Březen 2013

Dhampýrka - Ellie Grey

28. března 2013 v 12:03 Profily
Jméno: Ellie Grey
Rasa: Dhampýr
Věk: 17 let
Datum narození: 13.5.1995
Místo narození: New York

Vzhled: Ellie je vysoká asi 176 cm, váha se neříká. Může se chlubit štíhlou a vysportovanou postavou, díky tomu, že ráda tráví čas v posilovně nebo během, který jí uklidňuje, když je ve stresu. Dokonale se k její výšce hodí dlouhé tmavě hnědé vlasy, které lemují její kulatý obličej a v konečcích se mírně vlní. Tvář jí zdobí velké oči v čokoládové barvě, občas se zdá, jako by jí jiskřily. Obzvlášť, když je nadšená. Dále má hezky upravené obočí a plné, výrazné rty. Její pleť je jen mírně opálená, na slunci moc času netráví. Když jí zastihnete v dobré náladě, většinou vás obdaří širokým úsměvem, který rozhodně nepůsobí moc plaše, spíš svěže a optimisticky. Jejím typickým oblečením bývá černé tílko, na kterém je průhledné volnější bílé tílko, ramínko spadá z ramene. Kalhoty má nejradši tmavé a upnuté, jiní by si mohli myslet, že se v tom špatně pohybuje, jí se to naopak zdá velmi pohodlné. A nejoblíbenějšími boty jsou converse, nebrání jí to v běhu. Nechápe příliš holky, co musí pořád nosit podpatky. Levou ruku má ověšenou provázky z kůže.

Povaha: Má ráda společnost, ale nepohrdne ani tichem. Její velkou předností (někdo to tak vidět nemusí) je její smysl pro sarkasmus. Miluje ho, a když se jí někdo nelíbí, není pro ni problém vymyslet něco odstřelujícího. Nevyhýbá se ani lidem se smyslem pro humor, naopak, velmi je vítá, protože ona sama si z lidí ráda dělá srandu. Ve svém životě potřebuje vzrušení. Již od dětství bývala zvědavá, někdy až nesnesitelně. Nezastaví se, dokud se nedopídí pravdy, ale svá vlastní tajemství si ráda uchovává jen pro sebe. Snaží se na lidi nepůsobit naivně a příliš důvěřivě, chce jim dát najevo, že s ní si zahrávat nesmí. Dává si pozor na to, s kým se přátelí. Bývá často tvrdohlavá, někdy se zdá, že jde přes mrtvoly. Oceňuje krásu a inteligenci, ráda tráví čas v knihovně, i když se zdá být občas dost neposedná. Bez váhání umí nabídnout svou pomoc, příliš však nedomýšlí důsledky své ochoty.

Životopis: Ellie se narodila ve slunečný den s úžasným datem 13. 5. 1995, v New Yorku v USA. Její matka byla ženou v domácnosti, než záhy zemřela na dědičnou nemoc a otec pracuje jako úspěšný morojský právník. Její máma zemřela, když bylo Ellie asi 11 let, vždy měla pocit, že si jí dostatečně neužila. Poté se jejím vzorem stal otec. Postupem času si čím dál tím víc uvědomovala, jak je skvělý, protože tu byl vždy pro ni a nikdy jí neopustil. Hodně jí strašilo plno povídaček o tom, jak morojští muži dhampýrky jen využívají, nechtěně zplodí dítě a utečou. Otec jí však vždy ujišťoval, že její mámu miluje a vždy bude. I když svého tátu velmi obdivuje, nikdy nechtěla být právničkou a nejspíš se to pro dhampýrku ani nehodí. Touží po tom, stát se skvělým strážcem a proto, když nastal vhodný čas, odešla do akademie Sv. Vladimira, kde se chce naučit všemu, co má správný strážce umět. Nejraději se, jako každý dhampýrský teenager věnuje bojovému umění. Není v tom zatím nejlepší, ale nepřestává se snažit.

