Dhampýr - Aketachi Akio

2. února 2013 v 19:28 | Rose |  Profily

Jméno: Aketachi Akio
Rasa: Dhampýr
Věk: 18
Datum narození: 9. 5. 1995
Popis: Je takového středního vzrůstu, asi 170 cm. Má svalnatou a hodně dobře vypracovanou postavu, kterou mu leckdo závidí. Jeho oči jsou hodně tmavě hnědé až černé stejně jako jeho vlasy, které jsou trochu delší, ale za to pěkně upravené. Většinou nosí tričko, na to košili a k tomu rifle, ale někdy udělá výjimku a vezme si něco víc farjerskýho. Na zádech má tetování draka.
Povaha: Je sebevědomý a hodně přátelský. Když potká někoho, kdo je mu sympatický tak se s ním skoro okamžitě spřátelí. K dívkám je velice galantní a milý. Není divu, že i když se vůbec nesnaží tak ho dívky naprosto zbožňují. Někdy je to až do takové míry, že ho to přivádí do rozpaků. I přes to není žádný sukničkář, někdy dokonce ani neví jak má dívku, která se mu líbí, oslovit. Pro své přátele dělá první poslední a nikdy nedovolí, aby se jim něco stalo. Když se mu něco nelíbí, nenechává si to pro sebe a raději si to s dotyčnou osobou hned vyřídí. Nerad přiznává, že mu něco nejde a radši se o to o samotě pokouší, dokud mu to alespoň trochu jde.
Zájmy: Má strašně rád Japonsko a všechno co s ním souvisí. Kouká se na Anime a umí mluvit Japonsky(to je asi logický když se tam narodil). Někdy mu to v rozhovoru ujede a místo normálního ahoj řekne "ohayo" a tak různě. Už od malička je, jako opice pořád někde skáče, šplhá na stromy, učí se různé triky od žonglování po salta. Od tohodle všeho má své krásné svaly. Také umí dost dobře tančit standartní tance a latinu. Doma jezdil na mnoho soutěží, už byl i mistrem Asie ale dál se nedostal, jelikož přestoupil do Ameriky a za Ameriku tančit nechce.
Životopis: Narodil se v Japonsku, v malém městě jménem Fujiyoshida nedaleko hory Fuji-san. Prošel si japonskou základní a nižší střední školou. Jeho dětství se obešlo bez traumatických situací a rodinných problémů. Otce zná jen z vyprávění jeho matky, i když ona sama o něm nikdy mluvit nechtěla, vždycky ji nějak přemluvil. To je také důvod proč přestoupil sem na akademii sv. Vladimíra. Chce svého otce najít, ale ne z důvodu šťastného rodinného shledání, ale proto, že si s ním chce "promluvit". Od té doby co se dozvěděl, jak jeho matku využil pro chvilkové pobavení, mu chce dát pěknou čočku.
Názor: Je toho názoru, že je lepší, když se mu v boji nemíchají žádná "kouzla", pokud to není nezbytně nutné. Myslí si, že když už mají moroje chránit, tak ať jsou na bezpečném místě, než aby zasahovali do souboje.

tetování:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.