Morojka - Agnes Valentina Szelsky

2. ledna 2013 v 11:02 | Rose |  Profily
Jméno: Agnes Valentina Szelsky
Rasa: "Královský" Moroj
Věk: 18 let
Datum narození: 8. 7. 1994
Živel: Voda

Popis: Na první pohled si na Agnes všimnete jejích světle modrých očí, které se na svět dívají s opatrností. Nos má maličký a posetý několika pihami, které jí vedou až na tváře a k plným rtům. Říká se, že pihy jsou znamením krásy, ale pro Agnes jsou akorád utrpením. Agnes je vysoké a štíhlé postavy, což není žádné překvapení, když je Morojka. Kolem světlého obličeje má rozpuštěné zrzavé vlasy, které jí sahají někam pod prsa. Na pravém rameni má barevné tetování sahající jí až k paži. V čem jí většinou spatříte je praktické, neutrálně barevné oblečení. Miluje pletené svetry krémové barvy, čepice a šaty. Občas, když jí chytne ,,dívčí" nálada, oblékne se do barevného oblečení, většinou skládající se právě z šatů.

Povaha: Agnes už od dětství prohlašuje, že nemá ráda závistivé lidi. A přitom je jednou z nich. Nerada o svých záporných vlastnostech mluví, ale ještě ménně raději mluví o těch dobrých. Je skromná, dokáže se rychle naštvat a má zvláštní smysl pro humor, který většinou pobaví jen ji samotnou. Je sportovní typ, dala by cokoliv za svoji rodinu a je tak trochu shopaholik. Je také hodně výbušné povahy, proto si už odehnala pár kamarádů. Co je jejich dovedností týče, ráda o sobě rozhlašuje, že je antitalent na všechno.

Zájmy: Dobře, tak ohledně tohohle. Ráda nakupuje, a rozhodně je zastánkyní názoru, že nakupování je sport. Když vidíte obrovský výprodej, hned přeci utíkáte za slevami, ne? Ráda maluje, ale ještě raději píše, protože tím dokáže perfektně vyhnat z hlavy všechny myšlenky. Co jí ještě jako dobrá terapie ohledně depresí pomáhá je tanec. I to je její velký koníček. Ze všeho nejraději má ale bojové sporty, které zatím neovládá, ale určitě by jednou chtěla.

Životopis: Agnes pochází z Ruska, což si jistě všimnete na jejím přízvuku. Narodila se 8. 7. 1994 do bohaté, ale problémové rodiny. Kvůli neustálým hádkám mezi otcem opilcem a matkou se Agnes se svou mladší sestrou Katherine odstěhovali k babičce do Paříže, kde i chvíli navštěvovali jednu tamní školu. Otec a matka si nakonec uvědomily, jakou chybu udělali, že se vůbec začli takto nenávidět, a proto se rozhodli pro radikální změnu a přestěhovali se také do Paříže. Bohužel, Agnes se nějak nedařilo zapadnout, a tak, po několika vystřídaných školách se rozhodla právě pro tuto.

Názor: Agnes by se něco takového velmi líbilo, už jen proto, že má občas agresivní nálady. Rozhodně by chtěla bojovat za dobro, ne se jen dívat z povzdálí. Vždycky byla toho názoru, že je lepší rychlá smrt na bitevním poli, než pomalé stárnutí na smrtelné postely.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.