Morojka - Jenna R. Almore

27. února 2013 v 17:58 |  Profily
Jméno: Jenna R. Almore
Rasa: Moroj
Věk: 24 let
Datum narození: 19. 5. 1989
Živel: Voda

Vzhled: Nepatří sice mezi nejvyšší, ale zdaleka ani mezi nejnižší. Její výška se pohybuje okolo 170 cm. Pokud byste nepohrdli a dál si ji prohlíželi, uvidíte, že její váha napovídá, jako by ji snad jako malou nekrmili. I když na ní moc vypracovaných svalů neuvidíte, zdání občas klame. Nenechte se proto zmást. Její vlasy mají tmavě hnědou barvu a rovně jí splývají až kamsi k lopatkám. Nejčastěji je uvidíte rozpuštěné, nebo jen v ledabylém uzlu či copu. Některé mohou uchvátit její poměrně velké oříškově hnědé oči. Samy o sobě jsou dosti výrazné, ale mnohem více, pokud si je zvýrazní alespoň lehce tužkou na oči. Nos sedí o trošku níže pod nimi. Dalo by se říct, že je to takový klofák. V poměru s obličejem je o trochu větší, než by měl být. Jejímu vzhledu však dodává trochu rošťáctví, což by si k ní asi většina nepřiřadila. Plné rty jsou samo sebou také součástí jejího obličeje. Když se stane, že se usměje, objeví se její krásné a rovné zuby, které jsou známkou toho, že jí k nim dopomohla rovnátka. Oblečená chodí výhradně v pohodlném. Můžete ji zahlédnout jak v džínách, tak i v nejrůznějších sukních, krom těch dlouhých. Vysoký podpatek? Ani náhodou. Dává přednost praktickým keckám, či elegantním balerínám všech barev. Krom toho, měla by nosit brýle, ale místo nich si bere kontaktní čočky.

Povaha: Pokud ji poznáte blíže, určitě v ní poznáte milou dívku, která si s někým ráda popovídá, ale moc často se nestává, že by byla tím, kdo debatu započne. Možná je to tím, že již odmala je trochu uzavřená. Úsměv jí na tváři nikdy nechybí, ale kdo ví, zda je jen hraný, nebo opravdu patří mezi ty upřímné úsměvy. Ambice, tak ambice jí opravdu nechybí. Zadá si svůj cíl, a až do konce maká, aby to dokázala. Je schopna za to dát cokoliv. Ale opravdu cokoliv? Jelikož je uzavřená, občas se u ní může projevit i stydlivost, doprovázená tím, že zčervená či rychle uhne pohledem někam k zemi. Nikdy se nerozhlédne kolem sebe, ale vždy do země. Její pohyby jsou ladné a kroky velmi tiché. Někdo by mohl říct, že chodí jako duch. Někdo, že se pohybuje jako baletka na jevišti, díky ladným pohybům. Každý na to má ale svůj názor.

Životopis: Jenna už od prvního pohledu není typickou seveřankou. Původem pochází z Londýna, pochmurného a deštivého města kde se narodila dvěma velmi mladým rodičům, mezi kterými panovalo jisté napětí, které provázelo nejrůznější roztržky a hádky. Nebylo tedy divu, že se do pěti let rozvedli, a každý z nich si našel nového partnera. Jenna zůstala se svým otcem, se kterým měla o něco lepší vztah než se svou matkou, se kterou si už od malička moc nerozuměla. Se svým otcem vyrůstala v Londýně, mezitím co se její matka, které byl do péče svěřen starší bratr, přestěhovala do vzdálenějšího Bristolu. Život s otcem samoživitelem, který byl ještě v té době pouhým studentem, nebyl zrovna procházkou růžovým sadem. Museli se oba dva hodně uskromnit, ale Jenna si na své dětství nemohla nikdy stěžovat. Neměla sice všechno, ale bylo patrné, že se její otec velice snaží, a hlavně, že je pro něj štěstí své jediné dcery vším, a tak se jí za všech sil snažil zabezpečit. Ačkoliv na úplném začátku neměli ani střechu nad hlavou, a sama Jenna si do dnes pamatuje ty zážitky, kdy přespávali v metru na lavičkách. Tehdy to však vnímala jako jedno velké dobrodružství. Nakonec se ale všechno hnulo správným směrem, a dnes už je z Jenny velká, dospělá a mladá žena, která si jde za svými sny a vytýčenými cíli. I přes ty všechny překážky co jí život přichystal, se dostala na svou vysněnou školu, aby se mohla věnovat své vysněné práci. Do rodiny jí přibylo hned několik nevlastních sourozenců, se kterými se sice moc často nevidí, ale se všemi je stále v kontaktu a udržuje skvělé vztahy. Jen ke své matce se jí ani po těch letech nepodařilo najít cestu. Snad za to může ten čas, který jim v dřívější době moc nepřál, a který je od sebe rozdělil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.