Morojka - Syrinx Myosin

2. ledna 2013 v 14:16 | Rose |  Profily
Jméno: Syrinx Myosin
Rasa: Moroj
Věk: 18 let
Datum narození: 29. 2. 1996
Živel: krutý a nespoutaný oheň

Vzhled: Její pokožka by se mohla rovnat barvě sněhu. Její image už prošla tolika změnama, že kdyby vám ukázala svoje fotky, mysleli byste si, že jsou to rozdílné osoby. (víc v historii) Letos v létě si obarvila vlasy krvavě rudou barvou a nechala si udělat dredy, kterých by se teď už nevzdala. Jediný co na sobě nikdy nezměnila, jsou její oči. Na světle mají tmavě karamelovou barvu, ve stínu jsou až černý. Zvýrazňuje je černou tužkou, řasenkou a stíny, který jsou většinou taky černý, nebo barevně ladí k oblečení co má na sobě. V 15 si nechala udělat svůj první piercing v nose, který ji spolu s propíchnutýma ušima zůstal až do teď. Měla ještě spoustu pierců, třeba v obočí, ve rtu, v jazyku, ale ty si postupně sundala. Uši má několikrát propíchnutý a vždycky má ve všech dírkách nějaký náušnice. Na krku nosí přívěsky - nejčastějc kříž, pentagram a tak - a když nemá na rukách nějaký rukavičky, má zápěstí ověšený náramkama - na doplňcích doslova ujíždí. Nehty má vždycky perfektně nalakovaný černým lakem. I v oblečení pořád zůstává věrná gotickýmu stylu. To jak přemýšlí, jak se oblíká a co poslouchá se asi ještě hodně dlouho nezmění. Nejčastějc ji můžete vidět oblečenou v sukni, černým tílku, korzetu, nebo rovnou v korzetových šatech, podkolenkách nebo síťovaných punčochách a těžkých botách. Kalhoty vlastní dvoje, ale nosí je jen v extrémní nouzi.

Povaha: Už dávno si zvykla, že ji lidi kvůli jejímu vzhledu a nejspíš i minulosti nemaj moc v lásce. Její nechvalná pověst ji dávno předčila, takže se nediví, když ji cizinec osloví jménem. Už jako dítě měla bujnou fantazii - stíny ji připadaly děsivější než normálním dětem, protože v nich viděla různý monstra, říkala, že má zvláštní sny, z kterých se probudí s modřinama po těle, jako by ji někdo fakt praštil, tak jak to udělal v tom snu. Se svým strachem se musela naučit bojovat sama, protože jí nikdo nevěřil a vždycky si to, co chtěla, musela vydobýt, takže není divu, že je z ní průbojná, nezávislá a sebevědomá holka, která horko těžko snáší vyšší autoritu. Někomu se může zdát i pyšná, ale na názory cizích lidí příliš nehledí. I přes všechno, co se ji v životě stalo, je věčně vysmátá optimistka, která ve většině případů jedná impulzivně a bez rozmyslu, ale když si má vybrat je děsně nerozhodná. Když už si jednu cestu zvolí, tvrdohlavě jde po ní a nevzdá to ani, když je ta cesta plná překážek a nástrah. Svou citlivou duši skrývá před světem, aby toho ostatní nezneužívali. Přímo nesnáší, když se ji někdo šťourá v životě - nebo ještě hůř - říká ji, co by měla a neměla dělat. Seznamuje se snadno, a když se dobře vyspí ani není na cizí lidi jedovatá, jen drzá, ale to je vždycky. Ale pozor! Hodně často a nevysvětlitelně se u ní střídají nálady. V jednu chvíli se s váma bude normálně bavit, bude se smát - což můžete připsat na svědomí drogám a ve většině případů se nesplete - a chvíli na to se strana úplně obrátí. Nikdo nemůže předem vědět, jak se zachová - to neví ani ona sama. Má problémy s láskou, protože se často zamilovává a rychle zase odmilovává. Ještě neměla vztah, který by ji vydrželi dýl než dva měsíce.

