panama City, hlavním městě středoamerického státu sousedícího s Kostarikou a Kolumbií, Panamě. Narodila se, tehdy dvacetileté dhampýrské strážkyni ochraňující rodinu Ivashkov, Mackenzie Reed a třicetiletému morojskému sukničkáři Williamu Dragomirovi. Už od narození žije s babičkou Marianne, protože její matka na ni absolutně kašlala. Ani jeden z rodičů se k ní nehlásil. Její matka ji nechtěla a otec o ní ani nevěděl. A i kdyby o ní věděl, nechtěl by ji. Měl totiž svoji rodinu. A tak tedy Rhianon zůstala s babičkou. Hodně si ji oblíbila, protože babička byla hrozně fajn. Od čtyř let ji vždycky brala hrát bingo. Jo, zajímavé, že čtyřleté dítě chodí večer do domu seniorů a dívá se, jak babička křížkuje políčka na papírku hned, jak někdo vyřkne číslo, které tam má napsané. Ovšem, je to tak. Babička ji vedla ke kreslení a k hudbě. Cestovaly spolu po světě a navštívily krásné exotické kouty světa. V deseti letech ale babička zemřela na mozkovou mrtvici. Konečně se v jejím životě objevila její matka, kterou nikdy dřív neviděla. Jejich setkání netrvalo nijak moc dlouho. Nastoupila totiž na akademii sv. Vladimíra. Od babiččiny smrti je taková, jaká je teď. Zlá, arogantní a namyšlená. Je pravda, že nás ztráta blízkého změní. Z usměvavé pohublé dívenky se stala ledová královna, která všemi opovrhuje. Roky plynuly. Nižší kampus vystřídal vyšší, ale Rhianon se nezměnila. Třeba se to ale někomu povede, ledovou královnu proměnit ve vysmátou a hlavně šťastnou dívku. Teď nám nezbývá nic jiného, než čekat...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.