Moroj - Gregory Mason Lazar

24. února 2013 v 12:29 |  Profily
Jméno: Gregory Mason Lazar
Věk: 17 let
Datum narození: 13. 9. 1995
Místo narození: Dublin, Irsko
Rasa: Moroj
Živel: voda

Vzhled: Greg se vzhledem řadí k těm typickým Morojům. Je hodně vysoký a jeho pleť je bledšího odstínu. Měří kolem 188 cm a váží přibližně 75 kg. Z davu nijak nevyčuhuje, ale ani se v něm neztrácí. Je to prostě takový normální kluk. Má docela široká ramena, ale dojem krutého bouchače rozhodně nebudí. Jeho vlasy jsou krátké černé a značně nepoddajné. To se dost poznamenává na jeho účesech, které vám připadají jako kdyby právě vyšel z postele. Jeho oči jsou poměrně malé. Barva se nedá přesně určit, protože jednou se zdají být tmavě modré, podruhé hnědé a potřetí zelenohnědé. Je to zvláštní, ale je to fakt. Nos má tak akorát velký, ústa poměrně úzká. Za rty schovává sněhově bílé zuby. Jeho hlas je mužský (nečekaně) melodický a je v něm hodně slyšet jeho irský přízvuk, který dívkám připadá roztomilý. I když je to Moroj a ještě ke všemu královský, na módu si moc nepotrpí. Nikdy by na sebe nenatáhl nic, v čem by se necítil dobře. Nosí neutrální barvy jako je šedá, černá anebo šedá. Lze ho spatřit v tmavých džínách anebo plátěných kalhotách. Obouvaný chodí výhradně v teniskách anebo converskách. Žádné polobotky.

Povaha: Greg nikdy nepatřil k těm smutným melancholickým lidem. Vždy to byl veselý, usměvavý a poměrně hlučný společník. Kdo ho zná, řekl by o něm, že je to cvok anebo pošuk. Nutno podotknout, že není daleko od pravdy. I když se tak někdy opravdu chová, v hlavě to má naprosto v pořádku. Rád používá různá přirovnání nebo různé legrační citáty z knih. Často je jízlivý a dělá si legraci z ostatních. Nikdy mu nevadí, když se vtip obrátí proti němu. Patří k té vzácné hrstce lidí, co se zasměje na svůj účet. Problémy řeší s nadhledem. Je to člověk plný života, který ví, že jednoho dne jeho život skončí a on s tím nic neudělá. Rád se baví, ale barům a hospodám se vyhýbá. Je to zapřísáhlý abstinent a navíc podle zákonů Spojených států stejně pít nemůže. Jeho obrovskou slabostí je tvrdohlavost. Vždy si stojí za svým, i když ví, že nemá pravdu. Celkově je poměrně milý. Když ale nemá dobrou náladu (což je velmi vzácné), může být značně nepříjemný. Jen máloco ho naštve, a když už ho něco opravdu naštve, ukáže tomu člověku, co ho rozzlobil, že jeho jazyk je dost nabroušený a pusa prořízlá a nevymáchaná. Nerad něco slibuje, protože ví, že to jistě nesplní. Je to velký milovník hororů. Miluje, když se s někým může dívat na horory. Je to pro něj vzrušující. Další věc, kterou nadevše miluje je jídlo. Dokázal by toho sníst mraky. Tak to má stejné i jeho sestřenka. Jeho oblíbený sport je gaučing. Rád cestuje po světě.

Životopis: Greg se narodil v Dublinu, hlavním městě Irska, státu v Západní Evropě, rodičům Karen a Vincentovi do morojské královské rodiny Lazar. Jeho matka byla napůl Španělka a napůl Irka (právě z téhle strany je příbuzný s Marlene). Jeho otec Vincent byl rodilý Ir. Měl o dva roky starší sestru Margaret. Ta ale zemřela ve čtyřech letech na selhání ledvin. Rodiče z toho byli dlouhou dobu dost zničení, ale nakonec se z toho vzpamatovali a začali se starat o svého syna. Stejně jako jeho mladší sestřenka se ve škole řadil k třídním drsňákům. Nikdy se nenechal obírat o peníze. Ale, abyste si to třeba nevyložili špatně. Ani Greg neobíral děti o peníze. Nikdy by nikoho nešikanoval. Nikdy by nikomu neublížil ani psychicky ani fyzicky. Zkrátka nijak. Ve dvanácti letech se s rodiči přestěhoval z Irska na královský dvůr. Moc to tam nemusel. Všichni byli přehnaně slušní a přehnaně klidní. To v Irsku neexistovalo. Málem se tam z toho zbláznil. Proto přemluvil rodiče, ať se vydají na cestu kolem světa. Objel celou Severní, Střední i Jižní Ameriku. Když měli zastávku v Argentině, poprvé potkal svoji sestřenku Marlene. Dost se poznali a zjistili, že jsou povahově úplně stejní. Nakonec však museli z Argentiny odjet a vydat se opět na cestu kolem zbytku světa. Když se nakonec vrátili, rodiče poslali Grega na akademii sv. Vladimíra, kam náhodou chodí i jeho sestřenka Marlene.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.