Dhampýrka - Damarara Shadmir

22. března 2013 v 16:33 |  Profily
Jméno: Damarara Shadmir
Rasa: Dhampýr
Věk: 18 let
Datum narození: 18.8.1995
Místo narození: Calmar, Canada

Vzhled: Damarara má oválný obličej, kterému dominuje pár velkých, zelených, očí, lehce špičatý nosík a plné rty. Její vlasy mají červený odstín. Barva pleti je poměrně bledá. Na levé lopatce má znamínko v podobě půlměsíce, kterého si všimne jenom málokdo. Její postava je pružná až šlachovitá. Širokého hrudníku si na ní všimne kde kdo, neboť nosí upnutá trička na ramínka, která její kostnaté tělo zvýrazňují. Kolem krku se jí houpe kulatý amulet s keltskou spirálou, která má své místo v důlku poblíž klíčních kostí. Nejčastěji ji potkáte v kapsáčích v barvě khaki nebo v kraťasích v modré či oranžové barvě. Damarara chodí nejčastěji bosky, neboť zastává názoru, že co ji nezabije, to ji posílí. Když si ale vezme boty, většinou jsou to staré černé kecky, které dosloužily a nohu by jí stejně moc neochránily.

Povaha: Damararu je těžké popsat, avšak, pokusím se o to. Je hodně tvrdohlavá a za čím si stojí, to také udělá. Nerada ustupuje druhým. Velice velkou překážkou je pro ni omluva. Má velmi bojovnou povahu, kterou si vypěstovala již v dětství, když si musela doslova vybojovat každé sousto. Je velice soustředěná a trpělivá. Trpělivosti se naučila při soubojích se staršími dětmi ve vesnici krvavých děvek. Svou techniku stále piluje avšak, ubrání se. Má svůj vlastní osobitý styl. Damarara není moc veselá kupa. Smát se jí uvidíte jenom zřídka kdy. Můžou za to neúplné informace o své rodině a také celkem osamělá povaha. Je toho názoru že si vystačí sama, například s knihou. Pokud by jste ji někdy hledali, hledejte v knihovně, na schodech či v přírodě. Prostě v místech, kde moc lidí nechodí, tudíž se může cítit svobodná. Nicméně, je ochotna položit za přiděleného Moroje vlastní život.

Životopis: Damarara nezná svého otce, neboť její matka byla krvavá děvka. Dívka, která se narodila v malé vesnici, v Canadě, ve které žijí místní krvavé děvky se svými potomky. Svého otce nikdy nepoznala a matku zabili při nájezdu na vesnici. Vyrůstala s ostatními dětmi a většinou se o ni každý den starala jiná žena. Damarara si na svou matku nepamatuje. Později, když chodila do školy, pochopily děti z vesnice že je jiná a pokusily se jí šikanovat. Ale ona se nedala a tehdy začala její snaha o sebeobranu. Tak nějak prošla základní školou. Střední školu nedokončila, protože utekla z vesnice a dostala se na Akademii Svatého Vladimíra.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.