Dhampýrka - Linya Saires

1. března 2013 v 23:39 |  Profily
Jméno: Linya Saires
Rasa: Dhampýr
Věk: 17 let
Datum narození: 23. 9. 1995

Vzhled: Linya je vysoké postavy. Její dlouhé blonďaté vlasy jí lemují její obličej. Má modré oči, často a ráda se usmívá. Má spíše oválný obličej a obyčejný úzký nos. Její pleť je světlá, neopálená, ale působí příjemně. Často si hraje se svými vlasy, lépe řečeno schovává se za ně, když je nervózní nebo se cítí trapně. Nepoužívá žádná líčidla, preferuje být přirozená. Její oblíbená barva je modrá a tak se nejčastěji obléká do modré barvy. Pokud jde o styl oblečení, upřednostňuje volnější oblečení, málokdy s nějakým módním doplňkem, nerada na sebe příliš upozorňuje.

Povaha: Její povaha je velmi složitá. Jen málokdo jí porozumí, ale ona rozumí snad každému. Nedá se říct, že je citlivá, jen rozumí a to opravdu hodně rozumí pocitů ostatních, jako by je sama prožila. Je stydlivá a stává se, že se bojí s lidmi promluvit. Avšak, když s ní někdo naváže kontakt, je to pro ní hned lepší. Tak také, když má dobrou náladu a dobře se baví. Lidé, kteří ji částečně znají nebo ji znají delší dobu o ní říkají, že je veselá, přátelská, milá a dokáže se pobavit opravdu o čemkoliv. To nejdůležitější je, že když může - pomůže. Avšak ne vždy je to, to nejlepší. Nedokáže nikoho jen tak zranit a nerada si dělá nepřátele. Laila je chytrá, rychle se učí, hlavně poslechem. Má ráda nadpřirozené věci. Ráda hraje na klavír, maluje a čte knížky.

Životopis: Laila nemá bratra ani sestru. Byla jedináčkem. Její matka(dhampýrka) na ni neměla čas a otec, ten měl vždy pouze svou práci, takže jej nikdy neviděla. Když byla mladá neměla moc přátel. Měla dvě "kamarádky" se kterými nechodila ráda ven, i když ze zdvořilosti vždy šla. Bohužel, vždy byla jakoby třetím kolem u vozu, takže ty dvě kamarádky se vždy bavily mezi sebou a když už s ní, tak ji slovně podrážely nohy. A tak nevěří moc lidem a bojí se s lidmi mluvit, aby se jí znovu nestalo něco takového. Když už tedy doma neměla co dělat, rozhodla se být pro Moroje důležitá-být strážkyní. Chránit moroje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.