Strážkyně - Scarlett Poppy Chamberline

6. února 2013 v 18:15 | Rose |  Profily
Jméno: Scarlett Poppy Chamberline
Věk: 21 let
Datum narození: 8.6.1992
Značky: 1 za zabití a 1 za bitvu

Popis: Do Scarlett by rozhodně nikdo neřekl, že by mohla být silná a velice dobrá dhapýrka, jelikož je štíhlá s ženskými křivkami, takové jaké by měla mít. Její výška je 163 centimetrů, což není moc ale většinou si dopomáhá podpatky což není pro dhaprýku typické stejně tak i ladné a jemné pohyby, kterými se vyznačuje. Její pleť není úplně bledá ale není zase snědá, což jí ladí k jejím oříškově hnědým vlasům dlouhé do půlky zad, které nosí nejčastěji rozpuštěné ve vlnách. Do culíku nebo copu si je spletá jen pokud jde bojovat a nebo cvičit, což je u ní ale velice časté. První věc ale co vás na ní upoutá jsem čokoládově hnědé velké oči mandlovitého tvaru, které lemují husté černé řasy, které si prodlužuje řasenkou. Nosík jí pasuje akorát do obličeje a díky tomu vyniknou její plné symetrické pěkně tvarované rty. Lícní kosti má trochu vystouplé, proto je nepřehlédnutelný její tvar obličeje, oválný. Styl její oblečení není nějak složitý ale vždycky vypadá upraveně a svůdně, mezi její oblíbenou část šatníku patří kožené kalhoty, které jí vždy obepínají přesný tvar jejích štíhlých nohou, dále ráda nosí oblečení jen v černé, šedé, rudé nebo tmavě zelené barvě. občas si vezme ještě bílou.

Povaha: Je těžké u ní něco předvídat, myslíte si, že má dobrou náladu protože se usmívá? Nikdy si tím nebudťě jistí, jelikož mezi její vlastnosti patří bravurné zvládání přetvařování, pokud by nebyla dhapýrka vlastnila by rozhodně nekolik cen za herectví, dokáže se tvářit, že jí je vše jedno a nebo dokonce i to, že je ta nejšťastnější osoba na světě, nikdo její přetvářku neumí prohlédnout až na jejího bratra. Manipulace, tuhle věc se moc dobře naučila během svého života, dokářže vás donutit k tomu aby jste pro ní něco udělali, ať už jen slovy a nebo gesty a dotyky, vždycky přesně ví co má udělat a jak. Přetvářka, manipulace co je dalšího? Dokáže i bravurně lhát a rychle řešit situaci, vždycky ví co má udělat, i kdyby to mělo být špatně, následky řeší až později. Možná si řeknete, že je to bezcotná mrcha ale to není pravda, jen se bojí aby jí ostatní viděli slabou a nesoběstačnou, raději nedá emoce najevo než aby jí ostatní viděli psychicky na dně a zdeptanou.

Zájmy: Už odmala je její vášní čtení knih, ovšem nejraději čte různou poezii a dramata, jednodušše pro ní duchaplnou literaturu, která se zdá hodně lidem nudná a nezajímavá. Ve volném čase píše svůj deník, ve kterém ukazuje svou pravou tvář, píše vše co si myslí ať už je to dobré a nebo špatné, není den kdy by něco nenapsala. Za svůj život už pár deníku posala.

Životopis: Narodila se ve Walesu v pořadí jako 3. potomek Alisson Helen Grauderové, která žila ještě se svou sestrou Caroline v menším ale útulném domě. Kde kromě nich žili i její bratři, dvojčata Maxmillián a Theodor a bratranci o tři roky starší Martin a o rok mladší George. Svého otce nikdy nepoznala ale věděla kdo to je, zjistila to když jí bylo 15 let ale k tomu později. Každý z potomků měl jiného otce, jako rodina nebyli moc bohatí ale vždycky měli mezi sebou lásku a podporu, se svými bratry a bratranci si chodila vždycky hrát ven a už odmala se raději přátelila s kluky, s dívkami nějak neměla téma o čem se bavit a nikdy také nechápala co je zajímavého na tom se oblékat podle toho co někdo řekl. Na základní škole to ještě tak nevadilo ale na střední už to s ní začalo být špatné, dívky jí většinou šikanovali kvůli tomu, že byla jiná. Ve svých 15 letech našla náhodou jméno svého otce, rozhodla se ho najít přesto, že proto muselo utéct z domova. Otec byl však královský moroj, který o svou dhapýří dcerušku nestál, zaplatil jí velké peníze aby mlčela, přesto že ona je nechtěla. Nakonec se vrátila domů, i když věděla jak to dopadne, matka jí poslala stejně jako bratry na akademii sv. Vladimira, kde vystudovala. Potem jí byla přidělená královská morojka, protože se řadila mezi ty lepší ale jakmile zjistila, že její bratr zemřel rozhodla se přijmout jeho místo strážce na akademii sv Vladimira.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.