Strážkyně - Taishuto Mizuki

2. února 2013 v 19:34 | Rose |  Profily
Jméno: Taishuto Mizuki
Věk: 23 let
Datum narození: 22. 2. 1990
Molnijské značky: 5 za zabití
Popis: Oproti morojům je samozřejmě malá, ale ani mezi dhampýry svou výškou 165 cm nijak nevyčnívá. Někomu může připadat na dhampýrku trochu drobnější, ale zdání klame. Má tmavé, skoro až černé oči, které kontrastují se světlejší pletí. Ne, že by byla bledá jako Morojové, ale jelikož žije v noci a slunce nevyhledává, není se tedy čemu divit. Má dlouhé rovné vlasy černé barvy. Na levé paži nosí stuhu, kterou si, v případě potřeby, svazuje své obvykle rozpuštěné vlasy. Z posledního boje má na pravém nadloktí výraznou jizvu, která se táhne od ramene k loktu. Nosí většinou uniformu strážců nebo krátké černé tričko bez rukávů a ¾ černé kalhoty.

Povaha: Mizuki je většinou klidná a přátelská, obzvlášť když se setkává s novými lidmi, ale jen co získá sebedůvěru a zvykne si na prostředí, odhalí jinou část své osobnosti. Pak se ničím moc nepáře a často mění nálady. Takže se klidně může stát, že když ji někdo naštve, snadno vyletí. A když je v ráži, nepotřebuje moc velký důvod, aby mohla dát ránu. Což, je důvod, proč nemá moc přátel. Dokáže nasadit kamennou tvář v téměř každé situaci. Je čestná a odvážná. Je možné se na ni spolehnout, ale zatím neměla šanci to dokázat. Co se týče kluků, má trochu problém s komunikací. Přestože je docela přitažlivá, není před nimi tak klidná a sebevědomá, jak by si přála.

Zájmy: Ráda bojuje, občas se prostě potřebuje vybít. Nejraději ze všeho ale plave, vodu miluje odmalička. Navíc při plavání se nemusí na nic soustředit a může v klidu relaxovat. Když není čas nebo příležitost jít na bazén, ráda si zaleze někam do kouta a čte si mangu nebo normální knihy. Také ráda sleduje anime, dívala se na něj už jako malá a ani v dospělosti ji to neopustilo. Samozřejmě se ráda dívá po klucích, ale je pak problém, když si toho všimnou. Jedna z mála věcí, které opravdu nemá ráda je nakupování. Prostě si nemůže pomoct, ale strašně ji to nudí. Umí mluvit skvěle anglicky, jen s nepatrným japonským přízvukem. Její neoblíbenější období je zima, naprosto ji fascinuje, protože v Japonsku nesněží. Taky ráda poslouchá hudbu.

Životopis: Mizuki se narodila v Japonsku přesněji řečeno v oblasti Kanto v Tokiu. Její matka byla strážkyně u Královského dvora, ale když otěhotněla, odjela zpět do své rodné země. Po pár letech se rozhodla vrátit se do služby a Mizuki poslala na akademii v Japonsku. Navštěvovala ji kdykoli měla dovolenou, a proto se nikdy příliš neodcizily. Často si povídaly a párkrát se bavily i o jejím otci. Mizuki se neptala, ale její matka o něm párkrát mluvila. Vypadalo to, že na něj vzpomíná v dobrém. Na akademii byla Mizuki jedna z nejlepších noviců a odmaturovala s dobrým hodnocením. Překvapivě však byla přiřazena k jednomu bohatému nekrálovskému. Ze začátku jí přišel prostě jen jako postarší arogantní Moroi. Po čase zjistila, že je i netaktní, baví ho dělat narážky je úchylný. Neřešila ho a s klidem dělala svou práci, sem tam ho odpálkovala. A on se stejným klidem pokračoval. Rozhodně na něm bylo vidět, jaký o ni má zájem, ale to zase nezajímalo Mizuki. Ignorovala ho a párkrát mu dala (velmi jasně) najevo, že ji jen otravuje, ale měla pocit, že za jeho chorobnou touhou nechat se zabít, stojí i fakt, že chce, aby ho neustále zachraňovala. Byl totiž neopatrný a schválně na sebe poutal pozornost Strigoiů. Dalo jí dost práce chránit ho. Během 4 let při jeho ochraně zabila 5 Strigoiů a toho posledního jen se štěstím. Právě v souboji s tímto Strigoiem přišla ke své jizvě. Po této události vedení konečně uznalo, že tento Moroi dělá problémy a úmyslně se vystavuje nebezpečí. Proto převeleli Mizuki na Akademii sv. Vladimíra.

Názor: Mizuki si myslí, že by se neměli zaměřovat na boj zblízka, ale pomáhat magií není zas tak špatný nápad. Strigoiové to nečekají, takže se dá skvěle využít moment překvapení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.