Únor 2013

Morojka - Jenna R. Almore

27. února 2013 v 17:58 Profily
Jméno: Jenna R. Almore
Rasa: Moroj
Věk: 24 let
Datum narození: 19. 5. 1989
Živel: Voda

Vzhled: Nepatří sice mezi nejvyšší, ale zdaleka ani mezi nejnižší. Její výška se pohybuje okolo 170 cm. Pokud byste nepohrdli a dál si ji prohlíželi, uvidíte, že její váha napovídá, jako by ji snad jako malou nekrmili. I když na ní moc vypracovaných svalů neuvidíte, zdání občas klame. Nenechte se proto zmást. Její vlasy mají tmavě hnědou barvu a rovně jí splývají až kamsi k lopatkám. Nejčastěji je uvidíte rozpuštěné, nebo jen v ledabylém uzlu či copu. Některé mohou uchvátit její poměrně velké oříškově hnědé oči. Samy o sobě jsou dosti výrazné, ale mnohem více, pokud si je zvýrazní alespoň lehce tužkou na oči. Nos sedí o trošku níže pod nimi. Dalo by se říct, že je to takový klofák. V poměru s obličejem je o trochu větší, než by měl být. Jejímu vzhledu však dodává trochu rošťáctví, což by si k ní asi většina nepřiřadila. Plné rty jsou samo sebou také součástí jejího obličeje. Když se stane, že se usměje, objeví se její krásné a rovné zuby, které jsou známkou toho, že jí k nim dopomohla rovnátka. Oblečená chodí výhradně v pohodlném. Můžete ji zahlédnout jak v džínách, tak i v nejrůznějších sukních, krom těch dlouhých. Vysoký podpatek? Ani náhodou. Dává přednost praktickým keckám, či elegantním balerínám všech barev. Krom toho, měla by nosit brýle, ale místo nich si bere kontaktní čočky.

Povaha: Pokud ji poznáte blíže, určitě v ní poznáte milou dívku, která si s někým ráda popovídá, ale moc často se nestává, že by byla tím, kdo debatu započne. Možná je to tím, že již odmala je trochu uzavřená. Úsměv jí na tváři nikdy nechybí, ale kdo ví, zda je jen hraný, nebo opravdu patří mezi ty upřímné úsměvy. Ambice, tak ambice jí opravdu nechybí. Zadá si svůj cíl, a až do konce maká, aby to dokázala. Je schopna za to dát cokoliv. Ale opravdu cokoliv? Jelikož je uzavřená, občas se u ní může projevit i stydlivost, doprovázená tím, že zčervená či rychle uhne pohledem někam k zemi. Nikdy se nerozhlédne kolem sebe, ale vždy do země. Její pohyby jsou ladné a kroky velmi tiché. Někdo by mohl říct, že chodí jako duch. Někdo, že se pohybuje jako baletka na jevišti, díky ladným pohybům. Každý na to má ale svůj názor.

Životopis: Jenna už od prvního pohledu není typickou seveřankou. Původem pochází z Londýna, pochmurného a deštivého města kde se narodila dvěma velmi mladým rodičům, mezi kterými panovalo jisté napětí, které provázelo nejrůznější roztržky a hádky. Nebylo tedy divu, že se do pěti let rozvedli, a každý z nich si našel nového partnera. Jenna zůstala se svým otcem, se kterým měla o něco lepší vztah než se svou matkou, se kterou si už od malička moc nerozuměla. Se svým otcem vyrůstala v Londýně, mezitím co se její matka, které byl do péče svěřen starší bratr, přestěhovala do vzdálenějšího Bristolu. Život s otcem samoživitelem, který byl ještě v té době pouhým studentem, nebyl zrovna procházkou růžovým sadem. Museli se oba dva hodně uskromnit, ale Jenna si na své dětství nemohla nikdy stěžovat. Neměla sice všechno, ale bylo patrné, že se její otec velice snaží, a hlavně, že je pro něj štěstí své jediné dcery vším, a tak se jí za všech sil snažil zabezpečit. Ačkoliv na úplném začátku neměli ani střechu nad hlavou, a sama Jenna si do dnes pamatuje ty zážitky, kdy přespávali v metru na lavičkách. Tehdy to však vnímala jako jedno velké dobrodružství. Nakonec se ale všechno hnulo správným směrem, a dnes už je z Jenny velká, dospělá a mladá žena, která si jde za svými sny a vytýčenými cíli. I přes ty všechny překážky co jí život přichystal, se dostala na svou vysněnou školu, aby se mohla věnovat své vysněné práci. Do rodiny jí přibylo hned několik nevlastních sourozenců, se kterými se sice moc často nevidí, ale se všemi je stále v kontaktu a udržuje skvělé vztahy. Jen ke své matce se jí ani po těch letech nepodařilo najít cestu. Snad za to může ten čas, který jim v dřívější době moc nepřál, a který je od sebe rozdělil.

