Dhampýrka - Marlene Morgan Harris

1. února 2013 v 13:22 | Rose |  Profily
Jméno: Marlene Morgan Harris
Rasa: Dhampýr
Věk: 16 let
Datum narození: 17.8. 1996

Popis: Vyškou dosahuje chabých 165 cm. To je snad i na dhampýrku strašně málo. Zná spoustu dhampýrů, kteří ji přerůstají o pěkný kus. A co teprve Morojové? O těch radši nemluvíme. Ani její váha se nepohybuje ve vysokých číslech. Ať jí cokoliv, na váze se objevuje stále stejné číslo. Pleť je světlejšího odstínu. Sama neví, jak je to možné, protože vyrostla u pobřeží. Na pvní pohled vás upoutá... Hm, to je těžké, protože na sebe upozorňuje celým svým zjevem. Musíme ale zmínit její vlasy, které na sobě nadevšechno zbožňuje. Jsou kaštanově hnědé a spadají jí do půli zad. Sem tam se objeví i nějaký světlejší pramínek, který se nejspíš opálil díky jejímu nadměrnému přebývání na slunci. Ano, snaží se opálit. Zjevne jí to ale moc nevychází. Dále by bylo vhodné zmínit její obličej. Obličej má oválný tvar. Dominují mu dvě velké zelenohnědé oči, které se ještě samy nerozhodly, zda budou spíš hnědé nebo spíš zelené. Faktem ale je, že její oči moc často neuvidíte. Vlastně skoro nikdy. Proč? Protože jí na nose ustavičně sedí velké zrcadlové sluneční brýle. Ano, je to podivný zvyk, ale k ní to zkrátka a dobře patří. Bylo tu zmíněno slovo nos, že? Ten na sobě Marlene upřímně nenávidí. Nikdo neví proč, ale ona ho prostě nesnáší. Dál se na obličejí nachází ještě rty. Jsou narůžovělé a věčně má na nich napatlaný nějaký lesk. Jïnak jsou rty plné a tvarované do "srdíčka". Avšak, tak to je i u ostatních. Co se týče jejího stylu oblékání, není toho hodně co povídat (resp. psát). Jak už bylo zmíněno, Marlene na sebe vždy něčím upozorní. A je jedno, zda to je bláznivé oblečení nebo výrazné doplňky. Dalo by se říct, že absolutně neví, co se k sobě hodí. Ale někdy se naskytnou ty vzácné chvíle, kdy si vybere něco, co k sobě ladí. Jistě by vás nenapadlo brát si např. oranžové tričko a k tomu svítivě zelenou sukni, že? A Marlene to přijde úplně normální. Zkrátka jí chybí ten cit pro výběr oblečení, co má většina žen. Jí to ale zase tolik nevadí. Obutá chodí většinou do tenisek anebo nějakých otevřených bot. Jen zřídkakdy na ní uvidíte baleríny anebo lodičky. V lodičkách ani neumí moc chodit. Když kolem Marlene projdete, do nosu vás uhodí lehká vůně vanilky.

Povaha: Marlene si většinou nechává říkat Mar. Jménem Marlene se představuje jen na formálních akcích. Jistě bych vám nedoporučovala oslovovat ji druhým jménem, Morgan. Toho člověka, který ji nechal takhle pokřtít by za tento čin nejspíš upálila na hranici. Mar je už od narození strašně ukecaná. Dokáže mluvit s kýmkoliv, kdekoliv a o čemkoliv. Problém je akorát v tom, že vás skoro nepustí ke slovu. Ale pro tiché osoby je to spíš výhoda. Miluje seznamování s cizími lidmi. Říká, že je to legrace. Nikdy moc neměla ráda Moroje. Hlavně ty namachrované. Morojky jí zas přijdou takové nevýrazné. Morojové zkrátka nejsöu rasa pro ni a je ráda, že je tím kým je. Ráda se směje. A směje se vlastně pořád. Proto ji spíš dřív uslyšíte než uvidíte. Inteligencí též oplývá, ale s matematikou nebo fyzikou na ni nechoďte. Ráda si ze všeho dělá legraci. V některých situacích by to mohlo být až nemístné, ale ona si prostě nemůže pomoct. Nesnáší ty věčně znuděné lidi, kteří věčně frfňaj a nikdy nejsou s ničím spokojení. Takové lidi by nejradši nakopala do... Hýždí. Také nesnáší pesimisty. Proč se dívají na svět tak černě, když se můžou na svět dívat těmi růžovými brýlemi? Jinak, už to musíme vzít trošku hopem, protože bychom tady jinak strávili další půlrok. Mar je milá, hodná, empatická a hodně obětavá osoba, která by neublížila snad ani mouše. Je to velký závislák na mléčné a oříškové čokoládě. Miluje ovoce. Zejména citusy. Zkrátka jí chutnají. Mezi negativní vlastnosti patří výbušnost, občasná naivita a ukecanost. Také má alergii na pyl a prach.