Zájmy: Kombinuje dost věcí, které nejdou dohromady. Kdo by řekl, že gotička bude od 7let závodně krasobruslit až do teď? Je to jedna z jejich nejmilejších činností, protože i když na ni trenérka křičí, ať to dělá pořádně, umí se při bruslení dokonale uvolnit a vypustit z hlavy všechny myšlenky. Nesekla s tím ani, když se stala gotičkou - i když se to k ní značně nehodí - ani když přestoupila na akademii sv. Vladimíra. Když zrovna není na ledě, nebo se jinak nepřipravuje na soutěže, odpočívá. Nejradši s notebookem v posteli, kde se kouká na horory, nebo seriály u kterých vydrží i hodiny. I když je to možná škoda, nikdy nepřečetla žádnou knížku. Nikdy nevynechá žádný koncert nějaké její oblíbené skupiny, i kdyby kvůli němu měla cestovat celý den. A taky si hodně ráda dává do nosu - myšleno tak, že je co chvíla sjetá., i když ji všechny drogy vždycky seberou. Ona má prostě další.

Historie: Narodila se v den, který je jen jednou za čtyři roky. Nikdo ani netuší, kdo jsou její praví rodiče, kteří ji nechali ležet před dveřmi nemocnice jen s jménem a datumem narození napsaným na listě papíru. Ve třech měsících si ji adoptovala bohatá rodinka, která si přála mít svou princezničku, což měla být Syrinx. V té době vychovávaly čtyřletého Shayna - jejich jediné biologické dítě. Byl a pořád je miláček jejich rodičů - možná právě proto, že je vlastní. Jako malá ho Syrinx milovala. Byl její vzor, nejlepší přítel a ochránce v jedné osobě. Neudělala krok, aniž by mu to neřekla. I on ji měl rád jen s tím rozdílem, že jeho láska trvá až do teď. V 7letech si rodiče usmysleli, že se z jejich princezny stane krasobruslařka, tak Syrinx začala pravidelně navštěvovat zimní stadion. K jejímu překvapení jí to nejenže šlo, ale i bavilo. Do druhýho stupně základky byla tou sladkou roztomilou princeznou s blond lokýnkami, kterou byste láskou nejradši snědli. Asi v osmé třídě zažila šok, po kterém následovala změna - uzavřela se do sebe, pastelový barvy vyměnila za tmavý, začala si dělat, co chtěla. Rodiče nezjišťovali, co se stalo, hned na ni začali být přísní a všechno jí zakazovali. I krasobruslení do kterýho ji původně zatáhli oni a v kterým byla jednou z nejlepších. Tehdy poznala, že v rodině není chtěná. Byla ta černá ovce, která dělala jen problémy. Všichni se točili jen kolem Shayna a jí si nevšímali. On byl teď ten dokonalý, který nedělal problémy. Ne jejich dcera, která si prošla těžkým obdobím, a proto se změnila. Jediný kdo si jí všímal, byl ve všech směrech dokonalý Shayn, kterého kvůli tomu začala nenávidět. O letních prázdninách před střední školou potkala nový lidi, kteří ji ukázali krásu gotic stylu. Rodiče si jí všimli, jenom když něco provedla. Ve snaze na sebe přitáhnout aspoň ždibek jejich pozornosti, se chovala jako nevychovanec neuznávající pravidla. Ve škole měla hodně problémů, rodiče se z ní mohli zbláznit a pořád jí předhazovali, proč nemůže být aspoň trochu jako její úžasný bratr. Shayn se snažil jejich vztah zlepšit, ale ona byla zásadně proti a dokonce se mu začala vyhýbat. Nesnášela jeho dokonalost. Nesnášela to, co kvůli němu dělá. Její rodiče z ní byly na mrtvici, zvlášť když začala brát drogy, kvůli kterým kradla vybavení z domu, aby měla prachy a celkově se její chování změnilo k nepoznání. V tomto období ji hodně lidí označovalo za čarodějnici, no spíš satanistku, když se začala zajímat o nadpřirozeno. Tajemno ji přímo fascinovalo, fascinuje doteď a vsadila by se, že bude i do konce jejího života. Na střední měla problémy s královnou školy, která jí chtěla dělat ze života peklo, ale to se spletla. Syrinx sice vyloučily ze školy - což byla u jejích rodičů ta poslední kapka - ale stálo to za to. Rodiče ji poslali do vampýrské akademie v domění, že ji tady napraví. Ona to spíš jako trest bere jako vysvobození.

Názor: Jestli to znamená, že se naučí naplno využívat svůj oheň, jde do toho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.