Morojka - Sydney Diana Ivashkov

27. února 2013 v 17:50 Profily
Jméno: Sydney Diana Ivashkov
Rasa: Moroj
Věk: 14 let
Datum narození: 31. 7. 1998
Místo narození: USA
Živel: voda

Vzhled: Má krásnou a dokonalou pleť, která jí kontrastuje s jejíma modro-šedýma očima, které mají velké řasy. Vypadá křehce, jako porcelánová panenka a její vzhled působí chladně. Má světlé blond vlasy, které neudrží tvar, a tak se jí jen tak kroutí kolem obličeje. Má menši nosík a horní ret výrazně tenčí, než spodní, růžové barvy. Její postava je štíhlá a plochá, ale prsa má tak akorát. Má štíhlý dlouhý krk a nohy, ale i když je Morojka, tak je malá, měři pouhých 161 cm. Ráda nosí drahé značkové oblečení a boty, ven by nevyšla ani bez doplňků s drahokami. Většinou chodí ve studených barvách a černé či bílé.

Povaha: Na povrch působí chladně a bezcitně, uvnitř je to ale odhodlaná a emotivní dívka. Dříve byla typ, co se rád baví, ale po smrti otce se stala arogantní uzavřená, ale když někomu důvěřuje, tak je s ní zábava. Její chování je ovlivněno emocemi, které ji někdy zatemní úsudek, ale i přesto je vyrovnaná a působící vznešeně. Je trochu rozmazlená a velmi ráda utrácí rodinné peníze za oblečení, boty, doplňky a podobné věci. I když je její první jméno Sydney, ona má radši, když je oslovována jako Diana.

Životopis: Její rodiče jsou vysoce postavení, tak byla už od mala vychovávána a rozmazlována, aby jednou nastoupila na jejich místo. Jako malé se jí to líbilo, protože na co si ukázala, to měla, ale když jejího otce napadli a zabili Strigojové, když jí bylo 10let, změnila se a se svojí tetou odjela z Královského dvora do New Yorku. Tam žila do doby, než se začaly projevovat její schopnosti a hlavně následky z jejich používání. Její matka s tetou se tedy rozhodly jí poslat na Akademii sv.Vladimíra. Tak si tedy zabalila 8 kufrů a i přes své protesty odjela.

Moroj - Andreas Peter Ozera

25. února 2013 v 20:39 Profily
Jméno: Andreas Peter Ozera
Věk: 25 let
Datum narození: 19.1. 1988
Rasa: Moroj
Živel: Eter

Vzhled: Andreas nebo Peter je mladík štíhlé atletické postavy vysoký 198 cm důsledně dbající na svou fyzickou kondici. I když to není na něm hned na pohled zřejmé, tak je jeho tělo slušně vypracované, ačkoliv se nedá říci, že se jedná o nějakého svalovce. Snaží se působit elegantně, upraveně a důvěryhodně. Velice rád se usmívá. Preferuje drahé obleky v tmavších barvách nebo rovnou přímo v černé. Je pohledné až chlapecké zlehka opálené tváře a plavých odrostlejších vlasů, kterým na muže věnuje docela slušnou pozornost. Často jej provází nástin drahé pánské kolínské, kterou nezměnil mnoho let. Na levé ruce nosí stříbrné náramkové hodinky s černým ciferníkem bez vyobrazení čísel. Málokdy se někde objeví neoholený nebo prostě jenom v riflích. Oči tohoto mladíka jsou světle modré. Většinou jej lidé popisují jako dobře vypadajícího, vstřícného a důvěryhodného muže s nepochybným charisma. Tomu napomáhá jeho znalost etikety a nacvičené vzorce chování rádoby gentlemana.

