Moroj - Grigori Yegor Szelsky

24. února 2013 v 12:40 |  Profily
Jméno: Grigori Yegor Szelsky
Věk: 17 let
Datum narození: 28.2. 1995
Místo narození postavy: Paříž, Francie
Rasa: Moroj
Živel: éterVzhled: Grigori se pyšní 190 centimetrů vysokou postavou, výšku zdědil očividně po matce, protože otec vypadá spíše jako přerostlý trpaslík. Rozhodně není sám sval, ale udržuje si lehce svalnatou postavu. Nic extra nápadného. Jako první si na něm všimnete vlasů, které jsou černé jako uhel. Naopak oči jsou nejméně výrazné. Něco mezi šedou a hnědou, podtrhují jeho prázdný pohled. S nosem je kupodivu spokojený, tak akorát velký, ovšem rty má plnější, než by si přál. O obočí se moc nestará, je spíše rovné, a kdyby mu ho matka nenechala občas vytrhat, měl by ho už asi srostlé. Vlasy si stříhá v zásadě sám, taky to tak vypadá, že. Vzadu na krku, tam, kde mívají strážci značky, má dvě malé jizvy, v celku čerstvé. Co se jeho zbytku těla týká, má na levé kyčli vytetovaný jakýsi neidentifikovatelný tvar, a kromě jizev na krku žádné další nemá. Jeho prázdný, lehce znuděný a ztrápený pohled vzbuzuje v ostatních soucit, jako by byl nevinné štěně, které přišlo o maminku. Jeho styl je… dá se říct, že je mu jedno, co si obleče, většinou ale nosí džíny, nějaké tričko, tenisky a mikinu. Doplňky? Ne. Dříve než ho uvidíte, ucítíte jeho osobitou vůni, dělanou přesně podle jeho požadavků. Nemá ani název, dostává je do 3 měsíce ve skleněné lahvičce s jeho jménem. Žádné jiné poznávací znamení neexistuje.

Povaha: Povahu asi také zdědil po matce, což dává smysl, protože jeho otec není jeho biologický otec. Většinou se netváří nijak, nasazuje kamennou tvář. Neprojevuje emoce, je to takový ledovec. Je přátelský, ale i kdyby se snažil o sebe-přátelštější tón, stejně se neusměje. Neusmívá se, pokud nemá důvod. Je pořádně škodolibý, všechny kolem sebe - hlavně tedy holky - pošťuchuje, popichuje a škádlí, ale nepotřebuje společnost, rozhodně to není děvkař ani nic takového, zastává názor, že se mu líbí všechny holky, takže u něj věta "Líbíš se mi" znamená jen to, že dotyčná nevypadá jako monstrum z bažin. Nic víc. Poslední dobou je ve zvláštním citovém rozpoložení. Nechce si najít holku, která by nebyla morojka, ale jeho rebelská část ho nutí se dívat i po Dhampýrkách, protože rodiče by Dhapmýrku nerozdýchali. Samozřejmě to není s holkama tak žhavé. Prostě čeká, až se naskytne nějaká ideální. Ale je to kluk, musí se podívat. Jeho ledová maska přitahuje existence všech druhů, od rýpalů až po hipíky. Pokud se ale někomu podaří prolomit ledy, tedy rozbít ledovec, objeví milého a veselého kluka. Rád si povídá, umí být přítelem každého, ať už je to nadšenec do romantických seriálů, tak třeba totální pako, kkeré hraje šachy. Přizpůsobí se. Nepůsobí moc královsky. Má takový neurčitý přízvuk, ale angličtinu ovládá plynule. Stejně tak i Francouzštinu, Rušitinu a Italštinu. Po tom, co se seznámil se svou poloviční sestrou, dostal přezdívku Kakabus, ovšem ne od ní, protože jak se ukázalo, jsou si dost podobní, jen ona je ještě horší. Nikoho neodsuzuje, vlastně je to tak trochu flegmatik. Plno věcí je mu ukradených. Pokud mu říkáte něco, co ho nezajímá, jen lhostejně krčí rameny. Ale jednoduše je prostě takový přátelský kakabus.

Životopis: Narodil se 28. února, ale celý jeho příběh začíná dříve. To si jednou zajela jeho matka do Paříže, kde potkala jistého moroje, jak se později ukázalo, královského. Ona neřekla, že je vdaná, on že ženatý, párkrát si dali sklenku vína a najednou letěla Alina domů s malým překvapením v břiše. Samozřejmě že si všichni mysleli, že je Yegor otcem, takže to nikdo neřešil. Pak se narodil Grigori, 3 roky o něm Inessa, jeho sestra, která mu udělala ty dvě jizvičky na krku. Celým dosavadním životem proplouval klidně, nikdo po něm nechtěl nic šíleného, jen rodiče děsilo to, že je tak lhostejný. Matka věděla, že to má asi po biologickém otci. V jeho 10 bylo vidět, že je na otce podobný asi jako jablko bramboře. Takže nic moc. Když se provalilo, že Grigori není pravý syn Yegora, začali se rodiče hádat a matka se i s Grigorim odstěhovala do Moskvy. Odtamtud se spojila s jeho pravým otcem, který z toho měl doma taky peklo, díky bohu jeho žena to rozdýchala, i když se hodně křičelo. Má to teď trochu těžký, protože drby se šíří rychle, takže je pravděpodobný, že ho každý bude znát jako toho polovičního. Napůl Ivashkov, napůl Szelsky. Rodina otce ho nenávidí, Jeho matka je k tomu všemu nekrálovská, její rodina ho má docela ráda, no a rodina jeho pravého otce jím pohrdá. Seznámili Grigoriho s jeho sestrou, tedy poloviční, a nakonec se rozhodlo, že půjde na Akademii, aby se trochu začlenil. Ne že by o to stál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.