Moroj - Chris Dashkov

22. února 2013 v 19:17 |  Profily
Jméno: Chris Dashkov
Rasa: Moroj
Věk: 19let
Datum narození: 19. 3. 1993
Živel: oheň

Vzhled: Chris měří 180 cm a váží 60kg. Hodiny strávené v posilovně mu přinesly vytoužené ovoce. Má velmi propracované tricepsy a bicepsy. Jeho lesknoucí se modré oči nejdou přehlédnout. Každá holka se do nich zamiluje. Když chce tak může být pro někoho ten pohled nepříjemný. Tmavě hnědé krátké vlasy mu občas padají do očí. Nevadí mu to. Obličej má v jemných rysech. Nejčastěji na sobě má pruhovaný svetřík a pod ním černé nebo bílé tričko. Na levém boku má tetování.

Povaha: Nebyl to nikdy žádný introvert. Naopak pořád se chtěl bavit. Už jako malý kluk chtěl být s ostatními. Nikdy neseděl v koutě. Rád sportuje, proto má také vypracované tělo. Jeho oblíbený sport je běh. Když potká nějakou dívku je k ní vždy milý a šarmantní, tedy když má dobrou náladu. Když má někdo potíže, nebo špatnou náladu snaží se toho dotyčného nějak povzbudit nebo aspoň přenést na jiné myšlenky. Je to takový pohodář. Nechce rozpoutat hádky a ani se do žádných plést a především se bavit se všemi. Bez hudby nežije. Udělal by všechno proto, aby mohl za den poslechnout aspoň tón.

Životopis: Chris se narodil na královském dvoře jako většina královských. Jeho rodiče patří mezi jedny z nejvýznamnějších takže už od malička ho vychovávali v tom, že on je ten kdo bude podle všech věcí jednou zastupovat jejich rod. Prostě rozmazlovaný moroj ale chová se i normálně. Slušně. Ve 4letech mu zemřela matka a on žil s otcem. Po nějakém roce se jeho otec oženil s nějakou morojkou. Ta měla o 6let staršícho syna, díky kterému je dnes tak zapálený do sportu a posilování. Nevlastní bratr ho učil i bojovému umění a často dostal od Petera nakládačku. Již ve 12 letech byl silný jako dospělý chlap až se divil i jeho otec který byl proti tomu, aby se moroj učil bojovat. V pubertě se začaly objevovat schopnosti a přišlo jeho temné období. Byl nějaký ten čas zlý a protivní, že ho poslali v 16 letech do školy sv. Vladimíra. Jednou si řekl, že by tu mohl na nějakej zkusit aby udělal svému otci radost. Jak tak čas utíka, zvykl si na toto místo že tu zůstal. Už tu tvrdne rok a půl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.