Dhampýr - Zero Alighieri

23. února 2013 v 14:13 |  Profily
Jméno: Zero Alighieri
Rasa: Dhampýr
Věk: 17let
Datum narození: 8. 11. 1995
Místo narození: Atlantik

Vzhled: Výškou se Morojům nemůže rovnat, ale i tak je poměrně dost vysoký. Má mohutnější, pevnou postavu, která ale není vyrýsovaná do všech možných i nemožných svalů. Nějak ho šte, že svaly jsou ideálem krásy a tak je má každej. On nechce být jako každej, takže to se cvičením nepřehání a jen si udržuje dobrou kondici. Na druhou stranu je silnej, cvičební figurínu propíchne, jako nic už čeká jen na příležitost, kdy bude moct bojovat se Strigojema. Už několik let mají jeho vlasy stejnej střih. Ten účes se mu i okolí zalíbil, že ho nechce měnit. Proto ho vždycky uvidíte s černými vlasy spadenými do očí, no někdy mu trčí do všech možných i nemožných stran. Husté řasy lemují modro-šedé oči, záleží na množství světla, která barva v nich převládá. Rty věčně roztažené do nějakého typu úsměvu zdobí piercingy. Umí se usmívat tak, že při tom vypadá roztomile, na druhou stranu se rád šklebí. Nosí džíny nebo jiný pohodlný kalhoty a trička s krátkým nebo dlouhým rukávem v tmavých barvách. Často ho uvidíte s cigaretou v ruce.

Povaha: Na první pohled je pohodář s nesmrtelným úsměvem na rtech, kterýho nedokáže nic rozházet. Je přátelský, ale v cizí společnosti docela nejistý. Odvahy má tolik, že ji může rozdávat, ale chybí mu sebevědomí. Není to ten typ, co sám přijde za skupinkou lidí a bezstarostně se s nima začne bavit. Ale když se skupinka změní v jednotlivce, tak se odhodlá seznámit sám od sebe. Ale zjistil, že kdy se jedná o holku, která se mu líbí, tak na nějakou stydlivost zapomíná. Když už se s váma seznámí a zařadí vás k pohodovým bytostem, je schopný mluvit o čemkoliv - i o tom, co sám neví. Rád se směje, takže má nejradši lidi, který mu k tomu dávají důvod. Jeho brácha je pro něj víc než jenom součást rodiny, je jeho nejlepší kámoš, u kterýho si je jistej, že ho nezradí a on ho taky ne. Ne že by někdy nikoho zradil, na to má až moc dobrý obětavý srdce. Umí být trpělivý, což je docela vzácnost a taky se na něj můžete spolehnout. Když bojuje, nesoustředí se na nic jinýho a je si maximálně jistý. V případě, že se mu nedaří, se z něj stane bručoun, ale dá se docela snadno rozveselit. Když to jednoduše shrneme, je pohodář, který se ze všeho nejradši směje.

Životopis: Proč má v místu narození zmíněn Atlantik? Protože jeho dhampýrská matka začala rodit, když zrovna plula lodí přes Atlantský oceán. Utíkala od otce dítěte - vlastně dětí. Narodily se jí dvojčata. Zero a jeho nečekaně úplně stejný bratr Dalton. No takže, narodil se na lodi, ale vyrůstal v Dánsku, kam chodil do školy, měl tam kámoše a tak dále… Byl takovej ten hodnej a slušnej kluk, kterej si jen ve výmečných situacích vyhodí z kopýtka. A takovej je pořád. Když dvojčatům bylo 7let, narodila se jim sestřička Saku. Už jako nemluvně se jenom smála, byla jejiich sluníčko, který Zero miloval. Nevadilo mu se o ni starat a díky tomu spolu mají skvělý vztah. Před rokem si z hecu koupil potkana, ale tak nějak si ho oblíbil, že si Tobiho už nechal. Jejich matka byla přidělena k Morojské rodině někde v Americe, kam se i se Saku odstěhovala. A Zero s bráchou se rozhodli sami nezůstávat v Dánsku, ale podívat se do upířího světa. Dvojčata si zakládají na tom, že jsou od sebe skoro k nerozeznání a často si prohazují svoje jména. Jediný člověk, který je může odhalit, je jejich matka, ale ta na akademii není, takže kdo ví, co Zero krát dva vymyslí?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.