Morojka - Angeline Tarus

22. března 2013 v 16:58 Profily
Jméno: Angeline Tarus
Rasa: Moroj
Věk: 17let
Datum narození: 6.9.1995
Živel: Vzduch

Vzhled: Angie je na moroje průměrně vysoká, má asi 175 cm. Dlouhé vlnité brunet vlasy jí sahají těsně pod lopatky a stejnobarevné oči dominují jejímu obličeji. Jsou úzké, kočičí a obklopeny dlouhými a hustými řasami. Nad nimi tkví pečlivě vytrhávané a úzké obočí. Trochu delší, za to úzký nos jí dodává na kráse, stejně tak malé a plné rty, které mají přírodně růžovou barvu. Barvu svých rtů na sobě Angie přímo zbožňuje. Má vcelku nesouměrnou bradu, ale její vzhled to vůbec nekazí, ba naopak, dělá ho to zajímavějším. Zakládá si na svém vzhledu, tudíž jí nikdy nepotkáte bez makeupu a zvírazněných očí. Sama moc dobře ví, že takovéhle úpravy nepotřebuje, ale dodává jí to pocit sebevědomí. Další důležitý bod jejího vzhledu jsou doplňky. Naušnice, náramky, řetízky, prstýnky... Pečlivě vybírané a hodící se k tomu, co má zrovna na sobě. Nenosí nic jiného, než elegantní a mírně zastaralý styl oblečení. Vyžívá se v podpatkách. Na pravé lopatce má vytetovaného malého fialového motýlka.

Povaha: Angie je prostě ta pravá rozmazlená a nafoukaná holčička od dvora. Mezi lidmi bývá arogantní, povýšená a drzá. Je si jistá, že jako královská na to má plné právo. Ráda bývá středem pozornosti, ráda je obdivována ostatními a ráda se nechává obsluhovat - a to velmi okatě. Ale když má špatný den, každý by se měl držet dál. V takových chvílích bývá nevrlá, podrážděná, vyjíždí po lidech a ráda je týrá. Jakýmkoliv způsobem. Kompenzuje si vlastní bolest, smutek, nebo vztek na jiných. I když jí potom často trápí svědomí, nikdy by to na sobě nedala znát. Stojí si za tím, že mezi lidmi by měla být silná a nedávat najevo nic, co by proti ní kdokoliv mohl použít. Ráda se baví, ráda tráví spousty času na večírcích a podobných akcích. Baví se lidmi, kteří se opijí do němoty a patří k těm, kteří se starají o jejich ponížení. Spousty času tráví po nákupech. Když je sama na pokoji a nehrozí, že by jí někdo otravoval, tráví čas s knihami a poezií. Sama si někdy říká, že taková být nechce a nebude, nechce být zlá na lidi kolem, ale postupem času se to stalo zvykem. Dokud se nenajde něco, co by jí vážně dohnalo ke změně, sama se neodhodlá. Občas chodí na chaty, kde může dělat, že je někdo úplně jiný a chovat se tak, jak by si přála, aby to dokázala i normálně. Trpí občasnými výkyvy nálad a miluje černý humor. S kamarádkami, tedy pokud se tak dá ostatním královským od dvora říkat, chodí na masáže, manikúru, pedikúru... Prostě všechno, co ji jen víc a víc rozmazluje.

Životopis: Vyrůstala u dvora jako jedináček se svými rodiči asi do deseti let, kdy je otec opustil kvůli dhampýrské servírce. Obě dvě to opravdu zasáhlo a ani jedna mu nikdy neodpustila. Ovšem její matka měla dost vysoké postavení, aby je to nijak neovlivnilo jak mezi lidmi, tak finančně. Už od mala byla tudíž hýčkaným a rozmazlovaným středem světa pro svou matku. Se svým otcem se od té doby neviděla, i když ví, že se pokoušel o pár kontaktů. Když jí bylo patnáct, začala vymetat jeden večírek za druhým, její chování se celkově zhoršilo. S matkou se vztahy jen a jen zhoršovovali, až to envydržela a poslala Angie na akademii sv. Vladimíra s tím, že internát jí naučí lepšímu chování. Od té doby nemluví ani s matkou, jediná jejich komunikace je přes bankovní účet. Skvělý vztah má se svojí babičkou, která jí vždycky říkala "buď čím chceš a kdy chceš" a tolerovala všechno, co její malá vnučka kdy udělala. Snažila se u ní pobývat co nejdýl, ale babička se s její matkou zrovna v lásce nemají, moc často jí to nevycházelo. Přesto doufá, že ji odsud babička co nejdřív dostane.

