Dhampýr - Dalton Alighieri

23. února 2013 v 14:08 |  Profily
Jméno: Dalton Alighieri
Rasa: Dhampýr
Věk: 17let
Datum narození: 8. 11. 1995
Místo narození: Atlantik

Vzhled: Je poměrně vysoký, žádnej vyzáblej prcek. Na břiše a pažích se mu rýsují svaly, kterýma si kompenzuje to, že bez posilování by nebyl moc silnej a místo dráhy strážce, by se mohl jít klouzat. Na první pohled je to svůdník - ale ne děvkař!Poznávacím znamením toho je pokřivený úsměv, který s oblibou používá. Kromě dvou kroužků na spodním rtu má piercing i v nose. A na krku většinou nosí přívěšek, který má jakýsi abstraktní tvar. Ale obojí se dá sundat, takže tohle nejsou věci, podle kterých byste ho stoprocentně poznali.Jeho oči mají spíš modrou barvu, ale někdy je ani přes černé vlasy nevidíte. To ale neznamená, že on nevidí vás. Oblíká se do tmavých barev, světlý nejsou nic pro něj.

Povaha: Nevydrží chvíli sedět na místě, pořád by něco podnikal - ať už je to povolený nebo zakázaný. Nejradši by nechodil do školy vůbec, ale od doby, co je na akademii ho aspoň něco začalo bavit - to, že se naučí zabíjet Strigoje. Je odhodlaný a tvrdohlavej jako mezek, takže není sranda ho přesvědčit, aby změnil názor. Nechybí mu seběvědomí, právě naopak mu přebývá. Není strašpytel, tak se do všeho vrhá po hlavě. Sice se na něj taky můžete spolehnout, ale předtím mu budete muset třikrát připomenout, co ste po něm chtěli. Má rád humor okořeněný ironií a často se směje. A ještě radši je středem pozornost a drží se hlavně lidí, kteří ho přesvědčí o tom, že za to stojí. S bráchou tvoří nerozlučnou dvojku a někdy jsou ti dva horší než holky, jsou děsný drbny. Co se týče dívek, nemá specifikovaný, jak jeho holka musí vypadat. Vybírá si podle toho, jak se chová - ale samozřejmě to nesmí být žádná šereda, s kterou by se bál vyjít na veřejnost. Většinou ale dívku na vážný vztah nehledá.

Životopis: Narodil se jako druhorozený syn - o pár minut později než prvorozený - mladé dhampýrky na parníku, který plul přes Atlantik. Jeho prvním domovem se stalo Dánsko, kde strávil celej život a našel si spoustu kámošů. Se Zerem byli oblíbení, možná proto, že jsou dvojčata. Rádi si dělali z ostatních srandu a říkal, že on je Zero a naopak, potom už jim nikdo nevěřil, i když říkali pravdu. Před 10lety se jejich mamce narodilo další dítě, sestra Saku. Má ji rád asi tak, jako všichni kluci svý malý ségry. No dobře musí se opravit, když se podívá na vztah Saku se Zerem - skoro všichni. Krátce po jeho šestnáctých narozkách musela celá rodinka opustit Dánsko. Pro něj to byla příjemná změna. Chce poznávat nový lidi a ne pořád vidět ty samý tváře. S bráchou se shodli na jedné vampýří akademii, kde to vypadá jako super místo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.