Strážce - Alexei Ivanovič Smirnov

3. února 2013 v 18:00 | Rose |  Profily
Jméno: Alexei Ivanovič Smirnov
Věk: 28 let
Datum narození: 13. 3. 1985
Molnijské značky: Čtyři značky

Popis: Alexei je celkem pohledný muž, ale většinu lidí odrazuje svým chováním. Svou výškou nepatří mezi nejvyšší, ale ani nejmenší. Na těle se mu ovšem rýsují svaly, které si poctivě získal. Jeho obličej má oválný tvar a rámují mu jej tmavé vlasy. Oči jsou taktéž tmavé barvy. Na jeho tváři je vidět stále stejný výraz. Usměv ani nějaký škleb ovšem ne. Jde o jakýsi neutrální výraz, který se změni opravdu málo kdy. A když je už řeč o úsměvu, tak i ten je na jeho tváři poslední dobou vidět vyjímečně. Když mluví, určitě si všimnete mírného ruského přízvuku. Nejčastěji ho vidíte v tmavém oblečení, světlým barvám se obloukem vyhýbá. Obě ramena mu "zdobý" tetování dvou hadů (na každém ramenu jeden).

Povaha: Přátelský, milý, vtipný a ohleduplný. Takto by se dal popsat před několika lety. Před událostí, která ho změnila. (viz. životopis). Chladný a uzavřený. Vtipný většinou stále ano, ale není to druh humoru, který by se všem zamlouval. Někdy se může zdát i bez citu, ale opak je pravdou. Právě kvůli události, která ho takto změnila se snaží zamaskovat city (pokud možno úplně) a to většinou účinně. Zepár věcí na něm ale zůstalo stejné. Co na srdci, to na jazyku. Nebojí se nikomu říct, co si o něm myslí ať je pravda jakákoliv. Nesnášel, nesnáší a nesnášet bude hádky. Snaží se vše vyřešit v klidu, ale čas od času se mu to nezadaří. Jestli ho něco nebo někdo změní zůstává prozatím ve hvězdách...

Zájmy: Mezi jeho největší zájmy patří bojové umění a to zejména Aikido. Dále miluje běh, u kterého se umí skvěle odreagovat. Velice rád také hraje na kytaru, ovšem pouze pro sebe, nikdy před nikým jiným. Jeho velkou "láskou" je i alkohol, ale nijak závislý na něm není.

Životopis: Narodil se ve státě jménem Rusko, přesněji ve městě Severodvinsk. Vyrůstal v rodině, která měla nějaké chyby (a že jich nebylo málo), to ano, ale on byl tak šťastný. Ve školách, ve kterých byl, oblíbený nebyl, ale nevadilo mu to. Měl pár dobrých přátel a stačilo mu to. Po dostudování sám nevěděl, co dál. Nadále zůstával v Rusku a s tím, co bude si starosti nedělal. Milý, vtipný, přátelský a ohleduplný, takový byl to této doby. Když mu bylo 25 let, dostal se do "menší" potyčky se Strigoji a schodou náhod s ním byl i jeho nejlepší přítel - Viktor, který v této potyčce zachránil Alexeiovi život. S touto pomocí Alexei dokázal zabít Strigoje, ale Viktor za to zaplatil nejvyšší cenu - život. Nejlepší přítel zemřel pod rukama a on se s tím nedokázal vyrovnat. Povaha se mu změnila. Byl najednou uzavřený, chladný, skrátka už nebyl takový, jako byl předtím a jestli se to změní nikdo (ani on sám) neví. Další roky zůstával v Rusku, ale nedařilo se mu na tuto událost zapomenout. Proto také odjel na tuto školu jako strážce.

Názor: Bojovat po boku Morojů mu samozřejmě nevadí, ale nemá k nim extra velkou důvěru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.