Povaha: Málokdo pro něj něco víc znamená a především ženy vnímá jako méněcenné. Ty si sice mnohdy myslí, že je tomu jinak, ale on sám je bere jen jako povyražení, pobavení a ukrácení volného času. Dokáže si vážit jenom někoho mužského pohlaví. Ale z vlastní zkušenosti dobře ví, že právě ženské pokolení je velmi snadno obelhatelné a ke spoustě věcí sveditelné. Dalo by se říci, že ve lhaní je doslova mistr. Na lásku nevěří. Zastává názor, že světem hýbou peníze a stejně jsou to jediné, co koho vlastně zajímá - především jeho samotného. Navzdory tomu všemu umí být velmi dobrý přítel, pokud si někdo jeho přátelství dokáže získat. To nebývá nikdy příliš snadné, ale vloží-li do někoho důvěru, pak se na něj takový člověk může kdykoliv obrátit s jakýmkoliv problémem a on mu vždy pomůže. Sotva kdo by do něj řekl, že je schopný zajít i do naprostých krajností. Když už se uvolí k tomu, aby se napil alkoholu, pak vybírá starší ročníky červených vín. Šampaňské přímo nesnáší a nepovažuje jej za víno. Tvrdému alkoholu se vždy naprosto důsledně vyhýbá a i okamžiku, kdy by byl opilý. Tehdy nad sebou ztrácí jakoukoliv kontrolu. Za všech okolností se dokonale ovládá (nebo se o to snaží), ale jeho největší slabinou je hrdost. Urazí-li jej někdo, pak je schopný z něj div ne vymlátit duši. Je si toho velmi dobře vědom a tak svou velmi energickou povahu důsledně skrývá. Je rozštěpené povahy. Na jednu stranu miluje cizí společnost, rád je středem pozornosti, přičemž je velice upovídaný. Na druhou stranu se však ve společnosti nedokáže orientovat a komunikovat s cizími lidmi ve velkém kruhu mu činí potíž. Celkově je však velice nedůvěřivý. Pokud je v neznámém prostředí (lidském) cítí velký stres, sám sobě se jeví jako nepotřebný a neschopný a naprosto sebekritický, pokud se ale chytí iniciativy, klidně bude vést debatu proti ostatním. Sám o sobě je spíše slabá osobnost, lehce podléhá krizi, depresi a upadá do melancholie, když je vystaven jakémukoli většímu problému a tlaku, který navíc trvá delší dobu, dokáže se tak snadno dostat až k samému zkratu. Pokud není vyzván k řeči, nebo se necítí býti ve správném kruhu, dokáže být velmi tichý, ovšem velice zvídavý posluchač. Trpělivost je rovněž jeho silnou stránkou. Dokáže celé hodiny vydržet sedět na místě a nic nedělat. Má své priority a je pragmatikem. Co jej nebaví, nedělá, nebo nechce dělat. Nutno poznamenat že Peter je velký lenoch a pokud jej práce nebaví, nebo jí nemá rád, hold ji odloží na další den. Často se pak stane, že na takové věci zapomene. Peter je rovněž velice chytrý a vzdělaný člověk, má velký obecný předmět a rozsah jeho zájmu je velmi široký a sahá od politologie, přes biologii, historii až po zeměpis. Ve svém oboru je navíc velmi zkušený i přes svůj relativně mladý věk a dokáže se v něm bez problému vyznat. Miluje přírodu, ticho a klasickou hudbu.


Životopis: Peter se narodil u královského dvoru, kde žil se svými rodiči. Jeho otec pracoval jako vedoucí jedné firmy mimo dvůr, jeho matka zůstaval doma s ním. v nedalekém městečku a jmenuje se Mac, jeho matka Rakel. Peter tudíž vyrůstal u dvoru po boku svých rodičů. Byl jedináčkem, nikdy se nesetkal s šikanou, a proto mu přechod na střední školu učinil mnoho problémů. Doslova čistý chlapec byl nyní pod nátlakem ostatních nevybouřených děcek a zanechalo mu to nejeden šrám na duši. Právě odsud si odnesl svůj strach z cizích lidí a nedůvěřivost. Peter se totiž stal obětí šikany, svou útěchu poté našel v lese a přírodě kde často chodil na procházky se svými podobně založenými rodiči. Pro Peter tudíž byla škola muka. Pak však musel nastoupit do akademie sv. Vladimíra. Kde se rozhodl, že svou lásku k přírodě ještě prohloubí když okolo všude školy je tolik přirody. Našel svůj sen. Peterovy po základce zůstala stejná zvídavost, ve škole, jenž jej bavila byl pilný a pracovitý student, jenž se snažil aby se stal jedním z nejlepších studentů, bohužel, jeho lenost mu v několika předmětech přinesla velice bolestné výsledky. Musel se prát sám se sebou a přemáhat své já aby konečně vystudoval a složil zkoušky. I nyní si pamatuje ten pocit, když seděl v lavici a čekal na test aby ho mohl vyplnit.Jak tak začal chodit na tuto školu, umřel mu tátá. Byl toho zdrcený a smutný.Však po nějakém čase se jeho matka chtěla znovu vdávat ale on v tom viděl velký problém. Snil o tom že jeho matka bude věrná otcovy i když už není.Jako nikdo jiný nemohl jen tak nahradit otce. Nikdo. Během pár měsícu co se tak seznamil s mužem kterým je jeho matka šťastná usoudil že by to mohlo být dobré.Začal se chovat tak jak mohl aby udělal radost své matce. Už je dospělý, všechno dodělal i školu.Čas však neúprosně plynul a bylo jasné že Peter musí pracovat.Převzal post po svém zesnulém otci ve firmně práci.Naštěstí finanční tísní netrpěl, rodiče jej vždy podporovali a i nyní když se rozjížděl na vlastní noze, mu nezapomněli pomoci. Al pak se stala nehoda. Firma vyhořela a Peter stratil práci. Tak pak více trávil doma, doma se svým nevlastním bratrem kde ho učil bojovat a posilovat. Je to silný muž. Vychoval ho píše on než jeho otec neboli od Petera nevlastní otec, který skoro fubec se o syna nestaral. Dokonce to on ho zapsal na akademii kde on kdysi chodil. Nyní nepracuje. Stráví čas doma nebo dojíždí za svým nevlastním bratrem.

