Dhampýrka - Melody Christer

2. ledna 2013 v 11:18 | Rose |  Profily
Jméno: Melody Christer
Rasa: Dhampýr
Věk: 17 let
Datum narození: 1. 9. 1995

Popis: Melody má asi po lopatky dlouhé téměř nezničitelné vlasy - jednou tmavě hnědé, jednou světle, někdy zas podbarvené, vlnité nebo rovné, opravdu s vlasy dělá všechno možné, ale i přes to jsou hezké a v celku lesklé. Malému obličeji dominují dvě větší oči čokoládové barvy, které ještě zvýrazňuje řasenkou a černou tužkou. Následuje malý nos, nevýrazné, úzké rty - které na sobě nenávidí, i když plné rty by na ní vypadaly divně -, na kterých většinou hraje roztomilý úsměv. Měří necelých 165 centimetrů, takže celkově vypadá roztomile, a nikdy by do ní neřekl, že je jí 17, natož že by z ní mohl být strážce. Ale to je samozřejmě blbost. Její kondička je hodně dobrá, díky tomu má vysportovanou postavu, takže to není žádný slabý tintítko. Co se jejího stylu oblékání týká, když zrovna není v tělocvičně a nemlátí do figurín nebo neběhá, nosí džíny, ale nejčastěji jen obyčejné černé legíny, k tomu nějakou delší mikinu, tričko nebo šaty, podle nálady svetřík, bolerko… Vlastně nosí téměř všechno. Má docela dost úchylek - od tenisek, přes chlupaté ponožky, až po XXL trička, které na ní visí jako na věšáku, ale v těch většinou jen spí. Občas si obuje i podpatky, jediné boty, které na sebe v životě nevezme, jsou páskové boty - vypadá v nich ještě drobnější a roztomilejší, a to se jí protiví. Její záda - od pravé lopatky šikmo přes záda až dolů k levému boku - hyzdí velká jizva, v celku čerstvá, sotva 2 roky stará. Z té velké jizvy pak občas vedou i menší, vypadá to trochu jako cévy.

Povaha: Melody, nebo taky Mel je odjakživa soutěživá, lehce hyperaktivní a těžce ukecaná osoba. Kuráž jí nechybí, stejně jako odvaha, což je jí většinou na škodu. Je taky dost výbušná, hlavně když někdo spustí o tom, jak je roztomilá. Nikdy neměla Moroje moc v lásce, už proto, že si o ní někteří myslí, že je to stejně jako její matka jen další krvavá děvka, že se dá snadno obalamutit, prostě ji podceňují. Proti Morojkám nikdy nic neměla, ale když je v blízkosti Moroje, hlavně když je to takový ten sprostý typ, je dost velká šance, že bude příjemná asi jako švábi. Jinak je to ale veselá osůbka, která si vždycky ráda pokecá, umí být pořádně vlezlá, ale ostatní si získá právě svou milou povahou a nevinným úsměvem. Miluje smích, takže většinou první slyšíte její smích, až potom ji vidíte. Mezi její další záporné vlastnosti patří i fakt, že je schopná jít na Strigoje bez kolíku. Věří, že všechny nedostatky se jednou stanou jejími hlavními přednostmi - jak to, že ji všichni berou jako malé roztomilé neschopné dítě, tak i to, že je výbušná, nepřemýšlí, co udělá, prostě to udělá, ale zase není totálně blbá. Nemá moc v lásce přezdívku Mel, ale většina lidí ji používá, takže se s tím nějak srovná.

Zájmy: Melody je sportovec tělem i duší, každé ráno, před vyučováním, si dává pár koleček, což jí zabere pár minut, jelikož běhá opravdu rychle. V tělocvičně taky není žádné poleno, s manikúrou to už dávno vzdala, protože být dobrým strážcem je dost dřina, a buď bude krásná, ale neschopná, nebo trochu ošklivější, ale jedna z nejlepších. Je jasné, že dvakrát většího nikdy neporazí, ale když to bude průměrný strigoj, má docela dobrou šanci vyváznou živá. Když zrovna netrénuje, má ráda školu, takže se i učí, protože vědomosti jsou ta nejlepší zbraň - alespoň podle ní. Dále ráda oxiduje v životě nafoukanců, dělá různé blbost, jako skákání do jezírek ve spodním prádle, sprejování po sochách, kreslení po plakátech, kradení toaleťáku ze záchodů… prostě škodolibá činnost. Ale nejradši ze všeho mluví. Mluví pořád, pokud to jde. Když už se nevěnuje hlasité činnosti, čte, kreslí, nebo prostě jen tak lenoší.

Životopis: Její matka - Claire - otěhotněla ještě na Akademii, když si podle všeho jednou nedali při novoročním dostaveníčku pozor. Svého otce nezná, a nehodlá po něm pátrat. Hned jak se Melody narodila, matka ji odložila - dala jí své starší sestře - Alice - na výchovu, i přes to, že Alice se starala už o svého vlastního syna. Oficiálně se narodila v Tallahassee. Melody má tedy o 5 let staršího nevlastního bratra Leeho, který už je úspěšně strážcem. Příjmení má taky po tetě, kterou bere jako vlastní matku. Její dětství bylo docela dost divoké, protože s Leem se člověk fakt nenudí. Různě se házeli do moře, do bazénu, z postele, prali se, ale i tak ho má ráda. Když Lee odešel na Akademii, byla dost osamělá, jednu dobu se jí všichni posmívali, protože už neměla staršího bráchu, který by se jí zastal. Všechno vyvrcholilo před dvěma roky, když byla na jedné párty u táboráku. Zase se jí nějaké nány posmívaly, ona si sedla zády k ohni, bylo teplo, takže měla jen tílko a šortky. Kluci dělali blbosti s nažhaveným kusem železa a omylem - byli na mol - jí udělali nehezkou čáru přes záda. Od toho má tu jizvu, a od té chvíle je taky tak veselá a hyperaktivní, někdo si myslí, že to doktoři přehnali s léky a je z toho jak hyper veverka, ale pravdou je, že prostě už nechce být tím tintítkem, které se ke všem otáčí zády. Když před rokem její matka zemřela, poslala jí Alice na Akademii. Nijak jí to nevadí, vlastně je ráda, že pozná nové tváře.

Názor: Melody je úplně jedno, jak kdo bude bojovat, protože nedělá rozdíly mezi Moroji a Dhampýry, i když by asi měla, bere obě rasy sobě rovné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.