Strážce - Sinister Coma

6. února 2013 v 15:57 | Rose |  Profily
Jméno: Sinister Coma
Věk: 21
Datum narození: 19.2.1992
Molnijské značky: 4 a dvě krřížené z boje

Popis: Sinister je vcelku pohledný, asi metr osmdesát vysoký mladík. Není zrovna dvakrát svalnatý, ale hubeňour to také není, takový průměr. Většinou ho potkáte s cigaretou u pusy, tuto závislost si vybudoval už na základní škole a nevypadá to, že by se jí chtěl zbavit. Na Sinister jsou zajímavé jeho světle hnědé oči, které se na sluníčku jeví jako jantarově zlaté. Nad obočím má nepříliš husté tmavé obočí, z něhož vybíhá ostrý nos. Pod ním jsou široká ústa, z nichž často vychází urážky a nevkusné poznámky. Drobný obličej rámují tmavohnědé vlasy, které jsou věčně rozcuchané a nikdy nedrží žádný tvar. Sinister má rád pohodlné oblečení, proto ho málokdy potkáte v něčem upnutějším, oblek se v jeho šatníku také nenachází. Nejčastěji nosí různobarevné košile a k tomu obyčejné džíny. Součástí každodenního oděvu jsou také okopané tenisky.

Povaha: Hlavním kladem, ale i záporem jeho povahy je upřímnost. Někomu to vadí, někdo to na něm miluje. To ale neznamená, že nedokáže být prolhaný, lže celkem často a dělá to jen a jen pro své dobro, jak by řekl. Přece holce, která se mu líbí, neřekne, že rozhodně nikdy nebude jediná. Sám si nedokáže představit, že by někdy chodil s jednou holkou a neměl u toho nějakou bokovku, vztahy nikdy nepokládal za věc, která by se měla udržovat. Vztahy s holkama, co má, pro něj nejsou důležité. Problém nastane, když se zamiluje. To se za celý jeho život stalo ale jen jednou, takže s tím ani nepočítá. To pak bývá žárlivý a nedovede strávit, když se jeho holka vídá s jinými kluky. Prostě ji chce mít celou pro sebe a nehodlá ji někomu ani půjčovat. Protože ho ale ta jeho jediná milovaná odkopla s tím, že pro ni není dost dobrý, přestal počítat s tím, že potká někoho jí podobného. S lidmi se dovede rychle seznámit, ale jeho pravidlem je, že nikdy neleze on za tím druhým. Pokud ho někdo chce poznat, může za ním přijít i sám.

Zajmy: Jeho velkým koníčkem je plavání, pokládá to spíše za odreagovačku než za sport. Alespoň jednou týdně ho v bazénu najdete. Rád si běhá po venku aby si udržel kondičku. Také rád komanduje nováčky kteří se učí být strážcem.

Životopos: Narodil se 19. února, rok si dokážete vypočítat, v Londýně, hlavním městě Anglie.Narodil se jinde než jeho brátři. Celý svůj život prožil právě tam, takže má znatelný britský přízvuk, po kterém touží nemálo Američanů či Australanů. Na základní škole nebyl zrovna oblíbený, prošel si i šikanou, takže základku změnil ve své páté třídě. Zbytek základní školy dochodil již v té nové, tam už byl spokojený. Nikdo ho nešikanoval, ale třídní oblíbenec z něj také nebyl. Když se dostal na střední školu, byl opravdu rád a hodlal ji celou dostudovat, ale kvůli jistým problémům, se kterým se nejspíš nikomu nebude svěřovat, s ní musel skončit. Teď už by na střední asi nešel, takže je jenom se základkou a všechno mu financuje jeho rodina. Jeho otec získal výbornou pracovní nabídku právě v Austrálii, on ale nechtěl. Chtěl se učit na strážce a tak se šel učit do Sv. Vladimíra. Když dokončil školu a úspěšně složiš zkoušky, dostal přidělenou morojku, kterou měl chránit, a spolu s ní odcestoval do Ruska. Tam se na ně hned na letišti vrhli dva Strigojové, ty ale zvládl levou zadní, protože byli až moc pomalí. Další dva čekali před domem, a ty taky porazil. Byl ale vyčerpaný, takže byl pár dní mimo. Chvíli žili s tou morojkou v klidu, dá se říct, že se do ní zamiloval. Když jeho rodinu, respektive rodinu, kterou chránili, napadli strogojové, neváhal, a vrhnul se za nimi, i když nepočítal s tím, že se z toho vyklube bitva. Tam získal první zančku z boje. Když se vrátil, rozhodl se jít s pravdnou ven a říct, že se do ní zamiloval. Ale ona mu řekla, že je to jen dhampýr, není pro ni dost dobrý. Dost se ho to dotklo, nehledě na její bezpečí se sbalil a vydal se pryč. Zrovna byl ve Francii, když se tam u kanálu strhla další bitva. Tak nějak se do toho přimotal, několik strigojů pozabíjel, vysloužil si další značku, ale řekl si, že boje nejsou zatím nic moc. Vydal se zěpt na akademii, aby tam mohl dělat strážce, jelikož se domnívá, že to bude klidnější povolání. A bude mít více času na kouření, samozřejmě.

Názor: Nemyslí si o tom nic. Je mu to docela jedno, i když by byl rád aby tu práci nechaly jen na Strážce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.