Moroj - Tate Sean Dragomir

25. února 2013 v 16:00 Profily
Jméno: Tate Sean Dragomir
Věk: 19 let
Datum narození: 21.7.1994
Místo narození: LA
Rasa: Moroj
Živel: oheň
Vzhled: Skoro dva metry vysoký, štíhlý a vypracovaný. Moc na sobě nemusí pracovat, protože vypadá přitažlivě v každé situaci, ale kondičku si udržuje cvičením, boxováním a běháním. Obličej je vždy sarkastický ale s ůsměvem. Na hlavě mu rostou blond dlouhé kudrnaté vlasy, které si musí vždy pečlivě upravit. Oči má docěla velké a zelené, takže vypadá jako nějakej kocour - on kočky nesnáší. Vlastně jedniným zvířetem, které má rád, jsou chladnokrevní psy. Nos je normální - mezi očima - a pusa stejně tak. Rád nosí pohodlný džíny a nějaký tričko se svetrem. Pitom po něm holky šílí a když zapne svůj flirtovací manévr, není cesty zpět.

Povaha: Tate je jedna velká smějící se huba. Není nijak zvlášť aktivní, když to co musí dělat, nedělá z vlastního zájmu. Z ničeho si nedělá velkou hlavu. Ke každému je takový, jak si zaslouží, ale dokáže potěšit. Jen zřídkakdy udělá něco, co by mu vyhovovalo, a co by nebylo pro něj. Dokáže být hodný, veselý, upřímný a pohodový. Když ale ráno vstane špatnou nohou z postele, je mrzutý, zlý, ke všem se chová hnusně i když nemá žádný důvod, protivný a chladný. Když je naštvaný tak hází o zem vším, co mu příde pod ruku. Proto se krotí alkoholem a cigaretami.

Životopis: Narodil se v LA. Docela divný místo pro moroje, kde je skoro pořád slunečno. Ale měli obrovskej barák, plnej všeho možnýho a všude kolem strážci, samozřejmě skrytí. Když se odmítal učit v budoucnu reprezentovat rodinu, poslali ho na sv.Vladimíra. Tady se začal učit jak bojovat proti strigojům.

Moroj - Grigori Yegor Szelsky

24. února 2013 v 12:40 Profily
Jméno: Grigori Yegor Szelsky
Věk: 17 let
Datum narození: 28.2. 1995
Místo narození postavy: Paříž, Francie
Rasa: Moroj
Živel: éterVzhled: Grigori se pyšní 190 centimetrů vysokou postavou, výšku zdědil očividně po matce, protože otec vypadá spíše jako přerostlý trpaslík. Rozhodně není sám sval, ale udržuje si lehce svalnatou postavu. Nic extra nápadného. Jako první si na něm všimnete vlasů, které jsou černé jako uhel. Naopak oči jsou nejméně výrazné. Něco mezi šedou a hnědou, podtrhují jeho prázdný pohled. S nosem je kupodivu spokojený, tak akorát velký, ovšem rty má plnější, než by si přál. O obočí se moc nestará, je spíše rovné, a kdyby mu ho matka nenechala občas vytrhat, měl by ho už asi srostlé. Vlasy si stříhá v zásadě sám, taky to tak vypadá, že. Vzadu na krku, tam, kde mívají strážci značky, má dvě malé jizvy, v celku čerstvé. Co se jeho zbytku těla týká, má na levé kyčli vytetovaný jakýsi neidentifikovatelný tvar, a kromě jizev na krku žádné další nemá. Jeho prázdný, lehce znuděný a ztrápený pohled vzbuzuje v ostatních soucit, jako by byl nevinné štěně, které přišlo o maminku. Jeho styl je… dá se říct, že je mu jedno, co si obleče, většinou ale nosí džíny, nějaké tričko, tenisky a mikinu. Doplňky? Ne. Dříve než ho uvidíte, ucítíte jeho osobitou vůni, dělanou přesně podle jeho požadavků. Nemá ani název, dostává je do 3 měsíce ve skleněné lahvičce s jeho jménem. Žádné jiné poznávací znamení neexistuje.

Povaha: Povahu asi také zdědil po matce, což dává smysl, protože jeho otec není jeho biologický otec. Většinou se netváří nijak, nasazuje kamennou tvář. Neprojevuje emoce, je to takový ledovec. Je přátelský, ale i kdyby se snažil o sebe-přátelštější tón, stejně se neusměje. Neusmívá se, pokud nemá důvod. Je pořádně škodolibý, všechny kolem sebe - hlavně tedy holky - pošťuchuje, popichuje a škádlí, ale nepotřebuje společnost, rozhodně to není děvkař ani nic takového, zastává názor, že se mu líbí všechny holky, takže u něj věta "Líbíš se mi" znamená jen to, že dotyčná nevypadá jako monstrum z bažin. Nic víc. Poslední dobou je ve zvláštním citovém rozpoložení. Nechce si najít holku, která by nebyla morojka, ale jeho rebelská část ho nutí se dívat i po Dhampýrkách, protože rodiče by Dhapmýrku nerozdýchali. Samozřejmě to není s holkama tak žhavé. Prostě čeká, až se naskytne nějaká ideální. Ale je to kluk, musí se podívat. Jeho ledová maska přitahuje existence všech druhů, od rýpalů až po hipíky. Pokud se ale někomu podaří prolomit ledy, tedy rozbít ledovec, objeví milého a veselého kluka. Rád si povídá, umí být přítelem každého, ať už je to nadšenec do romantických seriálů, tak třeba totální pako, kkeré hraje šachy. Přizpůsobí se. Nepůsobí moc královsky. Má takový neurčitý přízvuk, ale angličtinu ovládá plynule. Stejně tak i Francouzštinu, Rušitinu a Italštinu. Po tom, co se seznámil se svou poloviční sestrou, dostal přezdívku Kakabus, ovšem ne od ní, protože jak se ukázalo, jsou si dost podobní, jen ona je ještě horší. Nikoho neodsuzuje, vlastně je to tak trochu flegmatik. Plno věcí je mu ukradených. Pokud mu říkáte něco, co ho nezajímá, jen lhostejně krčí rameny. Ale jednoduše je prostě takový přátelský kakabus.