Dhampýrka - Damarara Shadmir

22. března 2013 v 16:33 Profily
Jméno: Damarara Shadmir
Rasa: Dhampýr
Věk: 18 let
Datum narození: 18.8.1995
Místo narození: Calmar, Canada

Vzhled: Damarara má oválný obličej, kterému dominuje pár velkých, zelených, očí, lehce špičatý nosík a plné rty. Její vlasy mají červený odstín. Barva pleti je poměrně bledá. Na levé lopatce má znamínko v podobě půlměsíce, kterého si všimne jenom málokdo. Její postava je pružná až šlachovitá. Širokého hrudníku si na ní všimne kde kdo, neboť nosí upnutá trička na ramínka, která její kostnaté tělo zvýrazňují. Kolem krku se jí houpe kulatý amulet s keltskou spirálou, která má své místo v důlku poblíž klíčních kostí. Nejčastěji ji potkáte v kapsáčích v barvě khaki nebo v kraťasích v modré či oranžové barvě. Damarara chodí nejčastěji bosky, neboť zastává názoru, že co ji nezabije, to ji posílí. Když si ale vezme boty, většinou jsou to staré černé kecky, které dosloužily a nohu by jí stejně moc neochránily.

Povaha: Damararu je těžké popsat, avšak, pokusím se o to. Je hodně tvrdohlavá a za čím si stojí, to také udělá. Nerada ustupuje druhým. Velice velkou překážkou je pro ni omluva. Má velmi bojovnou povahu, kterou si vypěstovala již v dětství, když si musela doslova vybojovat každé sousto. Je velice soustředěná a trpělivá. Trpělivosti se naučila při soubojích se staršími dětmi ve vesnici krvavých děvek. Svou techniku stále piluje avšak, ubrání se. Má svůj vlastní osobitý styl. Damarara není moc veselá kupa. Smát se jí uvidíte jenom zřídka kdy. Můžou za to neúplné informace o své rodině a také celkem osamělá povaha. Je toho názoru že si vystačí sama, například s knihou. Pokud by jste ji někdy hledali, hledejte v knihovně, na schodech či v přírodě. Prostě v místech, kde moc lidí nechodí, tudíž se může cítit svobodná. Nicméně, je ochotna položit za přiděleného Moroje vlastní život.

Životopis: Damarara nezná svého otce, neboť její matka byla krvavá děvka. Dívka, která se narodila v malé vesnici, v Canadě, ve které žijí místní krvavé děvky se svými potomky. Svého otce nikdy nepoznala a matku zabili při nájezdu na vesnici. Vyrůstala s ostatními dětmi a většinou se o ni každý den starala jiná žena. Damarara si na svou matku nepamatuje. Později, když chodila do školy, pochopily děti z vesnice že je jiná a pokusily se jí šikanovat. Ale ona se nedala a tehdy začala její snaha o sebeobranu. Tak nějak prošla základní školou. Střední školu nedokončila, protože utekla z vesnice a dostala se na Akademii Svatého Vladimíra.

Morojka - Charlie Tarus

16. března 2013 v 22:02 Profily
Jméno: Charlie Tarus
Rasa: Moroj
Věk: 18 let
Datum narození: 30.12.1995
Místo narození: Ve městě Honolulu
Živel: Země

Vzhled: Charlie není moc vysoká a její postava už není rozhodně nejhubenější, ale rozhodně se nemá za co stydět.Její dlouhé hnědé vlasy považuje za tu nejhezčí věc na sobě.Spousta lidí, ale obdivuje její čokoládové oči, ze kterých ale rozhodně nikdo nic nevyčte.Má dlouhé černé, zahlé řasy a tenké, delší obočí.Její pleť je světlá, ale na některých místech opálená.Lis má trochu větší nohy než ostatní, nemá je ráda, ale zároveň je miluje, protože jsou její.Na pravé ruce nosí pletený náramek z dětství od své babičky.Charlie má obyčejný barevný styl.Vystačí si s tričkem, džínami a teniskami, ale samozřejmě ocení i šaty, boty na podpatku a nebo sukni.Ve vlasech nosí ráda tenké čelenky a kytkou na konci.

