Morojka - Sydney Diana Ivashkov

27. února 2013 v 17:50 |  Profily
Jméno: Sydney Diana Ivashkov
Rasa: Moroj
Věk: 14 let
Datum narození: 31. 7. 1998
Místo narození: USA
Živel: voda

Vzhled: Má krásnou a dokonalou pleť, která jí kontrastuje s jejíma modro-šedýma očima, které mají velké řasy. Vypadá křehce, jako porcelánová panenka a její vzhled působí chladně. Má světlé blond vlasy, které neudrží tvar, a tak se jí jen tak kroutí kolem obličeje. Má menši nosík a horní ret výrazně tenčí, než spodní, růžové barvy. Její postava je štíhlá a plochá, ale prsa má tak akorát. Má štíhlý dlouhý krk a nohy, ale i když je Morojka, tak je malá, měři pouhých 161 cm. Ráda nosí drahé značkové oblečení a boty, ven by nevyšla ani bez doplňků s drahokami. Většinou chodí ve studených barvách a černé či bílé.

Povaha: Na povrch působí chladně a bezcitně, uvnitř je to ale odhodlaná a emotivní dívka. Dříve byla typ, co se rád baví, ale po smrti otce se stala arogantní uzavřená, ale když někomu důvěřuje, tak je s ní zábava. Její chování je ovlivněno emocemi, které ji někdy zatemní úsudek, ale i přesto je vyrovnaná a působící vznešeně. Je trochu rozmazlená a velmi ráda utrácí rodinné peníze za oblečení, boty, doplňky a podobné věci. I když je její první jméno Sydney, ona má radši, když je oslovována jako Diana.

Životopis: Její rodiče jsou vysoce postavení, tak byla už od mala vychovávána a rozmazlována, aby jednou nastoupila na jejich místo. Jako malé se jí to líbilo, protože na co si ukázala, to měla, ale když jejího otce napadli a zabili Strigojové, když jí bylo 10let, změnila se a se svojí tetou odjela z Královského dvora do New Yorku. Tam žila do doby, než se začaly projevovat její schopnosti a hlavně následky z jejich používání. Její matka s tetou se tedy rozhodly jí poslat na Akademii sv.Vladimíra. Tak si tedy zabalila 8 kufrů a i přes své protesty odjela.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.