Zájmy: Mar je hodně nadaná na jazyky. Plynně ovládá španělštinu, jakožto svůj rodný jazyk, angličtinu, francouzštinu, portugalštinu a italštinu. Ovládá základy řečtiny a irštiny. Do budoucna se chce naučit čínsky a arabsky, ale to už je nejspíš nad její síly. Dále miluje hudbu. Proto se ani nepokoušejte na ní někde venku z dálky volat, protože ona bude mít vždy uši zašpuntované sluchátky, ve kterých jí hraje písnička od jakéhokoliv interpreta. Ona poslouchá asi všechno. Také ráda cestuje a jejím dětským snem bylo stát se cestovatelkou, avšak ona ví, že její místo je někde jinde. Hodně sportuje, ale že by do toho byla nějak extra zažraná, to se zase říct nemůže. Často čte, maluje, píše, fotí anebo jenom tak relaxuje. To jí jde asi ze všeho úplně nejlíp.

Životopis: Marlene se narodila 17. srpna roku 1996 v Buenos Aires, hlavním městě jihoamerického státu Argentina. Její matka se jmenuje Avery a je to strážkyně. Ochraňuje královskou rodinu Conta. O jejím otci ví jen to, že je to Moroj a byl to nějaký Španěl. Nic víc o něm neslyšela a nikdy ho neviděla. Mar vyrůstala s tetou Biancou právě v jedné části Buenos Aires. Matka na ní totiž kvůli své práci neměla čas a tak Mar už od dvou let bydlela u tety. Dalo by se říct, že spíš Bianca byla její matka. Hodně si ji oblíbila. Když Marlene nastoupila do školy, už od první třídy patřila k těm třídním "drsňákům", kteří nebyli obírání o peníze a svačinu. Tohle, kdyby si na ní někdo dovolil, asi by mu jednu takovou vrazila, že by se z toho vzpamatovával ještě ve dvaceti. Mezi dětmi byla oblíbená v tom dobrém slova smyslu. U učitelů to ale bylo jinak. Pár jich dokonce vyhnala ze školy. Sama neví, co jim na ní tak vadilo. Roky plynuly a ona přestoupila na střední školu. Tam už tak strašně oblíbená nebyla. O dva roky pozěji už to tam nemohla vydržet. Všichni tam byli moc klidní a nebyla tam žádná legrace. A tak se nakonec rozhodla, že odejde někam pryč. S tetou se odstěhovala do Montany v Severní Americe. Žily tam jen chviličku, ale po měsíci na její domek zaútočila banda Strigojů. Mar přežila, její teta ovšem ne. Po pohřbu Biancy se Marlene nakonec rozhodla odejít na Vampýrskou akadeii a hodlá se tam vyučit na strážkyni, aby mohla natrhnout zadky těm neřádům Strigojům. Můžeme to brát i tak, že chce pomstít svou drahou tetu.

Názor: Pomoc Morojů by se mohla hodit, avšak zase nechce, aby se jí pod nohama pletl nějaký pošahaný Moroj, kterému jde v životě jen o to si něco dokázat. To by asi fakt neunesla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.