Životopis: Narodil se 28. února, ale celý jeho příběh začíná dříve. To si jednou zajela jeho matka do Paříže, kde potkala jistého moroje, jak se později ukázalo, královského. Ona neřekla, že je vdaná, on že ženatý, párkrát si dali sklenku vína a najednou letěla Alina domů s malým překvapením v břiše. Samozřejmě že si všichni mysleli, že je Yegor otcem, takže to nikdo neřešil. Pak se narodil Grigori, 3 roky o něm Inessa, jeho sestra, která mu udělala ty dvě jizvičky na krku. Celým dosavadním životem proplouval klidně, nikdo po něm nechtěl nic šíleného, jen rodiče děsilo to, že je tak lhostejný. Matka věděla, že to má asi po biologickém otci. V jeho 10 bylo vidět, že je na otce podobný asi jako jablko bramboře. Takže nic moc. Když se provalilo, že Grigori není pravý syn Yegora, začali se rodiče hádat a matka se i s Grigorim odstěhovala do Moskvy. Odtamtud se spojila s jeho pravým otcem, který z toho měl doma taky peklo, díky bohu jeho žena to rozdýchala, i když se hodně křičelo. Má to teď trochu těžký, protože drby se šíří rychle, takže je pravděpodobný, že ho každý bude znát jako toho polovičního. Napůl Ivashkov, napůl Szelsky. Rodina otce ho nenávidí, Jeho matka je k tomu všemu nekrálovská, její rodina ho má docela ráda, no a rodina jeho pravého otce jím pohrdá. Seznámili Grigoriho s jeho sestrou, tedy poloviční, a nakonec se rozhodlo, že půjde na Akademii, aby se trochu začlenil. Ne že by o to stál.

Moroj - Gregory Mason Lazar

24. února 2013 v 12:29 Profily
Jméno: Gregory Mason Lazar
Věk: 17 let
Datum narození: 13. 9. 1995
Místo narození: Dublin, Irsko
Rasa: Moroj
Živel: voda

Vzhled: Greg se vzhledem řadí k těm typickým Morojům. Je hodně vysoký a jeho pleť je bledšího odstínu. Měří kolem 188 cm a váží přibližně 75 kg. Z davu nijak nevyčuhuje, ale ani se v něm neztrácí. Je to prostě takový normální kluk. Má docela široká ramena, ale dojem krutého bouchače rozhodně nebudí. Jeho vlasy jsou krátké černé a značně nepoddajné. To se dost poznamenává na jeho účesech, které vám připadají jako kdyby právě vyšel z postele. Jeho oči jsou poměrně malé. Barva se nedá přesně určit, protože jednou se zdají být tmavě modré, podruhé hnědé a potřetí zelenohnědé. Je to zvláštní, ale je to fakt. Nos má tak akorát velký, ústa poměrně úzká. Za rty schovává sněhově bílé zuby. Jeho hlas je mužský (nečekaně) melodický a je v něm hodně slyšet jeho irský přízvuk, který dívkám připadá roztomilý. I když je to Moroj a ještě ke všemu královský, na módu si moc nepotrpí. Nikdy by na sebe nenatáhl nic, v čem by se necítil dobře. Nosí neutrální barvy jako je šedá, černá anebo šedá. Lze ho spatřit v tmavých džínách anebo plátěných kalhotách. Obouvaný chodí výhradně v teniskách anebo converskách. Žádné polobotky.

