Moroj - Tate Sean Dragomir

25. února 2013 v 16:00 |  Profily
Jméno: Tate Sean Dragomir
Věk: 19 let
Datum narození: 21.7.1994
Místo narození: LA
Rasa: Moroj
Živel: oheň
Vzhled: Skoro dva metry vysoký, štíhlý a vypracovaný. Moc na sobě nemusí pracovat, protože vypadá přitažlivě v každé situaci, ale kondičku si udržuje cvičením, boxováním a běháním. Obličej je vždy sarkastický ale s ůsměvem. Na hlavě mu rostou blond dlouhé kudrnaté vlasy, které si musí vždy pečlivě upravit. Oči má docěla velké a zelené, takže vypadá jako nějakej kocour - on kočky nesnáší. Vlastně jedniným zvířetem, které má rád, jsou chladnokrevní psy. Nos je normální - mezi očima - a pusa stejně tak. Rád nosí pohodlný džíny a nějaký tričko se svetrem. Pitom po něm holky šílí a když zapne svůj flirtovací manévr, není cesty zpět.

Povaha: Tate je jedna velká smějící se huba. Není nijak zvlášť aktivní, když to co musí dělat, nedělá z vlastního zájmu. Z ničeho si nedělá velkou hlavu. Ke každému je takový, jak si zaslouží, ale dokáže potěšit. Jen zřídkakdy udělá něco, co by mu vyhovovalo, a co by nebylo pro něj. Dokáže být hodný, veselý, upřímný a pohodový. Když ale ráno vstane špatnou nohou z postele, je mrzutý, zlý, ke všem se chová hnusně i když nemá žádný důvod, protivný a chladný. Když je naštvaný tak hází o zem vším, co mu příde pod ruku. Proto se krotí alkoholem a cigaretami.

Životopis: Narodil se v LA. Docela divný místo pro moroje, kde je skoro pořád slunečno. Ale měli obrovskej barák, plnej všeho možnýho a všude kolem strážci, samozřejmě skrytí. Když se odmítal učit v budoucnu reprezentovat rodinu, poslali ho na sv.Vladimíra. Tady se začal učit jak bojovat proti strigojům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tate Tate | 25. února 2013 v 19:38 | Reagovat

tak teda oheň ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.