Strážce - Gabriel de Santi

8. prosince 2012 v 13:24 | Rose |  Profily
Jméno: Gabriel de Santi
Věk: 30 let
Datum narození: 25.2. 1982
Molnijské značky: 10 zabitých
Popis: Má kratší hnědé vlasy a pronikavé modré oči. Vypracovanou postavu, kterou získal roky tréninku a boji. Rád nosí černý věci a zásadně se vyhýbá bílé barvě. Na pravém stehně má vytetované skřížené hnáty na znamení smrti. Poslední dobou si oblíbil tmavě modré conversky, takže pokud může má je na sobě, i když mu neladí s ostatním oblečením. Na ruce nosí kožený náramek, který kdysi dostal od lidské přítelkyně.
Povaha: Kdysi byl romantický, usměvavý a především otevřený. Život a především boj ho změnil. Smíchu se nebrání, ale málo kdy se mu objeví i v očích. Čas raději tráví sám s hudbou v uších a posiluje nebo trénuje. Většinou se vyhýbá alkoholu, ale nepohrdne krásnou ženou s drahou whiskey.
Zájmy: Rád si tiše zpívá a poslouchá svoje oblíbený písničky. Nerad někde jen tak vysedává, naopak se snaží být akční. Když nemá, co dělat běhá nebo posiluje v tělocvičně. Taky krásně kreslí, ale musí mít náladu.
Životopis: Narodil se na malé vesničce a do jeho pěti let vyrůstal jako obyčejné dítě. Měl šťastné dětství nebo alespoň jeho začátek. Jako jeden z mála přežil útok Strigojů a jen přihlížel na masakr, který se prohnal jeho domem. Dostal se k rodině svého otce. Jeho Morojská babička ho nenáviděla, ale bylo by proti etiketě, aby to dávala veřejně najevo. Proto z něj udělala prakticky svýho sluhu. Nikdy si neztěžoval, ale tiše se těšil na den, kdy měl nastoupit do akademie. Už tehdy věděl, kdo jednoho dne bude. Patřil mezi ty nejlepší, ale nikdy toho nijak nezneužil. Ještě před koncem posledního ročníku se dostal do potyčky mezi strážci a Strigoji. Dokázal situaci otočit ve prospěch strážců a tím si vysloužil místo mezi nimi. Společně se strážci prošel mnoha bitvami a na svých rukou má mnoho krve a jizev. Vrátil se do své staré školy s přáním naučit další tomu, co se naučil.
Názor: Vítá pomoc Morojů. Možná jim plně nedůvěřuje, ale po důkladném tréninku by s nimi bojoval rád
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Propagace:
Chceš taky vyměnit ikonku? Napiš do reklam.