Povaha: Greg nikdy nepatřil k těm smutným melancholickým lidem. Vždy to byl veselý, usměvavý a poměrně hlučný společník. Kdo ho zná, řekl by o něm, že je to cvok anebo pošuk. Nutno podotknout, že není daleko od pravdy. I když se tak někdy opravdu chová, v hlavě to má naprosto v pořádku. Rád používá různá přirovnání nebo různé legrační citáty z knih. Často je jízlivý a dělá si legraci z ostatních. Nikdy mu nevadí, když se vtip obrátí proti němu. Patří k té vzácné hrstce lidí, co se zasměje na svůj účet. Problémy řeší s nadhledem. Je to člověk plný života, který ví, že jednoho dne jeho život skončí a on s tím nic neudělá. Rád se baví, ale barům a hospodám se vyhýbá. Je to zapřísáhlý abstinent a navíc podle zákonů Spojených států stejně pít nemůže. Jeho obrovskou slabostí je tvrdohlavost. Vždy si stojí za svým, i když ví, že nemá pravdu. Celkově je poměrně milý. Když ale nemá dobrou náladu (což je velmi vzácné), může být značně nepříjemný. Jen máloco ho naštve, a když už ho něco opravdu naštve, ukáže tomu člověku, co ho rozzlobil, že jeho jazyk je dost nabroušený a pusa prořízlá a nevymáchaná. Nerad něco slibuje, protože ví, že to jistě nesplní. Je to velký milovník hororů. Miluje, když se s někým může dívat na horory. Je to pro něj vzrušující. Další věc, kterou nadevše miluje je jídlo. Dokázal by toho sníst mraky. Tak to má stejné i jeho sestřenka. Jeho oblíbený sport je gaučing. Rád cestuje po světě.

Životopis: Greg se narodil v Dublinu, hlavním městě Irska, státu v Západní Evropě, rodičům Karen a Vincentovi do morojské královské rodiny Lazar. Jeho matka byla napůl Španělka a napůl Irka (právě z téhle strany je příbuzný s Marlene). Jeho otec Vincent byl rodilý Ir. Měl o dva roky starší sestru Margaret. Ta ale zemřela ve čtyřech letech na selhání ledvin. Rodiče z toho byli dlouhou dobu dost zničení, ale nakonec se z toho vzpamatovali a začali se starat o svého syna. Stejně jako jeho mladší sestřenka se ve škole řadil k třídním drsňákům. Nikdy se nenechal obírat o peníze. Ale, abyste si to třeba nevyložili špatně. Ani Greg neobíral děti o peníze. Nikdy by nikoho nešikanoval. Nikdy by nikomu neublížil ani psychicky ani fyzicky. Zkrátka nijak. Ve dvanácti letech se s rodiči přestěhoval z Irska na královský dvůr. Moc to tam nemusel. Všichni byli přehnaně slušní a přehnaně klidní. To v Irsku neexistovalo. Málem se tam z toho zbláznil. Proto přemluvil rodiče, ať se vydají na cestu kolem světa. Objel celou Severní, Střední i Jižní Ameriku. Když měli zastávku v Argentině, poprvé potkal svoji sestřenku Marlene. Dost se poznali a zjistili, že jsou povahově úplně stejní. Nakonec však museli z Argentiny odjet a vydat se opět na cestu kolem zbytku světa. Když se nakonec vrátili, rodiče poslali Grega na akademii sv. Vladimíra, kam náhodou chodí i jeho sestřenka Marlene.

Dhampýr - Zero Alighieri

23. února 2013 v 14:13 Profily
Jméno: Zero Alighieri
Rasa: Dhampýr
Věk: 17let
Datum narození: 8. 11. 1995
Místo narození: Atlantik

Vzhled: Výškou se Morojům nemůže rovnat, ale i tak je poměrně dost vysoký. Má mohutnější, pevnou postavu, která ale není vyrýsovaná do všech možných i nemožných svalů. Nějak ho šte, že svaly jsou ideálem krásy a tak je má každej. On nechce být jako každej, takže to se cvičením nepřehání a jen si udržuje dobrou kondici. Na druhou stranu je silnej, cvičební figurínu propíchne, jako nic už čeká jen na příležitost, kdy bude moct bojovat se Strigojema. Už několik let mají jeho vlasy stejnej střih. Ten účes se mu i okolí zalíbil, že ho nechce měnit. Proto ho vždycky uvidíte s černými vlasy spadenými do očí, no někdy mu trčí do všech možných i nemožných stran. Husté řasy lemují modro-šedé oči, záleží na množství světla, která barva v nich převládá. Rty věčně roztažené do nějakého typu úsměvu zdobí piercingy. Umí se usmívat tak, že při tom vypadá roztomile, na druhou stranu se rád šklebí. Nosí džíny nebo jiný pohodlný kalhoty a trička s krátkým nebo dlouhým rukávem v tmavých barvách. Často ho uvidíte s cigaretou v ruce.

Povaha: Na první pohled je pohodář s nesmrtelným úsměvem na rtech, kterýho nedokáže nic rozházet. Je přátelský, ale v cizí společnosti docela nejistý. Odvahy má tolik, že ji může rozdávat, ale chybí mu sebevědomí. Není to ten typ, co sám přijde za skupinkou lidí a bezstarostně se s nima začne bavit. Ale když se skupinka změní v jednotlivce, tak se odhodlá seznámit sám od sebe. Ale zjistil, že kdy se jedná o holku, která se mu líbí, tak na nějakou stydlivost zapomíná. Když už se s váma seznámí a zařadí vás k pohodovým bytostem, je schopný mluvit o čemkoliv - i o tom, co sám neví. Rád se směje, takže má nejradši lidi, který mu k tomu dávají důvod. Jeho brácha je pro něj víc než jenom součást rodiny, je jeho nejlepší kámoš, u kterýho si je jistej, že ho nezradí a on ho taky ne. Ne že by někdy nikoho zradil, na to má až moc dobrý obětavý srdce. Umí být trpělivý, což je docela vzácnost a taky se na něj můžete spolehnout. Když bojuje, nesoustředí se na nic jinýho a je si maximálně jistý. V případě, že se mu nedaří, se z něj stane bručoun, ale dá se docela snadno rozveselit. Když to jednoduše shrneme, je pohodář, který se ze všeho nejradši směje.

