Strážce - Matt Wilson

2. února 2013 v 19:39 | Rose |  Profily
Jméno: Matt Wilson
Věk: 22
Datum narození: 1991
Molnijské značky: 4

Popis: Na první pohled si všimnete vysokého chlapce se sportovní postavou. Oblečeného v černém triku s potiskem a černých kalhotách. Na druhý pohled si všimnete, že je chlapec velice pohledný. Až nepřirozeně bledá pleť. Černé sestřihané vlasy k uším, které mu dokonale rámují obličej, snad bez chyby. Rovný, středně velký nosík, plné narůžovělé rty a ty oči... Třpytí se ve tváři jako dva diamanty. Modré, jako to nejmodřejší moře. Když se usměje a ukáže dokonalé bílé zuby, v tvářích se mu objeví dolíčky. Chůzí připomínal někoho, kdo právě slezl z přehlídkového mola. Působí až přehnaně sebevědomě. Jeho hlas je podmanivý, působivý a vyznívá tak, že si musíte myslet, že jste právě vy středem jeho vesmíru. Vzadu na krku si lze povšimnout molnijských značek. Jedno obočí mu zdobí piercing ve svaru špičky.

Povaha: Matt je kluk, kterého by jste na místo dozorce dali jako posledního. Na první pohled totiž působí jako sexuchtivý manekýn. Mezi dost výrazné povahové vlastnosti patří arogantnost a ješitnost. Je si dokonale vědom toho, jak šarmantně na lidi působí a taky toho řádně využívá. Pokud se plánuje útok, jistě se rád přidá, protože pod tím namyšleným obalem, se skrývá opravdu inteligentní mozek. Je schopen uvažovat racionálně, logisticky a strategicky. Často jedná pragmaticky. Je hodně společenský a pokud chce něco říct, nebojí se toho. Je to kluk, co nemá žádný stud. Sarkazmus a ironie, jsou jeho oblíbená slova. Dokáže se chovat někdy až cynicky.

Zájmy: Pokud má zrovna volnou chvíli a nehlídá mladé strážce, rád zapadne do baru. Tam si promluví s barmanem, trochu se přiopije a je mu zase líp. Pokud nemá náladu, vylívat si své srdce, sedne do auta a jede někam na venkov. Rád si sedne uprostřed pole a prostě přemýšlí. O minulosti, o budoucnosti a píše. Rád skládá básně, nebo prostě jen píše příběhy. Taky si píše svůj osobní deník.

Životopis: Matt se narodil v malé vesničce na venkově. Už jako malému mu Strigoji zabili oba dva rodiče a proto je k smrti nenávidí. Proto se dal na to, aby vychovával další generace. Za odplatu. Je to taky důvod, proč si své rodiče moc nepamatuje. Když mu bylo 18, zabil svého prvního a pak to šlo lehce. Vždy když mohl, vyrazil do boje, protože ho posilovala nenávist a touha po pomstě. Stal se z něj velmi dobrý strážce. Léta plynuli a on postupně měl za sebou více a více životů, kterému protekli mezi prsty. Přes to, že je nenáviděl, měnilo ho to. Stával se silnějším a sebevědomějším.

Názor: Je mu to celkem jedno, ale nejraději by byl i nadále dozorcem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bigimel Bigimel | 2. února 2013 v 19:49 | Reagovat

''Sexuchtivý manekým'' :'DDD LOL

2 Matt Wilson Matt Wilson | 2. února 2013 v 20:35 | Reagovat

:D *Úškleb*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.