Strážce - Lasse Elias Østergaard

10. února 2013 v 18:56 |  Profily
Jméno: Lasse Elias Østergaard
Věk: 34 let
Datum narození1.8.1978


Vzhled: Naprosto první co vás na něm zaujme jsou jeho pronikavě zelenomodré oči, které mají pokaždé jiný odstín podle úhlu a intenzity světla. Ovšem nejsou moc velké, je to spíše úzká linka lemovaná hnědými řasami. Nad očima se mu klene hnědé obočí v menším obloučku. Nos se mu postupně rozšiřuje tím stylem, že mu naprosto pasuje do obličeje tak jak má. Jeho ústa jsou asymetrická, horní ret je více vykrojený a je méně plný než ten spodní. I jeho úsměv není stejný, jeden koutek má vždycky více zvednutý a může to působit arogantně, ale to je jeho upřímný úsměv. Vždy se mu vytvoří ďolíčky na tvářích a menší vrásky kolem očí. To vše najdete na jeho obličeji se ostře řezanými rysy a špičatou bradou, nejčastěji porostlé dvoudenním strništěm. Obličej má lemovaný tmavě hnědými vlasy nejčastěji nosící v rozcuchu. Teď celkově k jeho postavě vysoké 180 centimetrů, díky jeho povolání strážci má vysportovanou postavu s širokými rameny, která vyniká díky jeho oblibě nošení upnutějších triček s tříčtvrtečními rukávy po případně dlouhými, krátké si na sebe vezme jen zřídka. Dále nosí velice často, které vymění za společenské kalhoty jen ve chvíli kdy opravdu musí to si vezme i košili a sako, dokonce i kravatu nebo motýlka kolem krku, přesto, že má vždy pocit, že nemůže dýchat.

Povaha: Jeho pravou tvář pozná jen velice málo osob, protože většinou má tvář bez výrazu jako každý dobrý strážce. Naučil se prostě tvářit se, že na tom dotyčném místě přesto, že tam jste. Také ví, že nesmí dávat najevo své názory i když to je pro něho těžké stejně jako odpustit si nějakou poznámku a mluvit jen vždy ve chvíli kdy by měl a ne zbytečně hodně. Svou pravou tvář ukazuje v soukromí nebo když má volno, to je velice hovorný, sarkastický a ironický, neodpustí si žádnou poznámku a má smysl pro humor. Je společenský a přátelský, rád uvítá každou novou osobu kterou zná a rád tráví svůj volný čas s nějakým doprovodem, nejlépe nějakou dámou. Nehledá vážný vztah, kvůli tomu co zažil v minulosti, jednoduše nechce být raněn proto si jen tak užívá, což je pro něho rozhodně přijatelnější řešení.

Životopis: Narodil se malém rybářském městečku v Dánsku, jmenovalo se Rønne. Jeho matka byla dhaprýka a otec královský moroj, který jí jen využil jak se dalo čekat. Ale otce nepostrádal, jeho matka si našla dhapýra, který bral Lasse jako svého vlastního syna, proto spolu chodili na ryby a nebo ho učil bojovat už odmala, jednoduše to byla naprosto šťastná rodina až na to, že jich bylo málo, on totiž vždy toužil po bratrovi, se kterým by mohl dělat různé vylomeniny ale nakonec mu to vynahradil jeho nejlepší kamarád Josh. Byl to také dhampýr, studovali spolu i na střední škole i akademii pro dhapýry i moroje, byli to nerozlučná dvojka. Chodili spolu na různé akce, opíjeli se jednoduše jako každí teenageři. Potom přišel čas nastoupit do služby. Jelikož dobrým výsledkům dostal královského moroje, díky čemu si vysloužil velké množství značek za zabití Strigojů, protože ten muž byl velice vážený Moroj. Časem se s ním spřátelil a vycházel s ním, ale ještě víc s jeho dcerou do které se zamiloval, ona mu jeho lásku opětovala. Ale její otec to zjistil a rozhodl, že jeho dcera rozhodně nemůže být s nikým takovým, proto ho vyhodil a postaral se o to, že jeho pověst není moc dobrá. V tu chvíli Lasse zanevřel na celý morojský systém a rozhodl se, začít žít normální život ale vydržel to jen rok, porom přijal nabídku stát se strážcem na akademii sv. Vladimira.

Počet značek: 8 za zabití, 1 za bitvu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.