Životopis: Proč má v místu narození zmíněn Atlantik? Protože jeho dhampýrská matka začala rodit, když zrovna plula lodí přes Atlantský oceán. Utíkala od otce dítěte - vlastně dětí. Narodily se jí dvojčata. Zero a jeho nečekaně úplně stejný bratr Dalton. No takže, narodil se na lodi, ale vyrůstal v Dánsku, kam chodil do školy, měl tam kámoše a tak dále… Byl takovej ten hodnej a slušnej kluk, kterej si jen ve výmečných situacích vyhodí z kopýtka. A takovej je pořád. Když dvojčatům bylo 7let, narodila se jim sestřička Saku. Už jako nemluvně se jenom smála, byla jejiich sluníčko, který Zero miloval. Nevadilo mu se o ni starat a díky tomu spolu mají skvělý vztah. Před rokem si z hecu koupil potkana, ale tak nějak si ho oblíbil, že si Tobiho už nechal. Jejich matka byla přidělena k Morojské rodině někde v Americe, kam se i se Saku odstěhovala. A Zero s bráchou se rozhodli sami nezůstávat v Dánsku, ale podívat se do upířího světa. Dvojčata si zakládají na tom, že jsou od sebe skoro k nerozeznání a často si prohazují svoje jména. Jediný člověk, který je může odhalit, je jejich matka, ale ta na akademii není, takže kdo ví, co Zero krát dva vymyslí?

Dhampýr - Dalton Alighieri

23. února 2013 v 14:08 Profily
Jméno: Dalton Alighieri
Rasa: Dhampýr
Věk: 17let
Datum narození: 8. 11. 1995
Místo narození: Atlantik

Vzhled: Je poměrně vysoký, žádnej vyzáblej prcek. Na břiše a pažích se mu rýsují svaly, kterýma si kompenzuje to, že bez posilování by nebyl moc silnej a místo dráhy strážce, by se mohl jít klouzat. Na první pohled je to svůdník - ale ne děvkař!Poznávacím znamením toho je pokřivený úsměv, který s oblibou používá. Kromě dvou kroužků na spodním rtu má piercing i v nose. A na krku většinou nosí přívěšek, který má jakýsi abstraktní tvar. Ale obojí se dá sundat, takže tohle nejsou věci, podle kterých byste ho stoprocentně poznali.Jeho oči mají spíš modrou barvu, ale někdy je ani přes černé vlasy nevidíte. To ale neznamená, že on nevidí vás. Oblíká se do tmavých barev, světlý nejsou nic pro něj.

Povaha: Nevydrží chvíli sedět na místě, pořád by něco podnikal - ať už je to povolený nebo zakázaný. Nejradši by nechodil do školy vůbec, ale od doby, co je na akademii ho aspoň něco začalo bavit - to, že se naučí zabíjet Strigoje. Je odhodlaný a tvrdohlavej jako mezek, takže není sranda ho přesvědčit, aby změnil názor. Nechybí mu seběvědomí, právě naopak mu přebývá. Není strašpytel, tak se do všeho vrhá po hlavě. Sice se na něj taky můžete spolehnout, ale předtím mu budete muset třikrát připomenout, co ste po něm chtěli. Má rád humor okořeněný ironií a často se směje. A ještě radši je středem pozornost a drží se hlavně lidí, kteří ho přesvědčí o tom, že za to stojí. S bráchou tvoří nerozlučnou dvojku a někdy jsou ti dva horší než holky, jsou děsný drbny. Co se týče dívek, nemá specifikovaný, jak jeho holka musí vypadat. Vybírá si podle toho, jak se chová - ale samozřejmě to nesmí být žádná šereda, s kterou by se bál vyjít na veřejnost. Většinou ale dívku na vážný vztah nehledá.

Životopis: Narodil se jako druhorozený syn - o pár minut později než prvorozený - mladé dhampýrky na parníku, který plul přes Atlantik. Jeho prvním domovem se stalo Dánsko, kde strávil celej život a našel si spoustu kámošů. Se Zerem byli oblíbení, možná proto, že jsou dvojčata. Rádi si dělali z ostatních srandu a říkal, že on je Zero a naopak, potom už jim nikdo nevěřil, i když říkali pravdu. Před 10lety se jejich mamce narodilo další dítě, sestra Saku. Má ji rád asi tak, jako všichni kluci svý malý ségry. No dobře musí se opravit, když se podívá na vztah Saku se Zerem - skoro všichni. Krátce po jeho šestnáctých narozkách musela celá rodinka opustit Dánsko. Pro něj to byla příjemná změna. Chce poznávat nový lidi a ne pořád vidět ty samý tváře. S bráchou se shodli na jedné vampýří akademii, kde to vypadá jako super místo.