Povaha: Charlie vypadá jako seběvědomá dívka, která má uspořádaný život až do své smrti, ale opak je pravdou.Většinou si totiž vůbec nevěří a děsí se poskládaného života.Ráda nechá věci plavat, protože čas je vyřeší.Vždycky se stavěla za názory druhých a své si nechávala pro sebe, ale teď když jí všichni považují za dospělou by se měla začít rozhodovat sama.Ona je ale hluboko uvnitř stále dítě, které touží po starém dětském životě.Charlie je hodně živá a podnikne každou výzvu a akci.Ale někdy to až moc přežene a skončí to špatnými následky.Je absolutně nespolehlivá!Není to žádná lhářka a drbna, ale jakmile přijde na nějaký úkol do pěti minut ho zapomene, protože je roztržitá.Její vášní bylo vždycky serfování.Ona svůj život "projezdila" na prkně.Vyhrávala spousta závodů, ale po ošklivé nehodě už se na prkno nevrátila.Její oblíbený sport je Beach volejbal a běhání.Ráda si čte sci-fi knížky a nebo maluje zvláštní obrazy.Každý rok vyjíždí co cizí země a pomáhá chudým lidem.Její životní motto je "Život je boj, ale stojí za to".

Životopis: Jednoho dne se narodila v městě Honolulu malá hnědooká holčička, které dali jméno Charlie.Měla dva milující rodiče, kteří si hned další rok na to pořídili další dítě a tentokrát chlapečka.Charlie vyrůstala v náruči svých rodičů.Naučili ji prakticky všechno.Ale jednoho dne se její rodiče rozhodli rozvést a tak se rozdělila na dva kusy.S tátou projížděla o prázdninách každou druhou zemi a tak se naučila, jak se sám o sebe postarat a naučila se spousta jazyků.Přes školní rok trávila čas se svojí matkou na Havaji v domku u pláže i se svým bratrem. Matka ji naučila slušnému chování a plnila s ní školní povinnosti.Její bratr Taylor s ní trávil každou volnou chvilku, ale pak se přestěhoval k tátovi a už spolu ztratili veškerý kontakt. Bohužel jí každý den doprovází jedna nešťastná nehoda. Autonehoda. Nikdo kromně ní nepřežil. Měsíc po ní byla komatu. Nepamatuje si na nic, jen na to kdo je a co je. Její chování a celá její povaha se změnila. Char není už taková jaká je. Toulá se po světe až našla cestu k akademii sv. Vladimíra.

Morojka - Rochelle Anne Zeklos

16. března 2013 v 17:56 Profily
Jméno: Rochelle Anne Zeklos
Rasa: Moroj
Věk: 17 let
Datum narození: 25.1.1996
Místo narození: Itálie, Řím
Živel: Vzduch

