Co se stalo a co se teprve dít bude

20. února 2013 v 17:08 | Rose |  Organizační nástěnka
Zdravíčko :) Po nějaké době se hlásíme s aktuálníma novinkama a nápady do budoucnosti.

Akce s vypravěčem

Poděkujte nové posile za projevení se ve formě vypravěče, kterým se klasická hra oživila. Jak ste si všimli, předminulý víkend se pořádal ples, který byl netypický. Skončil dřív než mohl začít, přesto věříme, že se vám líbil. Jak často si můžete ověřit své schopnosti v boji proti opravdovým Strigojům? Po útoku byla celá akademie evakuována do horského centra, kde zůstává i nadále na dobu neurčitou. A minulý víkend se konala záchraná mise za unesenými dívkami, která dopadla víc než jen úspěšně.


A když se první ples nezdařil, chtělo by to druhý pokus. :) Stejný scénář se opakovat nebude, tentokrát si opravdu budete moct zatančit. Více informací se dozvíte až přijde vhodný čas.

Udílení značek

Po návratu do akademie nás bude čekat důležitá událost, kdy se strážcům bude udílet Molnijská značka. Rozhodly sme se pro hromadnou značku za bitvu, kdy se nedá přesně určit, kdo zabil kolik Strigojů. S největší pravděpodobností dostanou své první značky i dhampýři, novici, kteří pomohli strážcům a někoho zabili. Těm se bude tetovat jednotlivá značka.


Novinka s velkým N

Mám na mysli to, že se za nedlouho budete moct registrovat jako dospělý Moroj. Ale nebude to jen tak. Jestli se registrujete jako Moroj budete ti, kteří se nebáli naučit se ovládat svůj živel a teď by svoje zkušenosti rádi předali dál. Prostě a jednoduše chceme začít s tím, co má naše akademie sv. Vladimíra v pověsti - že jsou tu Morojové, kteří si přejí bojovat po boku svých strážců, ne se jen schovávat. To samé platí i pro dhampýry, jejiž registrace jako strážců už nějakou dobu je otevřená. Nebude tu probíhat vyučování obyčejných předmětů, ale chtěly bysme, aby se čas od času konala hodina bojového umění. Doufáme, že se tento nápad v brzké době zrealizuje, a že se setká s úspěchem.

Tak a měla bych si psávat o čem chci psát, protože si teď nejsem jistá, jestli sem na něco nezapomněla :DD Doufám, že ne. Všechny dotazy pište do komentářů a my se budeme snažit tyto plány uskutečnit ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.