Moroj - Chris Dashkov

22. února 2013 v 19:17 Profily
Jméno: Chris Dashkov
Rasa: Moroj
Věk: 19let
Datum narození: 19. 3. 1993
Živel: oheň

Vzhled: Chris měří 180 cm a váží 60kg. Hodiny strávené v posilovně mu přinesly vytoužené ovoce. Má velmi propracované tricepsy a bicepsy. Jeho lesknoucí se modré oči nejdou přehlédnout. Každá holka se do nich zamiluje. Když chce tak může být pro někoho ten pohled nepříjemný. Tmavě hnědé krátké vlasy mu občas padají do očí. Nevadí mu to. Obličej má v jemných rysech. Nejčastěji na sobě má pruhovaný svetřík a pod ním černé nebo bílé tričko. Na levém boku má tetování.

Povaha: Nebyl to nikdy žádný introvert. Naopak pořád se chtěl bavit. Už jako malý kluk chtěl být s ostatními. Nikdy neseděl v koutě. Rád sportuje, proto má také vypracované tělo. Jeho oblíbený sport je běh. Když potká nějakou dívku je k ní vždy milý a šarmantní, tedy když má dobrou náladu. Když má někdo potíže, nebo špatnou náladu snaží se toho dotyčného nějak povzbudit nebo aspoň přenést na jiné myšlenky. Je to takový pohodář. Nechce rozpoutat hádky a ani se do žádných plést a především se bavit se všemi. Bez hudby nežije. Udělal by všechno proto, aby mohl za den poslechnout aspoň tón.

Životopis: Chris se narodil na královském dvoře jako většina královských. Jeho rodiče patří mezi jedny z nejvýznamnějších takže už od malička ho vychovávali v tom, že on je ten kdo bude podle všech věcí jednou zastupovat jejich rod. Prostě rozmazlovaný moroj ale chová se i normálně. Slušně. Ve 4letech mu zemřela matka a on žil s otcem. Po nějakém roce se jeho otec oženil s nějakou morojkou. Ta měla o 6let staršícho syna, díky kterému je dnes tak zapálený do sportu a posilování. Nevlastní bratr ho učil i bojovému umění a často dostal od Petera nakládačku. Již ve 12 letech byl silný jako dospělý chlap až se divil i jeho otec který byl proti tomu, aby se moroj učil bojovat. V pubertě se začaly objevovat schopnosti a přišlo jeho temné období. Byl nějaký ten čas zlý a protivní, že ho poslali v 16 letech do školy sv. Vladimíra. Jednou si řekl, že by tu mohl na nějakej zkusit aby udělal svému otci radost. Jak tak čas utíka, zvykl si na toto místo že tu zůstal. Už tu tvrdne rok a půl.

Archiv profilů

22. února 2013 v 15:09
Poslední aktualizace proběhla 28. 9. 2013. Tito vampýři nás opustili, je však šance se ke svým postavám jednou znovu vrátit.

Strážci:

Scarlett Poppy Chambrline

Damien Riccardo Mercuccio (sestřenice - Janice Meriette Whitney)
Eleanor Owen
Lasse Elias Østergaard
Gabriel de Santi
Alexei Ivanovič Smirnov
Matt Wilson

Morojové:

Dospělí:

Jenna R. Almore
Juliette Elodie Orianne Badica
Nathalie Marinna Ozera

Královští:


Barbara Heidi Badica
Illeana Tatiana Conta
Wia Aleia De-Rotto Conta
Joshua Dashkov
Olivie Anie Dashkov
Christopher Dragomir
Tate Sean Dragomir
Archer Theodor Ivashkov (sestra - Cassandra Brittany Ivashkov)
Cassandra Brittany Ivashkov (bratr - Archer Theodor Ivashkov)
Sydney Diana Ivashkov
Mabel Miranda Ozera
Sebastian Andreas Ozera
Agnes Valentina Szelsky
Aaron Noah Szelsky
Angeline Tarus
Lacey Peyton Voda

Nekrálovští:


Chloe J. Fostery
Jack Goldriver
Carmen Graciá
William Gregory
Syrinx Myosin
Tobias Renald Rosegrand
Daniela Strich

Dhampýři:

Aketachi Akio
Dalton Alighieri (bratr - Zero Alighieri)
Zero Alighieri (bratr - Dalton Alighieri)
Sarah Argent
Margaret Corrine Aube
Vanessa Greenshoot
Lucy Caroline Kateova
Angela Juliette Lawson
Grisha Czar Lebedev
Linya Saires
Eliza Taylor
Rebekah Anne Valentine
Erik Walver
Jesse Ryan Winston
Janice Meriette Whitney (bratranec - Damien Riccardo Mercuccio)
Elisabeth Han Yang (bratr - Christian Kim Yang)
Christian Kim Yang (sestra - Elisabeth Han Yang)
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.