Moroj - William Gregory

10. února 2013 v 21:23 |  Profily
Jméno: William Gregory
Rasa: Moroj
Věk: 17
Datum narození: 7.1.1996,
Místo narození: Monte Carlo
Živel: Země


Vzhled: Will je poměrně dost vysoký, měří 186 cm. Jeho pokožka je světlá tak jako každého moroje. To co vás na něm určitě zaujme je jeho elegantní styl oblékání, který okoukal od svého nevlastního otce. Na výběru oblečení si dává velmi záležet. William má černé vlasy sčesané dopředu, vyzkoušel už opravdu moc účesů a tento mu z těch všech sedí nejvíc. Jeho modré oči na něm vynikají, prý by se v nich dokázala každá dívka utopit, čehož on ale nevyužívá. O svoji postavu se opravdu stará, pod tím oblečením skrývá svaly za kterými je hodně dřiny.

Povaha: Will vypadá na toho tajemného kluka, který se s nikým nebaví. Jenže to není pravda, nemá problém za kýmkoliv jít a začít se s ním bavit, rád se svěřuje se svými problémy těm, které už opravdu zná. Pokud je nezná, snaží se je co nejvíc poznat. Což znamená hodně vyptávání. S Willem se nikdy nikdo nenudí, pořád něco dělá, pokud nejí nebo nespí. Skoro nic ho nedokáže vytočit, je to takový pohodář, který život nebere moc vážně, protože stejně každý jednou umře. Samozřejmě má také ale i nějakou tu zápornou vlastnost, je otravný. Když něco chce vědět, páčí to z člověka tak dlouho dokud se to nedozví. To samé platí u činností, když něco chce musí to mít a ne jinak.

Životopis: Will byl adoptovaný, od mala ho vychovávala poměrně bohatá rodina. Jeho otec podnikatel, matka právnička. Od otce má Will svůj styl oblékání, vždy elegantní, ne nějaký skejťák nebo tak. Jeho otec říkával "Musíš umět zaujmout dokonale vybraným oblečením, ne na sebe jen tak něco hodit" podle toho se Will řídí. Do svých skoro sedmnácti let žil život normálního dítěte, měl vše co si zamanul, nebyl rozmazlený. Chodil do školy, byl oblíbený, měl plno přátel. I když by to do něj asi nikdo neřekl ještě neměl dívku, žádná pro něj nikdy nebyla dost dobrá. Svůj život žil stylem pohodáře, rád pořádal párty, tak jako rád hrál v kapele na kytaru. Opravdu ho to bavilo, vyhráli i několik soutěží a dostali nahrávací smlouvu, takže nahráli svůj první song s názvem 'One day with her'. V sedmnácti mu rodiče řekli že je adoptovaný, řekli mu i o jeho původu. Will se tedy dozvěděl že je moroj. Nevěřil svým vlastním uším. Kvůli tomuto zjištění nastoupil na Akademii sv. Vladimíra
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.