Strážkyně - Eleanor Owen

8. prosince 2012 v 13:37 | Rose |  Profily
Jméno: Eleanor Owen
Věk: 28 let
Datum narození: 2. 4. 1984
Molnijské značky: 8 zabitých, má i jednu za bitvu
Popis Na ženu je dost vypracované postavy. Je štíhlá a poměrně vysoká. Ovšem, první, co vás na ní zaujme, jsou její tmavě hnědé až černé vlasy. Spadají jí po lopatky ve vlnách. Vždy je nosí stáhnuté do vysokého ohonu. Jednak aby jí nepřekážely a jednak, aby odhalila molnijské značky, které má vytetované na štíhlém krku. Dále má modré oči, které jsou dominantou jejího obličeje. Nad očima se klene tmavé obočí. Z něj vybíhá nos, který na sobě nikdy neměla moc ráda. Na co je ale doopravdy pyšná, jsou její plné a hezky tvarované rty, za kterými se schovávají sněhově bílé zuby. Ráda nosí černé oblečení, ale uvidíte na ní i jiné barvy. Černou ale nejčastěji. Nosí legíny s tričkem s krátkým nebo s dlouhým rukávem a na nohách tenisky, které vždy ladí s jejím oblečením. K oblečení většinou žádné doplňky nenosí. Když kolem El projdete, ucítíte závan vanilkové vůně.

Povaha: Eleanor je hodně odvážná. Nebojí se snad ničeho. Je přátelská, chytrá, laskavá a milá. Umí být zábavná, má smysl pro humor. Je také podnikavá, tudíž se s ní ostatní nenudí. Respektuje Moroje a sází na ně svůj život. Je to také její povolání, takže musí. Se Strigoji nezná slitování. Hodně naslouchá, když máte trápení a ráda i poradí. Někdy je trošku vlezlá, ale myslí to dobře. Další vlastnost, kterou jí ostatní vyčítají je to, že někdy neví, co vlastně chce, ale když to zjistí, jde si za tím a je jí jedno, co kvůli tomu musí obětovat.
Zájmy: Miluje jazyky. Umí francouzsky, španělsky, italsky, rusky, portugalsky a učí se makedonštinu. Ve volném čase ráda hraje na kytaru, klavír anebo housle. Hodně sportuje. Když byla mladší, závodně plavala a dělala triatlon. Ráda také píše povídky nebo poezii.
Životopis: Narodila se v Londýně do celkem početné rodiny. Měla tři sestry. Kellie, Olivii a Zaru. Její otc byl Moroj a matka Dhampýrka. V šesti letech se ale s rodinou odstěhovali do Montany. Rodiče ji přihlásili ji a její sestry do akademie sv. Vladimíra. Sestry to tam nenáviděly, ale jí to tam nikdy nevadilo. Vždy si přála být strážkyní a chránit Moroje. Roky plynuly a ona složila slib věrnosti a stala se z ní právoplatná strážkyně. Zůstala na akademii, aby mohla dělat to, pro co byla stvořená. Chránit Moroje.
Názor: Morojům moc nedůvěřuje, ale jejich pomoci si váží. Určitě je pro.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.