Strážkyně - Elizabeth Death

3. února 2013 v 13:59 | Rose |  Profily
(nefunkční odkaz na fotku)
Jméno: Elizabeth Death
Věk: 27 let
Datum narození: 16.1.1986
Molnijské značky: má dvě samostatné a dvě zkřížené z dvou bitev

Popis: Elizabeth je vysoká 184 cm. Je hubené a vypracované postavy za těch pár let tréninku. Její oči jsou velké a modré barvy.Často si rámuje oči tužkou a řasenkou. Vlasy má dlouhé,temně hnědě barvi ale kvůli postu strážce je většinou nosí v culíku nebo v drdolu což ji dává velmi přísný postoj. Na levé lopatce má vytetované dvě dětské ruce jejíž prsty jsou propletené s popínavou růží. Když nenosí strážovskou uniformu, dává přednost šatům a upnutým džínsům s tílky. Nosí spíše boty bez podpatku ale lodičkám taky nepohrdne.

Povaha: El je velmi vyrovnaná žena, kterou skoro nic nerozhodí. Je atraktivní, inteligentní, spolehlivá, šikovná a některou práci zvládne dokonce i líp než muž. Je to velmi veselá a šťastná žena a je na ní vidět že svou práci dělá ráda. Ale každá osoba má i svou špatnou stránku. Když El něco naštve tak kolem sebe metá blesky. I malý provinění bez trestu nepromine. Ráda řekne každému co si o něm myslí a často si neuvědomí že toho dotyčného může urazit.

Zájmy: El se ráda prochází po loukách a lesích. Je tam totiž dokonalý klid a to je pro ní ten pravý relax. Ráda poslouchá zvuk ptačího zpěvu asi pro to že i ona sama ráda zpívá. Též ale nádherně maluje. Dokáže podle mysli nebo podle předlohy namalovat nádherný obraz, kterému vždy něco dodá. Tím pádem je každý obraz originál. Tancuje ladně a dává do toho tance srdce. Nikdy moc nevynikala ve sportech. I když jako dhampýr by mě opak je pravdou.

Životopis: Elizabeth se narodila ve Francii. Přesně řečeno v Paříži. Už jako malé dítě snila o tom jak bude zpívat ve státní opeře. To že žila jenom s matkou a jejíma dvěma nevlastníma bratrama jí bylo jedno. Svého otce nechtěla nikdy poznat až do věku sedmi let kdy zjistila co je vlastně zač. To že je Dhampýr jí vůbec nevylekalo a to že by měla jít studovat na akademii do Londýna také ne. A tak tam odjela. Do rodné Paříže se ale o žádných prázdninách nevrátila. Našla si na akademii kamaráda - moroje. Jmenoval se Paul a nebyl žádné královské krve. Celé ty léta se potloukaly spolu a když Elizabeth udělala zkoušky a složila slib zažádal si Paul o ní. Všichni souhlasily a tak odjeli do Itálie kde měl Paul svojí rodinu. Po několika měsících je tam, ale našel klan Strigojů. Elizabeth, ale všechny upozornila a celá jeho rodina se dostala ven bez žádných komplikacích. El tam zůstala a poprvé se střetla tváří v tvář dvěma Strigojům. Ani chvilku neváhala a začala snimi bojovat. Oba zabila a odjela za rodinou a Paulem do Paříže. Kde ji jeden morojský klan udělal dvě molnijské značky. Tomuto klanu pomohla vyhrát ještě dvě bitvy proti stejnému klanu a tak získala ještě dvě značky zkřížených blesků. Elizabeth se setkala se svojí matkou těsně před odjezdem. Ten pohled byl pro ní velmi příšerný. Její matka totiž zabila Paula. Bohužel ani éter který jeho matka ovládala ho nedokázal přivést na zem. A od té doby se Elizabeth potloukala světem a doufala v zázrak. Když přijel do Ameriky odchytla jí parta strážců a zeptala se jí jestli nechce znova dělat strážce na akademii sv. Vladimíra. Elizabeth se tak ocitla na akademii.

Názor: El si myslí že v nějakých případech je velmi dobré že se morojové dali dohromady z Dhampýri. Pomohou tak spousty válkám a potížím. Ale také si myslí že by se neměli do bojů pouštět pořád. Přece jenom je to spíš úkol Dhampýrů a ne morojů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.