Vzhled: Rochelle má po pas dlouhé, husté, tmavě hnědé vlasy, od přírody lehce zvlněné, nežehlí si je, nebarví, jednoduše je nijak neničí, jen při zvláštních příležitostech. Odmítá ofinu a pěšinku na boku jako to teď všichni nosí, prostě bude mít všechny prameny dlouhé a pěšinku uprostřed, a tím to hasne. Pravda, přední prameny jsou jen po prsa, a směrem dozadu se prodlužují, ale to je má jen trošku sestříhané, víc nechce. Její obličej je oválného tvaru, zdobí jej tmavě hnědé až černé oči, ve kterých se škodolibě zableskne, pokaždé, kdy ji napadne něco nekalého. Malý, ale výrazný nos, se kterým je kupodivu spokojená, a i přes to, že si ho minimálně třikrát přerazila je v celku, plné rty narůžovělé rty jsou zatím bez zranění. Nevystupují jí lícní kosti, dá se říct, že má tváře roztomile buclaté, ale jen trošku. V zásadě se nečervená, nepoužívá ani tvářenku, proto je v obličeji vždy bledá, přestože je jakž takž snědá, díky svému Tak akorát dlouhý krk zdobí zezadu tetování v podobě jejího příjmení, ozdobené nějakými klikyháky. Důvod, proč ho tam má nikomu nesděluje, ale pravý důvod je ten, že ona jediná z rodiny - ne z rodu - je fakt Zeklos, kromě rodičů tedy. Po krku následuje tak středně vyvinutý hrudník, přeci jen ona žádné ženské tvary pořádně nemá, ruce hubené, dlaně trošku větší než by si přála, nějaký náznak boků tam je, ale nic moc extra, přeci jen ona s její vychrtlou postavou by s boky vypadala divně. Vysoká je asi 185 centimetrů, jí to přijde dost, ale oproti svým bratrům, kteří mají tak dva metry deset je fakt malinká, no nijak ji to netíží. Dále už má jen nohy, které jsou tedy opravdu jako tyčky, člověk by si řekl, že je podvyživená, ale tak to vážně není. Občas se tam objeví i nějaký ten sval, ale moc nesportuje, protože rychle spálí jen tak sama od sebe přebytečné kalorie, asi rychlejší metabolismus nebo tak něco. A nebo prostě nejí až moc sladkého. Dojem podvyživené dívenky podporuje tím, že všechny její boty mají podpatek nebo klínek, nedej bože pořádnou platformu, takže její nohy vypadají delší a ještě hubenější, než jsou, ani to jí nějak nevadí. Většinou kombinuje jen dvě barvy, aby to k sobě ladilo, ale aby nevypadala, jako kdyby ji pozvracela duha, o to fakt nestojí. Někdy je to modrá a bílá, jindy korálová a tyrkysová, někdy třeba obyčejná bílá a černá, to je jí vážně jedno, ale v zásadě jen dvě barvy. Šperky nosí s mírou a podle nálady, také podle toho co má na sobě. Co se dalších tetování týká, pod pupíkem, mezi kyčlemi, tak aby to v plavkách bylo vidět jen z části má vytetovaný nápis My daddy will kill you a ostnatý drát kolem nápisu. Nechala si to vytetovat v 15 letech na doporučení svých sourozenců, protože kolem nich bydlelo plno kluků, a žádné holky. Jizvy kupodivu nemá žádné, tedy zatím. Pokaždé, když projde kolem, ucítíte sladkou vůni růží, ale ne moc výraznou, protože ona parfém používá s mírou, a jen tak aby se neřeklo.

Morojka - Wia Aleia De-Rotto Conta

16. března 2013 v 17:39 Profily
Jméno: Wia Aleia De-Rotto Conta
Rasa: Moroj
Věk: 18 let
Datum narození: 21.4.1996
Živel: Země

Vzhled: Wia vypadá jinak než ostatní Morojové, Vypadá spíše jako člověk. Je sice hezká to ano ale nijak nevyčnívá z davu spíše je radši někde v zadu. Má dlouhé vlnité vlasy které mají odstín blonďaté. Vlasy má někam po prsa. Obočí má delší ale takové nenápadné a čelo menší, ale ani obočí a ani čelo nejsou vidět jelikož má k očím ofinu. Oči má většinou pořádně rozevřené a tím pádem jsou vidět její světle zelené oči. Na krajích duhovky má černé kruhy. Nad očima má černé linky. Nos má maličký a po tvářích má malé pihy. Rty má plné a většinou na nich má světle růžovou rtěnku. Krk má trochu protáhlý. Na své tělo může být hrdá jelikož má všechny ženské křivky jaké má mýt. Většinou jí ale naleznete v nějakém nenápadném oblečením jako jsou černé kalhoty a třeba bílá blůza a samozřejmě černé baleríny nebo podpatky. Měří nějakých 165 cm takže je průměrně vysoká. Čili shrnutím: Wia je průměrně vysoká, nevyčnívá nijak z davu a většinou se snaží být nenápadná.

Povaha: Wia je spíše optimista než pesimista ale stejně se radši schovává v rohu někde ve stínu.Je velmi upřímná a lhaní jí moc nejde. Na tváři má většinou milý úsměv který je upřímný. Je to velký knihomol. Má ráda zvířata jelikož si myslí že se s nimi komunikuje lépe než s lidmi. Má ráda maso (Jak jinak). Když je naštvaná radši bych si s ní nezačínal jelikož dokáže být velice agresivní a bojovná. Má hodně ráda romantiku a jednou by sama ráda zažila románek jako z knihy. Dost se bojí pavouků a hadů jelikož jí doma vždy strašily pohádkách o pavoucích a ona se vždy bála a hadů se bojí, jelikož jako malá byla sama v lese a narazila na hada který na ní zaútočil. Většinou se řídí pravidly které si sama stanoví a nemá moc v rádce Etiketu. Co se týče její fyzické neboli ,,Sportovní" stránky, je úplné dřevo. Vždy se radši sportům vyhýbala jediné co umí jsou společenské tance které jí docela baví.

Životopis: Wia se narodila na Novém Zélandu v Královské rodině Conta. Vždy když se jí snažili učit Etiketě ona utíkala pryč a radši si v klidu četla knížky. Ráda si jako malá hrála s rodiči kteří jí měli rádi ale přece jenom je moc neposlouchala. Na Novém Zélandu to měla a pořád bude mít ráda ale než nastoupila na Akademii bylo pro ní těžké žít v samé etiketě. Většinou utíkala do lesů kde bohužel v 9 letech napadl had a tak se od té doby bojí hadů. Každou noc se bála jelikož jí její chůva vyprávěla strašidelné historky o pavoucích (To je taky ten důvod proč se jich bojí). Když dospěla určitého věku nastoupila na akademii kde teď studuje a ještě pár let přece jen studovat bude. Nemá moc přátel a nikdy ani neměla ale nevadí jí to jelikož má své knihy ale přece jenom když má volný čas chodí někam tančit společenské tance.

Moroj - Aleksanteri Jyrki Jooseppi Drozdov

16. března 2013 v 14:52 Profily
Jméno: Aleksanteri Jyrki Jooseppi Drozdov
Rasa: Královský moroj, údajně zesnulý dědic majetku jeho rodičů...
Věk: 20let
Datum narození: 1.1. 1995
Místo narození: Finsko
Žviel: éter

Vzhled: Jeví se jako většina z nás, člověk o kterého zavadíte pohledem a možná konstatuje, že je docela pěkný, ale tím to hasne, není nic přehnaně sladkého a vyčnívajícího z davu, alespoň tohle mu zůstalo a je za to rád. Jeho výška se rovná naprosto dokonale parametrům jeho rasy, odpovídá všemožným požadavkům jak do šířky, tak do výšky. Co se tohoto týče, nemá mu prozatím nikdo co vytknout, možná jenom nějaká babička by zkonstatovala, že je poněkud bledý i na poměry moroje, ale vzhledem k jeho místu narození se není co divit, do styku se slunečním zářením se dlouho nedostal. Za těch pár let si stihl vytvořit osvalení, hlavně během puberty nabral trochu té hmoty, takže pohled na jeho tělo například bez trička vám určitě záchvat v tom špatném slova smyslu nepřivodí, otázka potom či jste ženského či mužského pohlaví a jak reagujete na něco takového, inu… to je jedno. Při prvním pohledu do obličeje si můžete všimnout zvláštně zabarvených očí, většinou chytají odstíny zelené, ale není to taková ta teplá, jakou má většina hrdinů dívčích románů, ale naprosto ocelově, jako odlesky kovů ve slunci. Pohled má pronikavý, podbarvený jakousi zvláštní emocí, kterou spousta lidí není schopna určit blíže, něco jako směsice respektu, strachu a něhy, zvláštní kombinace… Jinak zapadají do obličeje takřka pohodlně, dlouhé řasy tvoří chmýříčko nad obrazem naprosté nevinnosti a obočí se klene ve velmi podobné barvě, jakou mají jeho vlasy, které se neválí po obličeji jak je to momentálně asi moderní, ale drží nad ní, ve své pískově hnědé barvě, která ani zdaleka nepřipomíná slámu, ale velmi… zvláštní odstín, trochu jako med, ale co se dá dělat, alespoň netrpí tou dědičnou chorobou, co jeho sourozenci. Rtíky jsou plné, tvarované, kouzelné… Na těle se nachází pár ozdob, co dodělávají celkový dojem, pár tetování zasazených do jemně pórovaté kůže. Objevit celé jejich spektrum společně s významem by trvalo věky, možná jemu by to bylo příjemné, ale nedá se nic dělat, všechno to ukazuje nějaké výjevy, jeho emoce a je to ta poslední věc, která mu zůstala po někom, něčem… Vzpomínky. Oblečení… Proč chodit oblečený, když vypadáte jako on? Každopádně etika zapracovala i tu, ale neuvidíte na něm něco ve stylu vyhrocených barbie panáčků nebo emařů, co mají více cvočků než armádní obchod. Nosí sice značkové oblečení, ale nevytahuje se tím, nepokládá to za důležité a snaží se hlavně o pohodlí toho všeho, co má na sobě. Sice nenosí moc světlé barvy, ale ani ty vyloženě tmavé. Občas si pořídí nějaké doplňky, hodinky, ale ej t málo kdy, on… nerad chodí přezdobený, nikdy nevíte, co se stane a nestane… Jeho chování, vyjadřování a první dojem z jeho maličkosti… Nikdy nikam nespěchá, on jde pomalu, klidně vyrovnaně, pozoruje všechno rozvážně, sice nededukuje, ale zajímá ho vnější stav věci, pamatuje si skvěle obrazy, místa, protože to miluje, rád zkoumá pohledem okolí. Vyjadřuje se slušně ve spoustě jazyků, neuvidíte ho nadávat a zvyšovat hlas, gestikuluje jemně, dává si pozor na každé slovo a projev neverbální komunikace. Občas je to sice znát, ale jen málokdy by to bylo na obtíž. Je galantní, elegantní a z tváře mu nikdy nezmizí mírné pousmání, možná trochu dětské, možná ne.

Ples 16. března

14. března 2013 v 20:54 Organizační nástěnka


Všichni členové akademie svatého Vladimíra dostali od vedení horského hotelu pozvánku na maškarní ples, který se bude konat v sobotu 16. března v 18 hodin ve speciálním tanečním sále využívaného právě pro tyto velkolepé události. (herní kniha bude zveřejněná až před akcí) Slavnost symbolizuje rozloučení se s horským prostředím a očekávání brzkého návratu na akademii. Jsou zváni všichni - i strážci, kteří můžou odložit své pracovní oblečení - jediná podmínka zní: přijít v masce, postačí i škraboška, a s doprovodem.
Potvrďte svou účast na plese v komentářích.

Přehled živlů

10. března 2013 v 12:01
Jedna hráčka měla velmi dobrý nápad udělat přehled, kdo má jaký živel. Navíc je to dobré i k tomu, aby noví hráči při registraci viděli, jak moc je daný živel zabraný a mohli si vzít jiný.

ETER

Andreas Peter Ozera
Grigori Yegor Szelsky

OHEŇ

Alexander Isaac Abernathy
Anna Maria Dashkov
Chris Dashkov
Kara Poppy Ivashkov

VODA

Charlotte Claudia Conta
Coanassie Mia Ivashkov
Gregory Mason Lazar
Ash Szelsky

ZEMĚ

William Gregory
Irina Ivashkov
Charlie Tarus

Vzduch

Aria Nikoletta Badica
Sebastian Dashkov
Kajetán Sergej Ozera
Anes Tarus
Angeline Tarus
Rochelle Anne Zeklos

Dhampýr - Ien Lawson

10. března 2013 v 11:27 Profily
Jméno: Ien Lawson
Rasa: Dhampýr
Věk: 18 let
Datum narození: 5.10.1995

Vzhled: Je štíhlé, šlachovité postavy, ale ani nějaké ty svaly mu nechybí. Není příliš vysoký, většina mužů jeho věku ho o nějaký ten centimetr převyšuje. Jeho vlasy mají tmavě hnědou, skoro až černou barvu a neposedně se kroutí, proto jim Ien nedává žádnou volnost a nosí je krátce střižené. I přesto mu však nějaké ty zákeřné pramínky trčí do strany a tvoří tak jakýsi rozcuch přirovnatelný k vrabčímu hnízdu. Pod poměrně výrazným obočím se nachází pár hnědozelených očí. Nos má Ien rovný, nikterak veliký, ústa tak akorát a trošku tmavší rty. Nechává si růst krátké strniště, které má značně nazrzlou barvu a celkem silně proto kontrastuje s tmavými vlasy. Ienovu pravou tvář zdobí trojice malých mateřských znamének, která jsou však dobře viditelná. Ien má vlastní styl oblékání, snaží se, aby nevypadal jako každý druhý v davu, což je docela paradoxní, vezmeme-li v potaz jeho stydlivou povahu. Nejčastěji ho lze vidět v tmavých (tmavě šedých nebo černých) džínech, červené košili z plandavého materiálu a černé vestě, která mu dodává určitou eleganci. K tomu všemu nosí klasické conversky. Pokud je chladněji, nosí Ien barevné svetry, nejčastěji pruhované a kolem krku jednobarevný šátek. V zimě ho lze vidět v tmavě modrém kabátu s vysokým límcem a dvěma řadami nablýskaných knoflíků. Je jasné, že má rád barvy, protože v naprosté většině případů má na sobě vždy alespoň jeden sytě barevný kus šatníku. A barvy se také nebojí kombinovat. Doplňky téměř nenosí, jen jeden křiklavě barevný pletený náramek na pravé ruce (je totiž levák). Občas ho doprovází jeho psí přítel, rasy border kolie, zvaný Moony.

Povaha: Jak už bylo zmíněno, Ien je velmi stydlivý mladý muž. Většinou se snaží vyhýbat neznámému prostředí a cizím lidem, protože je z nich nervózní a přivádí ho do rozpaků. Proto nikdy neudělá první krok, co se týče seznamování se s novými lidmi a už vůbec ne. Většinou zarytě mlčí, dokud není osloven, a příliš toho nenamluví. Jen před přáteli se chová vyrovnaně a bez ostychu a dokonce se tu a tam rozpovídá. Faktem však zůstává, že mnohem raději své myšlenky píše, než aby je říkal nahlas. Je to člověk, který má pochopení téměř pro všechny rozmary a snaží se vidět pozitiva tam, kde ostatní vidí jen negativa. Možná právě proto je trochu naivní a zasněný. Má však svou vlastní hlavu a do svých věcí si nenechá mluvit. Rady od přátel však přijímá ochotně, stejně tak je ochotný poradit, pokud to někdo potřebuje. Je spolehlivý a důvěryhodný, na své přátele by nedal dopustit. Je čestný a spravedlivý a zřejmě působí trochu jako prosťáček, kterým ale rozhodně není. Je velmi inteligentní a má mnoho znalostí, protože svůj volný čas tráví většinou s kvalitními knihami. Odhodí-li ostych stranou, rázem se z něj stane zábavný společník překypující osobitým humorem. Ke své smůle se často potýká s leností a musí se značně překonávat, aby dělal věci, které ho nebaví. Neznamená to však, že by ležel doma na gauči a celý den prospal, jen nerad dělá určité nudné věci, jako je administrativa a pobíhání po obchodech. Zkrátka má určitý svůj styl života, do nějž tyhle malichernosti nezapadají. Jeho velkou slabostí je klaustrofobie, neboli strach z uzavřených prostor, a též fakt, že se mu dělá špatně při pohledu na krev. Nevadí mu, když vidí, jak si někdo odře koleno, nebo tak podobně, ale pokud se řízne, nebo vidí krev téct, udělá se mu špatně. Nejednou už kvůli pohledu na krev omdlel. A jo, v poslední řadě..Ien je Gay.

Životopis: Ačkoli se narodil v Londýně a prožil zde celý život, nikdy nepoznal své rodiče. Vyrůstal v dětském domově, kam ho jako malého odložili. Chodil na místní základní školu, s ostatními vycházel dobře, ale spíše se snažil nevyčnívat, držet se stranou a zajímat se o historii a anatomii. Proto si moc kamarádů nenašel. Smály se mu že je gay. Moc vrstevníků se o něj nezajímalo, protože byl ten typ někoho, kdo se ochotně a dobrovolně učí a nehraje žádný sport a je prostě divný - tak se o ně nezajímal taky. Jen jednou, když trošku rozdráždil spolužáka - ranaře trefnou poznámkou, vykoledoval si zlomený nos a menší nakládačku. Nenechal to jen tak, samozřejmě - všem, kteří se účastnili jeho mlácení, nalil vteřinové lepidlo do bot a velmi dobře se bavil, když se nemohli za živého Boha zout. Pak ale musel skoro týden chodit doslova kanály, než se vztek ranařů zmírnil. Kdyžvšak jistil že sním je něco nepořádku v půlce základky, musel předstoupit na akademii sv.Vladimíra. Z toho důvodu musel opustit své bydliště v dětském domově, aby mohl jít na internát. Jediné, v co doufá, je, že by mohl něco zjistit o svém původu. Čistě ze zvědavosti.
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.